İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Dogru diyorsun canim, bu isler tahminle olmuyor, hayirli deyip yapacagiz testimizi, insAllah hayirli haberlerle dolar taşar bu sayfa

Kız şaka yapıyorum töbe töbe bitane olsun hayırlı sağlıklı olsun başımdan fazla :)

Çizkekini sevsinler inşallah canim ya insallah gebeliktir. Evet canim zaten gebelik degilse doktora mutlaka gidicem cunku bugun bayginlik falan gecirdim belki de kist falan var zaten adet duzenim de bir tuhaflasti
İnşallah gerek kalmaz ve yanılmış olmam canım. En önemlisi sağlık çünkü, sağlık olsun da diğerleri zatsn gelir.

Teşekkür ederim Geri cekme kullaniyoduk ben ilac icmek istemedim kisa sure korunacagimiz icin ve prezervatife alerjim var. Yumurtlama günlerimi takip etmedim hic
Geri çekilmeyi zaten bir doğum komm yöntemi olarak kabul etmiyorlar biliyorsun. Ama Korunmadan bile tutturma şansın mucizevi bir olasılıksa, seninki gibi tutturmak da çok ama çok düşük bir ihtimal. İnşallah bu ay hamile değilsindir ama sağlığın yerine gelir gelmez Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin de sen de bu güzel müjdeyi bizimle paylaş inşallah

Dogru diyorsun canim, bu isler tahminle olmuyor, hayirli deyip yapacagiz testimizi, insAllah hayirli haberlerle dolar taşar bu sayfa
Amin canımcım aminn. Senin en bügğk görevin moralini yüksek tutmak şu an ve çok deda söylediğim gibi stresten uzak kalmak.

Evet canim dusuk bi ihtimal benimkisi bir de tek tupum kaldi malum. Eger hamileysem cok dusuk bir ihtimal gerceklesmis olacak

Teşekkür ederim Geri cekme kullaniyoduk ben ilac icmek istemedim kisa sure korunacagimiz icin ve prezervatife alerjim var. Yumurtlama günlerimi takip etmedim hic
Hatırlıyorum seni canım İnşaAllah bir daha yaşamazsın ve sağlıklı gebeliklerin olur . Anlattığın kadarıyla hamile olabilirsin . İki ay geçmedi sanırım deme canım. Tabi geçmiştir ve zamanıdır canım

Evet canim gercekten oyle once saglik

Kız şaka yapıyorum töbe töbe bitane olsun hayırlı sağlıklı olsun başımdan fazla :)
Amin aminn. Kız dualar öyle şaka maka dinlemez, ağzından çıktığı zaman kabul olacağı tutar falan yaneee. Kutsalım panterim

Evet canim dusuk bi ihtimal benimkisi bir de tek tupum kaldi malum. Eger hamileysem cok dusuk bir ihtimal gerceklesmis olacak
Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Uyudum uyandim dipcik gibi ayaktayim
Geceleri gündüz mü yaptın kız

Kızlar demin tuvalete gittim beyaz süt gibi kivami falan baya bi akintim vardı elim sırılsıklam oldu aktı gitti bu akıntı neyin nesi ki ilk defa. Oluyor ilaç kullanıyorum acaba ondan olur mu ki

He giz vala iki gündür saat 10 buçuk gibi uyku basiyot uyuyorum bu saatte kaçıyor oturuyorum

kuzu adam kahvalti yapmiyor 5 kadar yatiyor sonra 7 de nobete o yuzden yemegi cesit yapiyorum ki laf etmesin

canim hamilesin demiştin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…