İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canim ya dis gebelik cok zor ben ikinciye gecirseydim eger direk tup bebek denicektim ayip degil ki hala bile zaman kaybetmek istemiyorum olmazsa 5 6 ay daha tup bebek yaptircam cok yiprandim cunku beklemkten dusunmekten sende bi doktorunla konus istersen yada bi tup bebek bolumunde uzman prof birilerine git
Aynen canım gerçekten öyle zor ki cok zor bi imtihan.. Rabbim yardım etmedi artık iyi bi dr bulup halledecem insallah ☹️

Aynen canım gerçekten öyle zor ki cok zor bi imtihan.. Rabbim yardım etmedi artık iyi bi dr bulup halledecem insallah ☹️
Sen cok sabirli bir annesin canim iki tan evladin sefaatcin olucak senin oyle dusun Allah kimseye kaldiramicagindan fazlasini vermezmis hayattaki imtihanimz bu demekki ama herseyin bi caresi bi alternatifi var elimzdeki tum imkanlari degerlendirmeliyiz guclu olup

Senin daha onceden gebelik dusunmezken yapılmış beta testin varmi, mesela ben kadin doguma gittigimde once beta bakrdi, ben bebek düşünmezken bile,eski testlerinden senin degerin hepmi böyle anlayabikirsin, birde kist olduğu zaman beta yuksek cikabiliyormus, oyle bir durum yok sende sanırım kuzum
Canım hiç gebe kalmadan beta baktırmadım. Vajinal ultrason bakıldı bugün bişey demedi

Merhaba kızlar
3 yaşında bi kızım var. Spiral yontemi ile korunuyorduk. Eylül ayinda 2. cocuga karar vermemizle cikarttirdim. 2 gundur sadece sabahlari, bi mide bulantisiyla utanıyorum uykudan öğleden kadar birşey yiyemiyorum ama öğleden sonra rahatim. Onun disinda goguslerim, ve kasiklarim agriyor. Bugün Regl daha 4 gun oldugu halde dayanamadim test yaptım yarim saat sonra silik cizgi cikti. Hamile olabilir miyim?

Canim benim dis genelik sag tupumdeydi ameliay oldum acik ben ikinciyede tek yumurtam vardi sagda o yuzden yine ayni tupten hamile kaldim ordan biliyoruz
Himmm yani dis gebelik gecirmeyen birinin anlayacagi bisey degil, anladim canim sagolasin, insAllah Rabbim bidaha kimseye yasatmasin

Oyy kıyamam oldun mu kuzummm adet. İstediğin tatlı olsun. benim adetim bitti sayılır bebeğim Ağrım kalmadı ❤️
İyi şükür. Çalışmalara başlarsın hemn. Bu ay hayrolsun bizim için❤️

Hayirli akşamlar kizlar 3 gündür sol kasiğimda batma sancı giriyor bide uyuklama başladi ki ben hiç koltukta uyuya kalamam birde akintim artti bata 8 gün var iki gündürde yataktan kalkarken başim dönüyor 5 dakika sürüyor hemn hemen he bide ergen gibi yumurtlama gününden beri sivilcelerim var biri sönüyo bi bakiyorum başka biyerden firtlamiş:cry:
Canımcım inşallah hamilelik belirtisidir biraz zaman var ama bilemiyorum tabi. Burda neler gördük biz demi ama ❤️❤️

Ovulasyon testi yaptim, bata 6 gun var, kocaman bir silik çizgi :KK12:

Merhaba kızlar
3 yaşında bi kızım var. Spiral yontemi ile korunuyorduk. Eylül ayinda 2. cocuga karar vermemizle cikarttirdim. 2 gundur sadece sabahlari, bi mide bulantisiyla utanıyorum uykudan öğleden kadar birşey yiyemiyorum ama öğleden sonra rahatim. Onun disinda goguslerim, ve kasiklarim agriyor. Bugün Regl daha 4 gun oldugu halde dayanamadim test yaptım yarim saat sonra silik cizgi cikti. Hamile olabilir miyim?
olabilirsin testi tekrarla bakalım koyulaşmış mı?

Sen cok sabirli bir annesin canim iki tan evladin sefaatcin olucak senin oyle dusun Allah kimseye kaldiramicagindan fazlasini vermezmis hayattaki imtihanimz bu demekki ama herseyin bi caresi bi alternatifi var elimzdeki tum imkanlari degerlendirmeliyiz guclu olup
Gerçekten umarım güçlü bir anneimdir gerçekten gerçekten çok zormuş şeyler evlat sahibi olmak anne Anne olabilmek ama demekki zamanı değilmiş bekleyeceğiz ve elimizden gelen her şeyi yapacağız

Gerçekten umarım güçlü bir anneimdir gerçekten gerçekten çok zormuş şeyler evlat sahibi olmak anne Anne olabilmek ama demekki zamanı değilmiş bekleyeceğiz ve elimizden gelen her şeyi yapacağız
Aynen canim boyle guclu ol hersey Allahtan Allah vermicegi seyi hayal ettirmezmis yeterki isteyelm elimizden geleni yapalim

X