İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar ikinizin de aynı gibi görünebilir, ancak test sonuçları, doktorlar falan farklı. Her doktor ötekinin dediğini kabul etmeyebiliyor. Ben bi prof a giderken bana yaptıkları söyledikleriyle, şu an gittiğim prof un söyledikleri çok farklı.
Ama bence ikinizin durumu aynı gibi görünse de farklılık vardır illaki. Küçük ni şey bile tedavinin seyrini değiştirebilir..
Anlamıyor işte.

Kim kimi anlamıyor acaba. Diyorum ki iğne vuruluyor 3 gün arayla ve düşük yapılıyor. Burda da vardı öyle biri. O iğne bana kalçadan yapıldı. İstersen ben konuşturayım doktorla. Kaç defa dedim yine diyorum senin kesen oluşmuş hatta belki bebek bile oluşmuştur. Benim kese bile yoktu. Alınan bütün kanlar parçalar patolojiye gitti . Ben ameliyatıda izledim. Bildiğim bana kalacaksa sormasaydın keşke ve ısrarla devam etmeseydin. Gönlün kırık kalmasın diyorsun da böyle iki lafla kırılacak olsa ohoooo?!
Canım bak lütfen beni anla ben diyorum ki kürtaj sadece rahim içine oluyor doktor bana bu şekil söyledi. Benimki tipte olduğu için kürtaj olmuyordu bu yüzden bana iğne yapıldı ve bu iğne kemoterapi iğnesi bu iğne ben de kanama yapmadı düşük de yapmadı Ayniye kanserli hücreler gibi vücudumdaki hamilelik hormonlarını öldürdü Ve bu şekilde benim hamileliğim bir ay içinde sonlandı

Kendin dedin ameliyat demişler diye.ne dediğinden de haberin yokki. Neyse yaaaa:KK55: iyi niyetliyim diye kendinide fazla övme bence??!! Bırakta biz karar verelim.:ukala:
Canım senin biraz anlama zorluğun var Sen anlamıyorsun ben ameliyat oldum demedim senin gözlerinde de biraz problem var bana sadece iki yol var dedim bir iğne diğeri amilyat ben iğne oldum sadece ameliyat olmadım sen bildiğini oku daha da cevap verme Allah aşkına Allah havale ediyorum seni sen daha yazsan da ben cevap vermeyecem senin gibi daha küçülemem

Canım bak lütfen beni anla ben diyorum ki kürtaj sadece rahim içine oluyor doktor bana bu şekil söyledi. Benimki tipte olduğu için kürtaj olmuyordu bu yüzden bana iğne yapıldı ve bu iğne kemoterapi iğnesi bu iğne ben de kanama yapmadı düşük de yapmadı Ayniye kanserli hücreler gibi vücudumdaki hamilelik hormonlarını öldürdü Ve bu şekilde benim hamileliğim bir ay içinde sonlandı
Rahimde değildi diyorum bende. Niye anlamıyorsun tek farkı küçüktüüü. İğneyle düşük yapılıyor ne iğnesi olduğunu biliyoruz herhalde.

Kim kimi anlamıyor acaba. Diyorum ki iğne vuruluyor 3 gün arayla ve düşük yapılıyor. Burda da vardı öyle biri. O iğne bana kalçadan yapıldı. İstersen ben konuşturayım doktorla. Kaç defa dedim yine diyorum senin kesen oluşmuş hatta belki bebek bile oluşmuştur. Benim kese bile yoktu. Alınan bütün kanlar parçalar patolojiye gitti . Ben ameliyatıda izledim. Bildiğim bana kalacaksa sormasaydın keşke ve ısrarla devam etmeseydin. Gönlün kırık kalmasın diyorsun da böyle iki lafla kırılacak olsa ohoooo?!
Bu arada tüpte kese bebek falan oluşamıyor sadece bir pıhtı şeklinde büyüyor ve hamilelik hormonları artıyor bu kadar biliyon ama yanlış neyse

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare benim agrim var canim gogus agrim ve kasik agrim var canim bata 13 var senin ne kadar kaldi
Baya varmış. Daha önce bu kadar erken başlar mıydı? Canım bata hiç yok yani bugün yarın diyeyim.

