İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

KıZlar Reglimin 3. Günü doktora gittim 10.gün gel deri gittim 24 kasım akşam 25 kasım akşam 26 kasım sabah diye sadece 3 gün ilişki önerdi.az değil mi sizcede?

KıZlar Reglimin 3. Günü doktora gittim 10.gün gel deri gittim 24 kasım akşam 25 kasım akşam 26 kasım sabah diye sadece 3 gün ilişki önerdi.az değil mi sizcede?
Yumurtlaman 25 i mi? Benim yumurtlamam 21. Gündü ben 19-20-21-22. Günleri değerlendirdim. Yani sana kalmış arttırabilirsin.

Canım doktor baktı ultrasonla ve sanırım yumurtlama tarihine göre 3 gün önerdi ve son gün sabah ilişki dedi.çok şaşırdım
Neye şaşırdım canım anlamadım.

Canım.ben bu ay hamile olacagımı pek düşünmüyorum hissetmiyıeuımsa o yüzden adetimi beklicem eger geçerse gider yaparım direk burayla paylaşırım
Bazen hiç hissedilmez ama hatta aslında çoğunluğu öyle de biz kendimizi çok dinliyoruz hatta bazen uyduruyoruz belirti belki. Benim arkadaşım hiç hissetmedi. 5. Haftada belirtileri başladı. Yani kişiden kişiye göre de değişen bir şey.

Evet canım şimdi tekrar baktım peçeteye sildm çok az gene var ama bu sefer açık kahve pembe karışımı gibi
Biraz zaman geçsin bakalım. İnşallah yerleşeme kanamasıdır. Rengi ve miktarı önemli lekelenmenin.

Peçeteye bir kez sildiğimde geliyo sonra tekrar sildiğimde gelmiyo inşallah canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…