İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

20181208_101051.jpg
bakar mısınzzz @merylstreep @ozgur1982

Aniinnn insallah canım Benim nerdeyse 7 ay oldu dış gebeliği yaşayalı canım adetim iki gün geçmişti kan verdim çıkmadı dediler 10 gün bekle bekledim bende 10. Gün tam kan verecektim adet oldum neyse moral bozuk falan hiç adet kanamam cok olmaZ ve 6 günü geçtiğini nadir bilirim o da 7 gün daha da uzamaz çok kanamalı 10 gün kanamam oldu 10. Gün kesildi ama bel agrım ve göğüs hassasiyetim öyle çoktu ki neyse dedim gene 11. Gün normal bişry yok 12. Gün ağrılı kanama yaşadım ertesi gün hastaneye gittiğim de vajinanın ultrasonda bakıldı ama doktor bir şey söylemedi sonra kan vermemi istedi ben de ertesi gün kan verdim ama çok rahatsızdım sonucumu aldım doktor hastaneden çıkmıştı sonucum 2700 lerdeydi doktoru attım WhatsApp’tan Hamilesin ama ben kese göremedim dedi ya çok küçük ya da dedi dış gebelik Ve beni devlete yönlendirdi orada kese gözükmedi sağ tüpte gözüktü GBlik sonra iğne yapıldı canım tek dozla bir ayda sıfırlandı değerim
Ah canım benim çok geçmiş olsun. Ağır leyler yaşamıssın. Rabbim bir daha göstermesin.

X