İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bilmiyorum kuzum bunu da dünki kadar hiç yüksek olmadı eğer 15indekini saymazsak. Dünki çift çizgi ama C kadar koyu değil. Ama bugünki negatif işte. Neler oluyor hiç bi fikrim yok
bugun bir yerdr okudum bu ovu testi pcolarda anlasilmiyor bence dilom sen adet e kadar ilskiye devam ne ksybedersin ki bu ayda boyle yap

bugun bir yerdr okudum bu ovu testi pcolarda anlasilmiyor bence dilom sen adet e kadar ilskiye devam ne ksybedersin ki bu ayda boyle yap
Kuzum doğru. Pco şöyle, sizde bir yumurta büyüyüp olgunlaşırken bizde birden çok yumurta oluşuyor , çok oldukları için biri baskın gelip büyüyemiyor.

Cokkkk sağol canım ya umarım öyle olur ama pek ümidim yok
Aynen canım sen bence ümitlenme, biz de seni ümitlendirmeyelim. Kendini kötüye hazırla çünkü iyi olursa sevinirsin zaten olmazsa hazır olmuş olutdun.

selamlar hanimlar gencler ve genc kalan guzel kadinlar:)
Şükür bir günün daha sonuna geldik. İstanbullu gelin tek izlediğim dizi onun son bölümünü şimdi izledim ben de

hic izlemedim

Iyigeceler kızlar , cok yazamıyorum ama takipteyim öpüyorum hepinizi inşallah isteyen herkesten güzel haber almak nasip etsin Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…