İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

can pco ergenlik zamninda anlasiliyor sen anlamazsan annen muhakak anliyor:)

Bana da bir sene olmadan gelme dedi olur dedi ama ben huzursuz oldum korktum infertilite polikliniğe gittiğimde iyi yapmışsın dedi. Genetik bizim biraz ne yazık ki

can pco ergenlik zamninda anlasiliyor sen anlamazsan annen muhakak anliyor:)

Anladım daha çok genetik bir durum. Ama ben çok okudum pko olup hamile kalanları, sanırım eşte olan sorunlar daha zor çözülüyor. Bilmiyorum yanılıyor muyum?

Evet hamile kalanda çok var aslında hiç farkşnda olmadan bile hamile kalıyorlar sorun kafadaa tatlim bence
Kız sümeyraaa aynıı benim kafayı da al vur böyle, belki akıllanır, gerçi sanmam. Amann ya da kalsın olan bana zor yetiyor hiç kalmaz sonra Allah muhafaza

Anladım daha çok genetik bir durum. Ama ben çok okudum pko olup hamile kalanları, sanırım eşte olan sorunlar daha zor çözülüyor. Bilmiyorum yanılıyor muyum?
pcolulular daha cabuk hamile kalabiliyor cunku bugun yumurta gununm. yarin yumurta gunum demiyor onlar sanslarini adete kadar devam edbilirler .benm dusuncem

Evet çok var ama kalamayan da var bir süreç bu dikkat etmek gerekiyor. İnsülin direnci olunca sıkıntı oluyor . Engelliyor yumurtlamayı . Bir de birden fazla yumurta oluyor ve çatlamıyor

bende canım böbrek için gitmiştim oda beni kadın doğuma göndermişti olunca çıkıyo demekki bide doktor şüphelense alttan bakardı diye düşünüyorum
Doktor iyiyse bakar, kimisi de yuzune bakarak teshis koyuyor,zaten boyle bir sey deyip sana vajinal ultrason la bakmazsa yani pco deyip bakmazsa kosarak uzaklas o doktorun yanindan canim

Ay dimi neler var neler Ben bu ayimi onunla takip ettim yumurtlamami falan ama bi dahaki aya kaldi
Ben de takip ettim onunla ama olmadı. Ya bir de ben baya iyi inceledim o sayfayı, ilk takipte hamile olanların sayısı çok çok fazla maalesef ikinci denemede kalanlar çok daha az, üçüncü de nadir bu yüzden de biraz canım sıkılıyor. Ama bırakmayacağım. Deneyeceğim.

pcolulular daha cabuk hamile kalabiliyor cunku bugun yumurta gununm. yarin yumurta gunum demiyor onlar sanslarini adete kadar devam edbilirler .benm dusuncem
Hımm mantıklı hiç böyle düşünmemiştim.

Evet çok var ama kalamayan da var bir süreç bu dikkat etmek gerekiyor. İnsülin direnci olunca sıkıntı oluyor . Engelliyor yumurtlamayı . Bir de birden fazla yumurta oluyor ve çatlamıyor
valla sayenizde öğrendim ne olduğunu. Ne bilgilendik bu sayede değil mi kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…