İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bende onu anlatıyorum ama arkadaş sadece kendisinin bildiğini sanıyor. Yaşamasam nerden bilecem. ??
Hem soruyorlar beğenmeyince cevabı kızıyorlar birde
Canım ben sana kızdım mı Allah hakkına konus ben sen Yükseldin dedim cevap vermek istemiyorum dedim yani bende drla 15 gün konuştum bende kürtajla kurtulurum sandım ama öyle bi ihtimal yok dedi dr yok dedi imkansız dedi neden dr böyle desinki sadece ben sana seninki tüpte değilmiş demekki dedim bu ben sana bişey demedim

İnşallah. Bir de kuvvetlice kalp atışı sesini duyup rahatlarsın. Hayırlı olsun bu arada

Kaç gün var canım? Ben de sıfır ağrı

Hala şokta olduğuna eminim. Testlerin güzelce fotosunu çek sakla anı olarak ❤️❤️

Abdest alıp oturarak kılabilirsin canım. Zaruri bir durum çünkü.

Benim daha cok var canim takvim 26 ya gore hesap yapmis 13 gun var diyor ama ben bu ay da cok erken yumurtlama oldugunu dusunuyorum daha az var bence

Ünlemler benim yazma şeklim sana özel değil bende sakin sakin yazdım ama anlamak istemiyorsun. Tıpkı bu şekilde biri daha kavga çıkarve avukat gibi birde arkadaşı girdi olaya.
Ben senin konuşma tarzını bilemem seni tanımıyorum bunu düşünmen gerek ünlem konulan olay sakinlik taşımaz ben cahil değilim şükürler olsun kalp kıracak bi insan da değilim

Direk testleri kaldırcam. Ve eşime bir süpriz yapcam bugun ki şokla heycanla arayıp pat diye hamile oldugumu söyledim. Yarın kan verince eger gerçekten hamileysem ona diycem testler beni yanıltmıs hamile değilmişim. Daha snra süpriz.yapcam :KK70:
tüh yaa keşke söylemeseydin. Peki o nasıl tepki verdi?

Canım ben sana kızdım mı Allah hakkına konus ben sen Yükseldin dedim cevap vermek istemiyorum dedim yani bende drla 15 gün konuştum bende kürtajla kurtulurum sandım ama öyle bi ihtimal yok dedi dr yok dedi imkansız dedi neden dr böyle desinki sadece ben sana seninki tüpte değilmiş demekki dedim bu ben sana bişey demedim
Hala devam ediyorsun ama tüpte olmasa neden sol tarafım yırtılmış gibi ağrısın. Arkadaş demiş ya hastalık yok hasta var diye. Tekrar söylüyorum doktor kürtaj dedi ve kürtaj adı altında operasyon geçirdim. Ban ister kız ister küs değişen bir şey yok. Israr etme yeter. Ben o zamanı zor geçirdim zaten. Seni yatırmışlar ama kiminede iğne vuruyorlar 3 gün arayla iki doz ve düşük yaptırıyorlar. Bunlar tecrübeyle sabit...

Kızlar ikinizin de aynı gibi görünebilir, ancak test sonuçları, doktorlar falan farklı. Her doktor ötekinin dediğini kabul etmeyebiliyor. Ben bi prof a giderken bana yaptıkları söyledikleriyle, şu an gittiğim prof un söyledikleri çok farklı.
Ama bence ikinizin durumu aynı gibi görünse de farklılık vardır illaki. Küçük ni şey bile tedavinin seyrini değiştirebilir..

Hala devam ediyorsun ama tüpte olmasa neden sol tarafım yırtılmış gibi ağrısın. Arkadaş demiş ya hastalık yok hasta var diye. Tekrar söylüyorum doktor kürtaj dedi ve kürtaj adı altında operasyon geçirdim. Ban ister kız ister küs değişen bir şey yok. Israr etme yeter. Ben o zamanı zor geçirdim zaten. Seni yatırmışlar ama kiminede iğne vuruyorlar 3 gün arayla iki doz ve düşük yaptırıyorlar. Bunlar tecrübeyle sabit...
Tamam sen haklısın canım ne diyeyim ya bana da iğne yaptılar ama düşük olmadı sen bunu anlamıyorsun elimde olsa seni dr la konuştururum sende beni anlamıyosun seninki farklı demekki tüpte iğne vurup düşük yaptıramıyorlar düşük olma ihtimali bile yok tüpte ben bunu anlatmaya çalışıyorum neyse senin bildiğin sana kalsın benimkide bana bu konu kapansın gönlünde kırık kalmasın k.bakma

Ben senin konuşma tarzını bilemem seni tanımıyorum bunu düşünmen gerek ünlem konulan olay sakinlik taşımaz ben cahil değilim şükürler olsun kalp kıracak bi insan da değilim
Bilmediğin bir konu hakkında yorum yapma o zaman. Konuşma tarzımı bilmiyorsun tanımıyorsun da yükseldiğimi nerden çıkardın. Kalp kırmaya benimde niyetim yok ve kırmam da emin olabilirsin!! Bundan sonrada kendin çok biliyorsan kimseye bir şey sorma. Ameliyatın kapalı olmuştur diye tahmin ediyorum.

