İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar bata iki gün kaldı iki üç saat önce yaptığım test bu şekilde

Eklentiler

• IMG_8674.JPG
    15,8 KB · Görüntüleme: 4.097
Eşim yine vazgeçti video izlemiş ameliyatı beni delirtti beni anlamıyor aramizda yas farkı var ben 37 yaşındayım onun umrunda değil gibi çocuk ya ben menopoza bat diye girersem uğraşmaktan biktim ailesi doğulu bende sorun zanetcekler

Zor durum. Canım eşine keçiboynuzu, kalamar, ahtopot, midye vs yedirmeyi denediniz mi hiç?

Keçi boynuzu 1 aydır uyguluyorum pekmez ve kür balık midye yiyor kuruyemiş birde çoban çökerten çayı iciriyorum ama bizim çok düşük sperm sayısı ameliyat dedi dr

Keçi boynuzu 1 aydır uyguluyorum pekmez ve kür balık midye yiyor kuruyemiş birde çoban çökerten çayı iciriyorum ama bizim çok düşük sperm sayısı ameliyat dedi dr
Kalamarı da menüye ekle canım bence. Bir de yüksek ısıdan uzak dursun. Sen de çok abartmamak kaydıyla kivi ye. Allah'tan ümit kesilmez. İnşallah ikna olur ama olmasa da her şeyde vardır bir hayır. Onun için de zor ameliyat olursa ailesinin yaklaşımından çekiniyor olabilir. Ameliyat sonrası hemen olursa da sorunun onda olduğu iyice tescillenmiş olacak. Bu tür kabullenmeler erkeklerde zaman gerektirebiliyor.

Zaten bu ay negatif çıkınca üzüldü ailenin haberi yok ama soruyorlar çocuk çocuk diyorlar benim ikinci evliliğim ilk evliligimden 2 çocuğum var ama olsun ıstiyorum geçeen yıl

Oldu aldırmak zorunda kaldık ic dikişte dolenmisti anlamıyorum bir yılda herşey 0 lanirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…