İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kuzumm,sabah geldin aklıma yaa,aynı şeyleri yaşadık biliyorsun,darısı seninde başına inşAllah,sende durum ne bi daha baktırdınmı kan,gerek varmıymış
Evet bitanem benzer şeyler yaşadık , inşallah ikimize ve tüm bekleyen arkadaşlara hayırlı haberler gelir. İnan sende aklımdasın hep güzel haberlerini bekliyorum dört gözle. Yarın doktora gidicem bir daha gel betana bakalım dedi. Kahverengi akıntı hala devam ediyor. Birde yazmıştım genetik randevum var diye sana. Onunda randevusu yarın. İkisinede gidicem bakalım ne olacak...

Gösterdim değer iyi yükselmemiş dedi zaten bende anladım hemen :KK43: dış gebelik dedi olabilir galiba gene dış gebelik geciricem :KK43:
Canım çok geçmiş olsun. Bu ay senle benzer bir durum yaşadık. İnan hissettiklerini çok iyi anlıyorum. Ama umarım sağlıksız bir gebelikse eğer dış gebelik değilde kimyasaldır.

Evet bitanem benzer şeyler yaşadık , inşallah ikimize ve tüm bekleyen arkadaşlara hayırlı haberler gelir. İnan sende aklımdasın hep güzel haberlerini bekliyorum dört gözle. Yarın doktora gidicem bir daha gel betana bakalım dedi. Kahverengi akıntı hala devam ediyor. Birde yazmıştım genetik randevum var diye sana. Onunda randevusu yarın. İkisinede gidicem bakalım ne olacak...
Insallah sonuçlar çıkacak ondan da,bütün tedbirleri alalim, gerisini Rabbime birakalim, bende de bu ay pek ümit yok, butun adet belirtilerini yasiyorum, hem de adete cok var, hatta olacaksam erken olmayim diye dua etmeye basladim, hayirlisi hakkimizda insAllah güzel gunler yola cikmistir ve geliyorlardir :KK200:gelişmeleri hemen haber verecegim, sende haberdar et canim benim

Kızlar çok sağolun herkese tek tek yazamıcam... moralim çok bozuk kendimde değilim iyi dilekleriniz için çok sağolun...
InsAllah dis gebelik değildir canim, doktor tam ne dedi, takibe devammi, nadirde olsa sonradan beta artisi duzelenler oluyor,Rabbim saglikla nasip etsin canim, dualarım seninle

X