İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Belli bile degil kamerada

Eklentiler

• 15435863941805979704076901902743.jpg
    15435863941805979704076901902743.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 46
yani o bi ara kanamamıydıı,adetmiydi tartışılır,şimdi benim arkadaş hamile,adet gibi kanama oldu,ama onu adet saymadılar ama onun beta baya yüksek,onu doktora sorman lazım,zaten İnşAllah keseni görünce onlar boyutuna göre sana bişey söyleyebilecektir
Ayyy nasıl yani adet gibi kanama gelince de hamile olunabiliyo mu yani belki

Esma sence bir ümit var mı gerçekten. Arkadaşım da geç döllenme o benden 4 gün sonea falan gitmiş oluyor heaaplayınca değeri 32 çıktı. Ümitlenmek de istemiyorum ama bilemiyorum. Ben geçen aylarda çok mide rahatsızlığındansebep doktorlara gütmiştim. Hep adetliyken bile şüphelenip beta ma bakarlardı. Sonuç 0.01 çıkıyordu. 3 kere falan oldu bu. Ne kadar bekleyeyim adet olmazsam sence. Gerçekten 0.1 çıksaydı bu defteri bu ay tamamen kapatacaktım. Ama işte ?
kuzum ilk gun demistim sana srnin ki olursa gec dollenme olur mensin 5 gunu erken gebelik testi yap varsa cikar tabiki umut varrr kuzum

Canım var gibi bir çizgi sanki yaa, ,idrarı fazla mı damlattın orda kırmızılık oluşmuş çünkü. Bu arada testin markası ne albi marka ise yanlış olabilir diyorlar. Hemen çıktımı beş dk içinde bu çizgi
5 dk degilde 10 ek içinde çıktı galiba idrar çok damlattım ilk defa yaptım çünkü

X