Mcz09 Mcz09 Youlost16 Youlost16 kızlae gözünüzü seveyim. Biriniz hamiş, birinizin net bişeyi yok. İkinizinde gerilmemesi lazım. Allah yavrularınızı sizd bağışlasın. Rabbim sizi bebişlerle imtihan etmesin. Yeter yahu artık tartışmayon sevişin :KK200:
:KK76::KK19:

Canım senin biraz anlama zorluğun var Sen anlamıyorsun ben ameliyat oldum demedim senin gözlerinde de biraz problem var bana sadece iki yol var dedim bir iğne diğeri amilyat ben iğne oldum sadece ameliyat olmadım sen bildiğini oku daha da cevap verme Allah aşkına Allah havale ediyorum seni sen daha yazsan da ben cevap vermeyecem senin gibi daha küçülemem
Duygu sömürüsü yap sen. Kendinden haberin yok yazmazsan ağlarım ama

Canım bak ben dış gebelik geçirdim doktor bana dediki senin sadece iki seçeneğin var biri iğne Diğeri kapalı ameliyat kürtaj sadece rahim içinde olan gebelikler için oluyor ben de kendimi hep kürtaj olacağım sanırdım ama değilmiş bana bir sürü doktor baktı ben diyeyim On sen de 15 başka bir yolu yoktu benimkinin O sebeple dış gebelik arkadaşıncı olabilir ama rahim içindedir onunki tüpte değildir. Ben onu demek istedim ama arkadaş anlamadı kendi bilir
Onun kese oluşmamış bile tam. Senin kese var ve daha ileri seviye. Bu yüzden farklılık olmuştur bence.

Bu arada tüpte kese bebek falan oluşamıyor sadece bir pıhtı şeklinde büyüyor ve hamilelik hormonları artıyor bu kadar biliyon ama yanlış neyse
Bir youtubeden dış gebelik ameliyatı yaz bakim. Kalp atışı bili oluyor. Büyüme yeri az olduğu için tüpü patlatıyor ve iç kanama riski bile var.

Baya varmış. Daha önce bu kadar erken başlar mıydı? Canım bata hiç yok yani bugün yarın diyeyim.

Mcz09 Mcz09 Youlost16 Youlost16 kızlae gözünüzü seveyim. Biriniz hamiş, birinizin net bişeyi yok. İkinizinde gerilmemesi lazım. Allah yavrularınızı sizd bağışlasın. Rabbim sizi bebişlerle imtihan etmesin. Yeter yahu artık tartışmayon sevişin :KK200:
:KK76::KK19:

Yok canim hic bu kadar erken baslamadi zaten gogus agrim hic olmazdı

Onun kese oluşmamış bile tam. Senin kese var ve daha ileri seviye. Bu yüzden farklılık olmuştur bence.
Kuzum valla ben bu konuyu kapatmak istiyorum arkadaş haklı çıksın ben kendimi germek istemiyorum yeterince gerildim o haklı ben değilim canım :)

Kızlar dr hevesini kırmak istemem ama sağlıksız gebeliğe benziyo dedi progesteron çok düşük çünkü dedi ama gene de belli olmaZ dedi folik asit verdi düşük önleyici falan normalde progesteron 15 falan olması gerekiyor dedi ama benimki 0.1 :KK43:
Canım benim ya biraz daha sabret olumluya gider sonuçlar inşaallah hiç bilemezsin

Kızlar noluyosunuz her doktorun tedavi şekli farklıdır birinizde öyle olsu diye diğerinde öyle olacak diye bir şey yok ayrıca ikinizde gebesiniz hormonlarınız tavan durumda başka şeylerden bahsedin kırmayın birbirinizi :)

afedersiniz kızlar ama arkadaş bunları görsün diye atıyorum...

Adetten önce hiç ağrımaz mıydı yani? O da ilginç. Nasıl bi ağrı tarif eder misin?
Yok canim ben kendimi bildim bileli hic adet oncesi gogus agrim olmadi sadece 1-2 gun onceden kasik agrim olurdu. Ilk hamileligimde ve emzirme doneminde gogus agrim oldu. Canim boyle dolgunluk hissi var ve uclarinda sizi gibi hafif tatli bir agri var

X