İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Enfeksiyondan olma ihtimali yüksek bi de ben doktora çok geç gittim 10 15 gün kadar en son ateşlenmiştim 4 5 gün de ateşli dayandım geçmeyince gittim ama o sürede günde 3 4 lt su içtim doktor hafif enfeksiyon var deyip antibiyotik vermişti ağır enfeksiyon olsa nasıl olurdum düşünemiyorum belim kopuyodu dokunamıyodım belime falan o derece ağrıyodu
Ama gerçekten enfeksiyonu hafife almamak gerekiyo bende ne acılar çekip gittim demezmi hafif bi enfeksiyon var diye şok olmuştum

Enfeksiyondan olma ihtimali yüksek bi de ben doktora çok geç gittim 10 15 gün kadar en son ateşlenmiştim 4 5 gün de ateşli dayandım geçmeyince gittim ama o sürede günde 3 4 lt su içtim doktor hafif enfeksiyon var deyip antibiyotik vermişti ağır enfeksiyon olsa nasıl olurdum düşünemiyorum belim kopuyodu dokunamıyodım belime falan o derece ağrıyodu
Çok geçmiş olsun kuzum ben de çıkmadı şükür de bilmiyorum gene

nasıl atlattın peki canım bide enfeksiyon tüplerine zarar vermişmiydi
Tam atlattogim söylenemez doktor geçmiş diyor ama benim hâlâ yaniyo lavaboda ama eskisi kadar değil bu arada tüplerimden çok korkuyorum açıkçası bir yıl enfeksiyon yaşadım hic korunmadik sorunda yok neden hamile kalamıyorum korkuyorum valla tikandilar mi acaba

X