İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yaşadıkların da belirtilerin de aynı benim gibi. Ben de 9aydır evliyim 3aydır korunmuyoruz bu ay o dediğin gibi 15gün önceden belirtiler belirtiler. Hemde fazlasıyla. Maalesef sonuç hüsran. Adetime 4 kala adet oldum hemde ben hep gününde olurdum. ALLAH senin başına getirmesin inşaALLAH hamilesindir belirtilerin boşuna değildir

İnsaalah canim Allah m en kısa zamanda bi evlat nasip eder tum isteyenlere

KıZlar dün akşam iki test yaptım ikisi de silikti sabah tekrarladım hiç bir koyulaşma ve netlik yok ben tamamen umutsuzum artık bu ayı bir atlatayım önümüzde ki ay daha planlı değerlendiricem günleri

KıZlar dün akşam iki test yaptım ikisi de silikti sabah tekrarladım hiç bir koyulaşma ve netlik yok ben tamamen umutsuzum artık bu ayı bir atlatayım önümüzde ki ay daha planlı değerlendiricem günleri

Sorması ayıp planlı nasıl oluyor? Ben yeni evliyim de ikimizde de hiçbir sorun yok çok şükür. Ama hamile kalmadım 6aydır. Hamile kalmak nasıl planlanır?

Sorması ayıp planlı nasıl oluyor? Ben yeni evliyim de ikimizde de hiçbir sorun yok çok şükür. Ama hamile kalmadım 6aydır. Hamile kalmak nasıl planlanır?
Telefonuma takvim yükledim canım ordan hamileliğe uygun zamanları adet sürelerine göre hesaplıyor hamile kalmayı kolaylaştırmak için yumurtlama gününden önce ilişki olması daha garanti oluyormus ben bu ay tam yuöurtlama gününü ve sonrasını değerlendirmiştim aslında yumurtlama günü ve öncesini değerlendirmek gerekiyomuş

Oğluma hemen hamile kalmıştım hiç böyle şeylerle uğraşmadan şimdi çok zor geliyor onu takip et bunu takip et onu ye bunu yeme şuna dikkat et filan...

Oğluma hemen hamile kalmıştım hiç böyle şeylerle uğraşmadan şimdi çok zor geliyor onu takip et bunu takip et onu ye bunu yeme şuna dikkat et filan...

Bende de var takvim ama doğru mu hesaplıyor bilemiyorum. Ben de öyle yapiyim o zaman ovülasyon öncesini değerlendiriyim. Ama artık ben de takmıycam insan yoruluyor. Ateş ölçüyordum bıraktım. Hevesim kaçtı. Sadece yumurtlama öncesini değerlendiricem inşALLAH bide adetim gecikirse test yapcam belirtilere de hiç takmıycam bakalım şimdi ne olacak bide böyle deneyelim

Hamile olmak nası bi his çok merak ediyorum. Bide kendime arkadaş arıyorum beni dinleyecek birini. Hamile olduğumu öğreneceğim günden doğuma kadar sürekli konuşucam bebişimle inşALLAH

Ozamanlar yeni evliydim 19 yaşındaydım mavi çizgi diye bir testle yapmıştım kimseye de soramamıştım çok silikti hiç unutmam dr istedi sonra pozitifti

Hamile olmak nası bi his çok merak ediyorum. Bide kendime arkadaş arıyorum beni dinleyecek birini. Hamile olduğumu öğreneceğim günden doğuma kadar sürekli konuşucam bebişimle inşALLAH
Inş istediğin olur çok güzel bir duygu karnında bebeğini hissetmek kıpır kıpır yeni evlilerde 1 yıl süre veriyorlar dr lar

Bitki çayı var onu bi denesen gerçi sorun yok sende ama ıyi olur yinede ebru destanın ben yaptım kendimde var birşey diye yumurtalıkları kaliteli catlatiyormus

Canım her testin duyarlılığı farklı oluyor kimi 10 ml kimi 20 ml'ye duyarlı kimisi 25 kimisi 50 o nedenle silik çizgiyi yakaladığınla mı devam ediyorsun merak ettim. Duyarlılığı çok düşük olanlar yanıltıcı olabiliyor. Senin akşam yaptığın testlerde çizgi vardı sabah yaptığında olmaması ilginç koyulaşmıyor diyorsan iki günde bir yaklaşık iki katına çıktığından koyulaşması zaman alıyor olabilir. En sağlamı gününde de olmazsan hemen ertesi gün kanda baktır canım. Hakkında hayırlısı olsun.

Inş istediğin olur çok güzel bir duygu karnında bebeğini hissetmek kıpır kıpır yeni evlilerde 1 yıl süre veriyorlar dr lar
Canım ben yeni evli değilim yaşım da az değil bana bile geçen sene bir ara düşünür gibiydim. Bir yıl dene olmazsa gel dediydi. Tabi daha denemelere tam anlamıyla başlamadığımdan bir yıl olmasına rağmen gitmedim doktora

Pardon cnm yeni evlisin sandım korunma süresi fazla olunca tembellik oluyor rahimde sanki
Yok canım judy yeni evli sanırım ben araya girince karıştı. Senin fikrini desteklediğim için yazmıştım. Benim yaşım olmasına rağmen 1 yıl dene demişti doktor. Yeni evlilere hayli hayli diyorlar demek istemiştim.

Kızlar sabah ikinci kez test yaptım böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_8766.JPG
    42,4 KB · Görüntüleme: 3.616
  • IMG_8772.JPG
    78,5 KB · Görüntüleme: 3.596
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…