İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Allah razı olsun. İnşallah canım.

Aynen valla, kız millet hasret kaldı bebişe gözü gibi bakar herkes, tabiki iyi anne oluruz dimi ama

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla gelsin bebiş
Aynen kuzum gene de çok bekletmesin bizi Rabbim yavrularımıza kavuştursun tabi ki sağlıcakla inşallah hepimizi

Öyle deme kız vicdanlı ve gönlü güzel bir insansın kıyamıyorum, üzülüyorum diye kendin diyorsun . Olur öyle arada anneler de kızar çok abartı olmadıkça tabi :)
kiziyorum ama gelip bonuma atliyorlar sonra yelkenler iniyor murvis bazen elimde olmadan kiziyorm iki kardes tv kavgasi. oyuncak kavgasi birbirlerine vuruyorlar allahim insa. o anda cildiriyor

Kızlar randevum yarın akşam 6da o saatte kadar heralde beta 2000 olur ve kese görünğr heralde dimi ? :)
Görülür büyük ihtimalle kuzum ama 6 7. Haftalarda görünür diyorlar bazılarında daha uzun da olabiliyormuş . İnşallah görürsünüz ve sağlıcakla alırsın kucağına .

kiziyorum ama gelip bonuma atliyorlar sonra yelkenler iniyor murvis bazen elimde olmadan kiziyorm iki kardes tv kavgasi. oyuncak kavgasi birbirlerine vuruyorlar allahim insa. o anda cildiriyor
Anlayabiliyorum seni kardeşimle bizde öyleydik hele iki kız olunca az delirtmedik annemi . Kendi aramızda kavgamız çoktu ama evden gelin olup ayrılınca daha çok anlıyorsun kıymetlerini . Hem hangimiz küçükken öyle değildik ki . Rabbim başka dert vermesin

amin canim anne terligiii en sevsigimden:)

İnsallah adaşım insallah ben ikinciye yasıcam öyleyse ama umarım bidaha kimse yaşamaz bunu kimse...

Aminnn Aminnnnn İnşaAllah inşaAllah kuzum...Hayırlı geceler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…