İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yemeğim yok akşama, ne yapacaksınız kızlar??Düşünüyorum aklıma bir şey gelmiyor. Şu yemek olayının en zor kısmı ne yapacağına karar vermek galiba.
Kuzum biz yemek yedik ama benim dünden de etli kuru fasulye pilavım vardı :) ama sen napabilirsin bi düşünelim

Canım bunları yazmissin 23 kasımda merak arttım gebelik oldu mu bu belirtilerden sonra

dun istavirt alimisti temizledim bugun onu kizaryacam . bol yesil salata corba yeter
Ohh afiyet en sevdiğim menü balıklı menü, ama kızartmadan sonrali kokuya dayanamıyorum esma

Kuzum biz yemek yedik ama benim dünden de etli kuru fasulye pilavım vardı :) ama sen napabilirsin bi düşünelim
Haftasonu geçiştiririz genelde. Biraz dışarı çıkıp hava aldık. Çiğ köfteyi severiz ikimizde birer dürüm, şimdi de bir çorba yaparım heralde.

zaten iki kisiniz seymosum bir corba yap. patatesi al pure yap yaninda. tavuk varsa kizart yada kofte gibi bise birdr bir plav. en sevdigim menu:)
Kız esma iyiki 2 kişiyiz yoksa düşün düşün canım çıkardı yahu ama tabi yine de 3 kişi olmayı nasip etsin Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…