İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

7 haftanin icindeydim canim kese bozuldu rahimde perde varmis o yuzden sonra perde amleiyayida oldum ben baya zor zamanlar gecti ama simdi nasil ugtrasiyorum unuttum
Evet zor zamanlar geçirmişsin sende canım... seni en iyi ben anlarım... ne kadardır evlisin canım

Canim devletteki doktorlar boyle ya bende bi gun yumurtam olustumu diye gisim dedim kendi doktorum cok pahali devlette bakim ona gore giderim dedim ama adam yerinden kalmadi asagida ulturasyona gonderdi orasi o kadar kalabalikki cekinmeden cikip ozele gidip parayi verdim yine bide doktor demezmi boyle durumlari doktorunuzla gorusun ben bilemem falan sanki o doktor degil niye var orda
Iyy öldüresim geldi valla. Özele gitcem

Canim bide ne dicem adet oldum demistin ya bende dis gebelikte adet olmustum biliyomusun hemde iki ay boyunca benimki iki aylikti adet olsugum icin farketmesim bile kanama basladi acilen ameliyata alindim
Bence diğerinde 10 gün gecikmeli 20 gün bol kanamalı adet gördüm canım ama bu değişik oldu günümde oldum gününde bitti ama değer cok küçük benim kanama riski var mı ki dr bu değerle ameliyat saçma olur dedi

X