İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

günaydın kızlarrr. dün akşam adet oldum:KK48::KK48::KK48: pembiş pembiş lekelenme geldi, yerleşme sandım ama gece maşallah kahverengi kan gelmiş, bayağı adet oldum şuan:skandal::olamaz::KK48::KK48: hayırlısı napalım dünyanın sonu değil:KK52: zaten daha denememin 2.ayıydı. yani olmuyor gibi saçma bir şey söyleyemem. daha erken. Allah sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin.

bu ay inofolic kullanmak istiyorum. kullanan var mı??
Canım üzüldüm senin adına. Yeni ay yeni umutlar. Dediğin gibi daha çok erken ama yine de Rabbim çok bekletmesin inşallah

hayirlisi canim. ben de seni merak etmistim..dün hiç sesin cikmadi. daha yeniymis senin aynen canim benim de 3. denemem bu. olmazsa 4. ye insallah diyecegim.
Kız sen hala duruyor musun, hadi test yapppp❤️

İyiyim canm saol ugrasıyorz öyle miğde bulantısı falan.. yeni hamişler yok mu ? :)
Elleri kulağında canım. Bu kasım ayı aşk ayıymış gerçekten

Biliyordum hamiş olduğunu :KK66:

Canim mide bulantimdan çok giremiyorum girsem bile sizlerden bi haber varmı diye bakıp çıkıyorum. Sen nasıl oldun ? Biz doktora gidicez bugün Allah'ın izniyle canım bebisi görmeye nasipse :)
Anladım kuzum arada yaz ama ya :) bende iyiyim şükür canım kanamam kırmızıya döndü bakalım azaldı bayağı da :) aaaa bizede haber ver mutlakaaaa :)))

inşallah canım kendiliğinden son bulsun inşallah en kısa zamandada sağlıklı bi beliğin bi bebişin olur :KK200:zor ama güzel bulantılar yoktu dün yine kustum ama bin şükür tabiki :dua:
Bin şükür canım az kaldı 4 e girdinmi atlatırsın insallah Allah’ın izniyle ❤️ Kolay değildir elbet ama bebiş için dayanacaksın ❤️ İnsallah Rabbim bana da nasip eder en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı bi evlat ❤️❤️❤️

kızlar ben ovülasyon testi aldımda nasıl kullanacağımı biri bara anlatabilirmi mesela silik çizgi çıkarsa nolur
Canım yumurtan çatlamamış oluyo ilk kırmızı çizgiye ne kadar yakınsa yumurtan çatlamış oluyo yada 1 2 güne çatlayacak demek oluyo öğrendiğim kadarıyla

kızlar ben ovülasyon testi aldımda nasıl kullanacağımı biri bara anlatabilirmi mesela silik çizgi çıkarsa nolur
Canım ya kontrol çizgisi kadar koyulukta olacak ya da daha koyu olana kadar her gün bir kez yap. Bir kez diyorum çünkü iki kez yapınca kafa karıştırıyor. Her gün atarsın buraya bakarız. İlk idrarınla yapmayacaksın. 12.00-16.00 arasında bir saatte her gün yap testi.

Canım ya kontrol çizgisi kadar koyulukta olacak ya da daha koyu olana kadar her gün bir kez yap. Bir kez diyorum çünkü iki kez yapınca kafa karıştırıyor. Her gün atarsın buraya bakarız. İlk idrarınla yapmayacaksın. 12.00-16.00 arasında bir saatte her gün yap testi.
tamam canım yumutlama olmasa silik oluyomu

X