İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İnşAllah canım,ama imkanın varsa ve erken yumurtlama olduğunu düşünüyorsan o kadar beklemene gerek yok,yani ben bunu bilsem bekleyemem sanırım :-):-)

Ya emin olamıyorum, geçen ay da tüm belirtileri yaşamıştım reggliye 4 gün kala test yaptım negatif cıktı ve o gün regll oldum 4 gün öncesinde. Acaba diyorum bu ay da erken mi olacağım, bundan 2 ay öncesine kadar reglim o kadar düzenliydi ki 26 .gün tam olurdum, geçen ay karıştı bakalım biraz daha beklesem iyi olacak. Aslında erken gebelik testinde belki çıkabilir ama hüsrana uğramaktan korkuyorum :KK43:

Kizlar bayadir girmiyorum ya hamilelikle ilgili yazmim diyorum 3 aydir husran malum bu ayda denedim olursa erken dollenme olucak ama catlatma ignesi yaptigmdan sogru sonucu ogrenmem baya surcek peri tozu cok sevidnim gozun aydin darisi hepimize insallah canim bu arada 2 degeri farkli bi deger sonucta genelde 0.1 1.2 arasi cikiyo sen bekle birazdaha belli mi olur

Ya inanır mısın bende burda petegin üzerinde şalı ısıtıp bogazıma sarıyorum biraz iyi gibi geliyor :)
Geliyor canım geliyor,bi de ballı limonlu su yap,sıcak sıcak iç onu,bi de ben beceremiyorum ama tuzlu suyla gargara yap,peşpeşe yüklen ,sıcak tut ,yarına azalır İnşAllah

aynen bende dk sayıyorum iş yerinde hastayken hiç çekilmiyor
kuzu hamileykn cok kotu hasta oldum hatta yuksek atesim bile vardi doktor ilac verip vermekle cok direndi atesin dusmmezse bebegini kaybedersin dedi mecburen antibtk kullandim 1 hafta sonra dusuk tehlikesi atlttim. ilac icmek cok kotu gecen yilda hasta oldum. cok kotu hastldm doktor sadece kivi yememi ve ihlamur icmemi tavsiye etti minnoset jctim iki tane sonra 2 de atlttim kivi iy geliyo

Ya emin olamıyorum, geçen ay da tüm belirtileri yaşamıştım reggliye 4 gün kala test yaptım negatif cıktı ve o gün regll oldum 4 gün öncesinde. Acaba diyorum bu ay da erken mi olacağım, bundan 2 ay öncesine kadar reglim o kadar düzenliydi ki 26 .gün tam olurdum, geçen ay karıştı bakalım biraz daha beklesem iyi olacak. Aslında erken gebelik testinde belki çıkabilir ama hüsrana uğramaktan korkuyorum :KK43:
Erken gebelik testiyle uğraşacağına git sağlık ocağına kan ver bence canım,kan daha kesin sonuç,hatta o testler 20 lira falan internette,bizim orada bi tıp merkezi 30 tl ye beta bakıyo,daha garanti

kuzu hamileykn cok kotu hasta oldum hatta yuksek atesim bile vardi doktor ilac verip vermekle cok direndi atesin dusmmezse bebegini kaybedersin dedi mecburen antibtk kullandim 1 hafta sonra dusuk tehlikesi atlttim. ilac icmek cok kotu gecen yilda hasta oldum. cok kotu hastldm doktor sadece kivi yememi ve ihlamur icmemi tavsiye etti minnoset jctim iki tane sonra 2 de atlttim kivi iy geliyo
hem canlı anne,hem canlı tecrübe valla,hamilelik koçumuz ol sen hamiş olursak İnşAllah :KK5:

son adet tarihinden itibaren hesaplayacaklar,sonra bebek göründüğünde bebeğe göre yeni bir hafta söyleyecek doktor,arada fark varsa geç döllenme falan diyorlar işte
Son adet tarihim hamileyken adettim işte ondan öncede 29 Ekim adet bitişi yani 4 haftalık artı bi günlük demi şimdi yani öyle olması lazım

Canim adet duzenin degismeside hamilelige hazirlandigini gosterirmis ben hamile kalmadan iki ay once adetlerim ilk 1 hafta sonra 13 gun gecikti tabi ben testler soktorlar ama hamile degildim 3. Ay hamile kaldim duzenine cok takma

Son adet tarihim hamileyken adettim işte ondan öncede 29 Ekim adet bitişi yani 4 haftalık artı bi günlük demi şimdi yani öyle olması lazım
Canim onu soktor degistirdek gec dollenmede kendi bebege gore bir tarih belirliyo benm 4 haftalikken beta hcg 850 ydi ader gunumde ogrendim o yuzden sana yeni bi tarih belirlicektir

yani o bi ara kanamamıydıı,adetmiydi tartışılır,şimdi benim arkadaş hamile,adet gibi kanama oldu,ama onu adet saymadılar ama onun beta baya yüksek,onu doktora sorman lazım,zaten İnşAllah keseni görünce onlar boyutuna göre sana bişey söyleyebilecektir

benim adete iki gun varken degeri 1 kusurdu tam adet zamni yukselmisti
Esma sence bir ümit var mı gerçekten. Arkadaşım da geç döllenme o benden 4 gün sonea falan gitmiş oluyor heaaplayınca değeri 32 çıktı. Ümitlenmek de istemiyorum ama bilemiyorum. Ben geçen aylarda çok mide rahatsızlığındansebep doktorlara gütmiştim. Hep adetliyken bile şüphelenip beta ma bakarlardı. Sonuç 0.01 çıkıyordu. 3 kere falan oldu bu. Ne kadar bekleyeyim adet olmazsam sence. Gerçekten 0.1 çıksaydı bu defteri bu ay tamamen kapatacaktım. Ama işte ?

Kızlar normal test yaptım hayalet belli belirsiz çok dikkatli bakarsan 2.cızgı görünüyor belkide hayal görüyorum her baktığımda

yani o bi ara kanamamıydıı,adetmiydi tartışılır,şimdi benim arkadaş hamile,adet gibi kanama oldu,ama onu adet saymadılar ama onun beta baya yüksek,onu doktora sorman lazım,zaten İnşAllah keseni görünce onlar boyutuna göre sana bişey söyleyebilecektir
Ama parça geldi bende yumurtalıklarım sandım acaba gelen parça neydi :/ hayırlısı olsun canım bakalım Çarşamba günü göreceğiz ❤️

X