İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bende soruyordum çevremdeki çocuğu olanlara hamile olanlara :) ay bi de biz hiç uğraşmadık nasıl oldu anlamadım diyenleri boğazlayasım geliyodu :)
O değil yakın zamanlarda bi tanıdığın ilk günlerde kaldı maşallah sağlıcakla alsın kucağına da . Ben açık açık sordum arkadaşlarıma nasıl oldu bi taktiği varsa verin diye :)

:KK66: var mı arttıran kızlar :KK66:

Bende soruyordum çevremdeki çocuğu olanlara hamile olanlara :) ay bi de biz hiç uğraşmadık nasıl oldu anlamadım diyenleri boğazlayasım geliyodu :)
Ahahahah. Aynen yaa. Şimdi anacum ben bu ay arka arkaya denedim olmadı ondan önceki ay 2 güne bir denedik olmadı şimdi biz napsak:KK70:3 güne bir mi yapsak:KK70:hiç mi yapmasak :KK70:

Ayda bir yapıp hamile kalanı da duydum nasıl yapacağız cidden :)
Ohhh ayda bir yapıp hamile kalmak nasııı kral bir duygudur yaaa :KK66:

sen doğum kontrol kullandımnı kuzum
Yok kullanmadım kutsalım panterim ❤️

Kız kesin olmadı mı yoksa adete daha var mı :) diğer ayda her gün dene:)
Yok bacım adet oldum. Yumurtlama günü ve sonrası bir de yumurtlama öncesi 2 gün yani arka arkaya 4 gün değerlendirdik ama olmadı

şeyma sana güldüm ama benimde bi sorum var :KK70: kızlar çok afedersiniz idrara çıkınca aşırı bi batma ağrı yanma oluyo bide bugün ilişki çok ağrıdı yandı neden olabilir acaba
Enfeksiyon olabilir ama inşaAllah değildir . Hoş hamilelikte enfeksiyon olabiliyormuş geçen gün tek hamile olayım da enfeksiyon olsun dedim sonra tevbe dedim

Ohhh ayda bir yapıp hamile kalmak nasııı kral bir duygudur yaaa :KK66:

Yok kullanmadım kutsalım panterim ❤️

Yok bacım adet oldum. Yumurtlama günü ve sonrası bir de yumurtlama öncesi 2 gün yani arka arkaya 4 gün değerlendirdik ama olmadı
Kız yumurtlama dönemi değil benim dediğim :)) ben adetim bitti abdestlendim o geceden itibaren hergünnn değerlendirdik ta ki diğer adet günüme kadar :)

Enfeksiyon olabilir idrar yollarında hemen doktora git tedavini ol kuzum
Enfeksiyon olabilir ama inşaAllah değildir . Hoş hamilelikte enfeksiyon olabiliyormuş geçen gün tek hamile olayım da enfeksiyon olsun dedim sonra tevbe dedim
evet canlar eğer idrar yolu enfeksiyonuysa ogün çıktı zaten doktor antibiyotik verdi başka bişey olmasından korktum o olsunda bari

X