İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım önceden böyle bişey yaşamadıysan bu ilkse olabilir çünkü bende iki hamileliğim dede öyle oldu

Kuzum iyiyiz biz ama topige takilmiyoruz artık ben hic bir topige katılmıyorum. Sen nasilsin iyi misin hayatim?
Bende yazmıyorum canım pek sizi merak ettim bi yazayım dedim :) iyiyim canım bende gün sayıyorum erken doğum riskim var şimdi de bastan beri sorunlu ilerliyoruz ama inşallah sonu güzel olur

Ya kızlar ben de bir şey soracağım, bundan aylar önce doktora gitmiştim yumurtalıklarımın iyi çalıştığı bi sıkıntımın olmadığını söylemişti. Ama ben tekrar gitmek istiyorum adetin 3. Günü ne için gidiliyor, ben gittiğimde normal zamanımdaydı neden adet günü gel demedi acaba?

Kuzucum ben hiç bilmiyorum valla

Bende gittim canım adetin 4.günüydü hormanlara bakılıyor.Doktorum 3 yada 4.gün gel demşti.

hormonlar için canım banada 2 veya 3.gün gel demişti

Canım sen nasıl oldun son durum nedir ? Aklım sende
Kuzum dün hastaneye gittim kan verdim değerim düşmeye başlamış zaten aksamına çamur gibi akıntım oldu bayağıda sancım vardı pıhtı seklınde seyler geldi ama cokkk küçük gece baktım adet kanaması gibi kanamam var ama kırmızı değil gene ona uyandım uyandım ki sabah bayağı gelmiş bakalım yarın randevum var ne olacak kimyasal yada normal düşük yasıyorum herhalde

Merhaba kizlar bata 4 var
Bugunku testimde de cizgi yok gecen gunku yanlismis demekki. Ama benim midem asiri kotu surekli bulaniyor ve kusma istegim var surekli yanma ile beraber. Sanirim sıkıntı yaptığımdan bilmiyorum.
Canım sabrın en güzeliyle fesabrun cemîl ile beklemek gerek hayırlısı ile dua ile hayırlı zamanda

Canım benim ilk kimyasal gebeliğimde de çamur gibi kahverengi akıntım 1 hafta kadar sürdü. Sonra iyice sıvılaştı ve değerim 30 un altına düşüncede kanamam başladı ve düşük yaptım. Bilgin olsun. Şükürler olsun ki dış gebelik değil. Bak gör hemencecik hamile kalacaksın allahın izniyle.

Hormonlarabakacak canim, en dogru sonuc 2yada 3 gun cikiyor, ben bu ay 2, gün gittim doktora, kanlari istedi ama yarin gel ver dedi, yani 3, gun degerlerini görmek istedi

Merhaba kizlar bata 4 var
Bugunku testimde de cizgi yok gecen gunku yanlismis demekki. Ama benim midem asiri kotu surekli bulaniyor ve kusma istegim var surekli yanma ile beraber. Sanirim sıkıntı yaptığımdan bilmiyorum.
Hayirlisi olsun, ama bi isaret geldi, bir umit var sanki inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…