İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar Nasılsıniz? Midem sürekli bulanıyor kafamı kaldiramiyorum çok fena bu sıra çorba yapayım diye kalktım çorbası koydum ocağa ama nasıl koydum bende bilmiyorum mide bulantisindan bide sol kasigima sancı girdi duramadim ayakta attım kendimi koltuğa. Sürekli yatıyorum zaten patladim iyice , Allah kimseyi yatırıp kimsenin eline baktirmasin bunda bile böyle zorlanma aklıma hep bakıma muhtaç yatalak hastalar geliyor

Ben de pko var ama eşimi de istedi doktor o da gelsin dedi

Aaaa türk kahvesi ilk kez duydum

Herkese iyi akşamlar. Kizlar benim bat ima 5 gun kaldi. iliskiden sonra bugun 13. gunum..dun aksam.camasirimda kahverengi leke gordum ve umutlarim yok oldu.yine adet olucam..adet oncesi lekelenme dedim. eşime hicbir sey soylemedim. kendimi teskin edip uyudum. gece saat 2 gibi şiddetli gogus ucu yanmasi ile uyandim. sanki cayir cayir yaniyordu. daha once hic boyle bir his yasamadim.kendimi dinliyorum desem uykuda oldu ve bir sure yanma,elektrik carpma hissinden uyuyamadim.ertesi gun biraz nette arastirma yaptim.yerlesme kanamasinin adete 5 gun kala,iliskiden 13 gun sonra oldugu genel olarak yaziyordu ve son iliski tarihinize bakin uzerine 13 sayin.lekelenmeniz buyuk ihtimal implantasyon yani yerlesme kanamasidir yaziyordu ve bir daha gelmedi. surekli kontrol ediyorum. bu da ister istemez beni heyecanlandirdi.cok umutlanip kendimi şartlamiyorum yine de.ve 4 gundur baş donmem var. aniden hareket ettigimde,yerimden kalktigimda başim donuyor. bana dua edin. bu ucuncu denememiz. bebegim tutunmustur insallah.

Anlattığına bakılırsa bencede yerleşme yaşıyosun inşallah bu sefer olmustur 1-2 sonra test yapmaya başlardım ben olsam :)

Baktır tabi canım olabilir neden olmasın illa sende sorun olacak diye bişey yokki

Anlattığına göre yerleşme gibi görünüyor İnşaAllah öyledir canım

Anlattığına bakılırsa bencede yerleşme yaşıyosun inşallah bu sefer olmustur 1-2 sonra test yapmaya başlardım ben olsam :)
Canim benim. insallah ben de oyle olmasini umut ediyorum. dedigim gibi cok hayale de kapilmiyorum.internetten test siparis ettim. yarin ,öbur gun elime gecer.insallah o zaman da batima 2 gun kalmis olur.mujde veririm insallah.

Canım benim de bat 10aralık.Dün akşam açık kahve akıntım geldi.Aniden kalkınca benim de başım dönüyor.Bir de bugün durduk yerde öğürdüm midem kötü oldu.İnşAllah bebeklerimiz tutunmuştur.Güzel haberleri alırız.

Canim benim. insallah ben de oyle olmasini umut ediyorum. dedigim gibi cok hayale de kapilmiyorum.internetten test siparis ettim. yarin ,öbur gun elime gecer.insallah o zaman da batima 2 gun kalmis olur.mujde veririm insallah.
İnsallah tabiki çokta hemen kaptırmamaya çalış olmazsa üzülme testler gelene kadarda zaman baya geçer çift çizgiyi görürüz hep beraber bence var öyle hissettim :)

yani haklilarda suc senin degill.. onlar 1 uzulur sen bin

Bat tarihimiz ayniymis. Benim de 10 aralik.ozellikle bu son gunler gecmiyor. Bu ay hic kendimi dinlemedim ama kanama olunca yine sabirsizlik basladi. o rahatlamam gitti. Ikimizin de bebegi tutunmustur insallah. burda guzel haberler paylasiriz.

Amin inşallah bebisin seninledir elinde gebelik testi varmı? Ben internetten 4 tane erken gebelik testi 4 tane normal test almıştım. 1 gün erken gebelik testi 1 gün normal test yapıp koyulasma varmı diye bakmistim adete 4 gün kala bişeyler gözükmeye başladı , gün gün daha netleşti çizgi. Adetime 2 gün kala erken gebelik testi hamilesin dedi bana . Aynı gün kanda baktirdim 44.51 çıkmıştı inşallah sende hayırlı haber alırsın

İnsallah tabiki çokta hemen kaptırmamaya çalış olmazsa üzülme testler gelene kadarda zaman baya geçer çift çizgiyi görürüz hep beraber bence var öyle hissettim :)
Yok canim ilkinde cok uzulmustum ama bu ucuncu alistim biraz daha. ozellikle sitrese girmemin ışleri daha da zorlastiracagini dusunerek kafaya takmiyorum. insallah hislerin dogru cikar canim.

canim pazar gunu internetten siparis verdim paket 10 adet. daha elime ulaşmadi. erken testlerden degil ama normal test. onlar elime gecene kadar benim de 3 gun kalmis olur insallah adet olmazsam onlari bekliyorum.guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim. insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…