İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Günaydın kızlar cuma olmam gereken adeti bugun oldum çok mutsuzum hiçbir zaman adetim gecikmedigi için cok umutlanmıstım isyan etmiyorum ama sabretmek cok zor dualarınıxı esirgemeyin lütfen :KK43:

Olucak inşallah canım. Senin güzel haberini de alacağız inşallah. Eşine bakılmış mıydı?
Ecet bakıldı bişeysi çıkmadı iyi yani

Böyle daha kolay oluyor ve cevap yazamadığım kimse kalmamış oluyor :KK66: ❤️

Canım ne kadarlık evlisin? Merak ettim.
20 ay oldu 2yıla yaklaşıyoruz

Canım sen söylediysen de ben unuttum, rica etsem yumurtlama zamanlarını nasıl değerlendirdiğini anlatır mısın?

Herkes bir yane yahuu. Sen de ❤️❤️❤️❤️❤️

canim hamilesin demiştin.:KK200:
Heh yine diyorum o zaman :KK66: hadi test yap❤️

Günaydın kızlar cuma olmam gereken adeti bugun oldum çok mutsuzum hiçbir zaman adetim gecikmedigi için cok umutlanmıstım isyan etmiyorum ama sabretmek cok zor dualarınıxı esirgemeyin lütfen :KK43:
Canım çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum. Stres adeti geciktiriyor canım, maalesef geciktiği için de biz de daha çok hevesleniyoruz işte. İnşallah gelecek ay bizim ayımız olur❤️

can
canim o yuzden heralde idrar testlerini en az uc gun gecikince yapin diyorlar. o da en az. benim kullandigim takvimde 3 gun gecikince adetiniz gecti yazmiyor. ilk uc gun adet olabilirsiniz diyor.4. gun bir gun geçti yaziyor.cok umutlanmamak lazim gercekten. biraz sabirli olabilsek ben de erkenden test yaptim silik cizgiyi gordum boşa umutlandim. simdi hep adet belirtisi. ha geldi ha gelecek. insallah diger aya guzel haberler vermek nasip olur hepimize.

mery can yaptin mi test
yok ya canim yapmadim. hep adet belirtisi. o tek çizgiyi gormek istemiyorum. en azindan direkt adet olayim daha az uzulurum. bir de negatifi gorunce sitrese giriyorsun sonra adet olmuyorsun. adet olmadikca hamile miyim diye tekrar düşün.yarini bekleyecegim.

Heh yine diyorum o zaman :KK66: hadi test yap❤️

Canım çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum. Stres adeti geciktiriyor canım, maalesef geciktiği için de biz de daha çok hevesleniyoruz işte. İnşallah gelecek ay bizim ayımız olur❤️
canim insallah olmazsam yarin ya da hatta yarindan sonra yapacagim.

arkadaşlar merhaba ...
adetten 5 gün 4 gün önce adet sancısı olur mu . bende normalde hiç olmaz gebeliği aklıma getirdi. sizlerde nasıl oluyor merak ettim .

X