İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Doğrudur canım benim alttan bakti ondan dedim
Doktorlar maalesef vajinal ultrasondan kaciyorlar canim, karindan bakmak cok kolay oluyor onlar icin, tabi artik bizlere vajinal bakilmasi daha iyi ama hani ben Kutsal panter bu konuda endiselenmesin, karnindan da baktiginda pco olsa görürdü doktor diye dedim

Ben de iyi bir doktor arayışındayım şayet beni dinlemiyorlar

Kızlaar bence iyi doktor bilenler paylaşsın yaa hani şöyle "sen niye geldin daha erken " gibi şeyler değil de psikolojimizden anlayacak doktorlar lazım.

Sanırım artık benim de öyle oluyor yavaş yavaş, ben kalacağım gibi neys eolumsuz konuşmak yoktu. Kalmayacağız inşallah bu ay senden hayırlı haber alırız önce sonra da ben

Canım aslında hemen çıkmadıve daha önce defalarca sonradan çıkan ince çizgilerin gebelik olmadığını da gördüm ama bu defa öyle ümitliyim ki çok erken olduğu için böyle bir sonuç çıktığını düşünüyorum
Çünkü daha önce 11. Gün kan testi yaptırdığımda 7 çıkmıştı, ertesi gün 14 oldu, kan değerleri güzel ilerledi ama düşük oldu.
Yani aslında 11. Gün kanda bile zor çıktığını biliyorum ama belirti çok diye belki erken hormon yükselmesi olmuştur dedim, olmamış tabi

Ben de doktorun benimle iletişimine çok önem veriyorum . Dinleyecek , cesaret verecek

Ins Hayırlısıysa cnm senin bqt ne zmndi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…