İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Zaten bu ay negatif çıkınca üzüldü ailenin haberi yok ama soruyorlar çocuk çocuk diyorlar benim ikinci evliliğim ilk evliligimden 2 çocuğum var ama olsun ıstiyorum geçeen yıl
O zaman sorunun sende olmadığı ortada canım en fazla erken menopozdan şüphelenirler. Çok takma kafana o konuyu. Eşin düşünsün. Bak üzüldü diyorsun sonuçta verdiklerini de yiyip içiyorsa o da aslında düzelsin istiyor ama ameliyat gibi bir olaya kendini hazır hissetmiyor olabilir. Bir de çok taktıkça da olası varsa da olmayabiliyor.

Sorun eşindeyse kendine bu kadar yüklenme canım ameliyattan korkmak ne demek gerçekten anlam veremiyorum bi evlat için herşeye değer

Kendime çok yüklemdim hep bende sandım dr 3 aydır gidiyorum yok herşey iyi diyor eşimi getirdim cıktı sebebi klomenfe kullandım hiç sorun yokken oda beni şişirdi sivilce oldu yüzüm ağrıları hiç saymiyim erkekler korkak maalesef benim riskli sezaryan olmasına rağmen istedim oda sağolsun boule yapiyor

Kendime çok yüklemdim hep bende sandım dr 3 aydır gidiyorum yok herşey iyi diyor eşimi getirdim cıktı sebebi klomenfe kullandım hiç sorun yokken oda beni şişirdi sivilce oldu yüzüm ağrıları hiç saymiyim erkekler korkak maalesef benim riskli sezaryan olmasına rağmen istedim oda sağolsun boule yapiyor
Takma o zaman canım bak bir de dış gebelik olmuş. Olmasa hiç olmaz. Sen elinden geleni yapıyorsun. Gerisi ona kalmış. Her şeyde vardır bir hayır.

Dış gebelik olsa ıyi ölümden döndüm 2000 kiside bir rastlanan scar gebelikti 5 haftalikti alindi

Sagol cnm aynen o an hayatım gözlerimin önünden geçti kızımın ağlaması kürtaja girerken aklimdan çıkmadı hiç bir dr kürtaj yapmadı korktu bir tavsiye üzerin e dr la tanıştım önce allah sonra dr kurtardı beni

Siz hamilemiziniz
Beni soruyorsan dün geldi kırmızılar canım. Bir tane var çok şükür. İkinci çocuğu düşünüyorduk. Eşim ve onun ailesi çok istiyor. Bana göre hava hoş. Ancak benim de tekrarlayan yumurtalık kistlerim oluyor. Nasipse olur. Olmazsa da Allah olanı bağışlasın düşüncesindeyim. Aslında bu aya kadar kararsızdım. Bu ay ateş ölçeceğim bakalım hayırlısı.

Doktor çok önemli arkadaşlar dikat edin bazı dr para için neler yapıyor ben bunu o gün çok iyi anladim

Beni soruyorsan dün geldi kırmızılar canım. Bir tane var çok şükür. İkinci çocuğu düşünüyorduk. Eşim ve onun ailesi çok istiyor. Bana göre hava hoş. Ancak benim de tekrarlayan yumurtalık kistlerim oluyor. Nasipse olur. Olmazsa da Allah olanı bağışlasın düşüncesindeyim. Aslında bu aya kadar kararsızdım. Bu ay ateş ölçeceğim bakalım hayırlısı.
Allah uzun ömür verdin evlatlarımıza ıns olur kardeş önemli ve güzel

Sen elinden geleni fazlasıyla yapmışsın o da hep sana güvenmiş canım bırak umursamadığını görürse belki bu sefer eşin üzerine düşer hakkında en hayırlısı olsun

X