Bilmediğin bir konu hakkında yorum yapma o zaman. Konuşma tarzımı bilmiyorsun tanımıyorsun da yükseldiğimi nerden çıkardın. Kalp kırmaya benimde niyetim yok ve kırmam da emin olabilirsin!! Bundan sonrada kendin çok biliyorsan kimseye bir şey sorma. Ameliyatın kapalı olmuştur diye tahmin ediyorum.
Ya kızım anlamıyonmu ben ameliyat olmadım zorla beni ameliyat ettin ya :)) Allah Allahhh Allahım yardım et :KK66: iyi akşamlar sana canım lütfen daha da yazma ben sorarsam sakın sen cevap verme lütfen :)

Canım, iyi ol. Inşallah daha da iyi olursun. Geçer ve sağlıkla, keyifle yaşarsın bu süreci.
Övünmek gibi olmasın ama merhametliyimdir. Ailem, kardeşlerim de hep söyler. Kıyamam, kıramam kolay kolay.
Bnde öyleyim canım övünmek olmaZ biz birbirimizi tanımayan insanlarız bende asla kin tutamam kıramam ama insanın basına ne geliyosa bundan geliyo maalesef

Tamam sen haklısın canım ne diyeyim ya bana da iğne yaptılar ama düşük olmadı sen bunu anlamıyorsun elimde olsa seni dr la konuştururum sende beni anlamıyosun seninki farklı demekki tüpte iğne vurup düşük yaptıramıyorlar düşük olma ihtimali bile yok tüpte ben bunu anlatmaya çalışıyorum neyse senin bildiğin sana kalsın benimkide bana bu konu kapansın gönlünde kırık kalmasın k.bakma
Kim kimi anlamıyor acaba. Diyorum ki iğne vuruluyor 3 gün arayla ve düşük yapılıyor. Burda da vardı öyle biri. O iğne bana kalçadan yapıldı. İstersen ben konuşturayım doktorla. Kaç defa dedim yine diyorum senin kesen oluşmuş hatta belki bebek bile oluşmuştur. Benim kese bile yoktu. Alınan bütün kanlar parçalar patolojiye gitti . Ben ameliyatıda izledim. Bildiğim bana kalacaksa sormasaydın keşke ve ısrarla devam etmeseydin. Gönlün kırık kalmasın diyorsun da böyle iki lafla kırılacak olsa ohoooo?!

Kızlar ikinizin de aynı gibi görünebilir, ancak test sonuçları, doktorlar falan farklı. Her doktor ötekinin dediğini kabul etmeyebiliyor. Ben bi prof a giderken bana yaptıkları söyledikleriyle, şu an gittiğim prof un söyledikleri çok farklı.
Ama bence ikinizin durumu aynı gibi görünse de farklılık vardır illaki. Küçük ni şey bile tedavinin seyrini değiştirebilir..
Canım bak ben dış gebelik geçirdim doktor bana dediki senin sadece iki seçeneğin var biri iğne Diğeri kapalı ameliyat kürtaj sadece rahim içinde olan gebelikler için oluyor ben de kendimi hep kürtaj olacağım sanırdım ama değilmiş bana bir sürü doktor baktı ben diyeyim On sen de 15 başka bir yolu yoktu benimkinin O sebeple dış gebelik arkadaşıncı olabilir ama rahim içindedir onunki tüpte değildir. Ben onu demek istedim ama arkadaş anlamadı kendi bilir

Ya kızım anlamıyonmu ben ameliyat olmadım zorla beni ameliyat ettin ya :)) Allah Allahhh Allahım yardım et :KK66: iyi akşamlar sana canım lütfen daha da yazma ben sorarsam sakın sen cevap verme lütfen :)
Kendin dedin ameliyat demişler diye.ne dediğinden de haberin yokki. Neyse yaaaa:KK55: iyi niyetliyim diye kendinide fazla övme bence??!! Bırakta biz karar verelim.:ukala:

X