İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kızlar hiç tedavi görmeden aylar sonra kendiliğinden hamile kalan varmı aranızda
benm iki kere plansiz bir kerede ilk denemede oldu canm simdi 4 calismasi yaptik bu ay rabbim nasil hayirliysa oyle yapsin kendimi kasmiyorm sizde ole yapin. haftada 2 3 kere korumasiz iliskiye girin adetten sonra ve adete kadar inss sizinde olur cunku bu ovlasyonu bilmek zor

Merhabaa arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. Yumurtlama dönemimde, tam yumurtlama günümden 2 gün önce ve yumırtlama günümden 2 sonra korunmasız ilişki yaşadık eşimle. Geçen ayda korunmasız ilişkimz olmuştu fakat yumurtlama dönemiyle hiç alakası olmayan bir tarihti. Adetim de 11 gün geç gelmişti. Şu anda da adetim 10 gün var ama adet olucakmışım gibi içim bulanıyo böyle bi. :KK22:sol kasığımda normalden farklı şeyler hissediyorum sanki batma seğirme gibi Spermlerin bizim içimizde 3-5 gün yaşadığını biliyorum yumurta da çatlayınca 24-36 saat yaşıyor. Yani bu durumda olması ihtimali daha yüksek günlerde birlikte olduk ama :dua:bilmiyorum
İnşallah hamilesindir hoşgeldin bu arada
ağustos ve eylül ayında bi dolu bi boş ilişki yaşadım yumurtlamadan bi gün önce yumurtlamadan bi gün sonra tutmadı canım adetim bitti temizlendim 11. 12. 13. günde arka arkaya birlikte oldum ve şuan hamileyim gerçekten o dönemden önce 2 günde bir yumurtlama döneminde 3 gün ilişki şansı arttırıyo bilgin olsun inşallah tutunmuş gerek kalmaz bebişin seninledir

Canım yumurtlama günün hangi gündü peki? Ben de bu ay öyle denedim, bakalım.
Çok büyük sevap isliyosun arkadaşım, benimde arkadaşım bana yapıyo öyle Blaze yemeğe çağırıyor bazende kahvaltıya okadar icten dua ediyorumki ona :KK200: bi arka sokagimda gorumcem oturuyo ilk hamileligimde mide bulantisindan ve haksizlikten wc ye gitmekten başka hiçbişey yapamadım 7-11 hafta arası. 1 kere arayipta acmisin bişeye ihtiyacın varmı diye sormadi pislik, bide ben hastanede düşük yapıyorum utanmadan evde facebook instagram foto paylasmis oğluyla pizza yerken , oglumla pizza keyfi diye Allah biliyor beddua etmedim eşimin ablasidir diye (kayinpederim 14 sene önce vefat etmiş , kayinvalidem biz 6 aylık evkiyken vefat etti . Çok hanim bi kadındı keşke yasaydi bana burda anne olmuştu. O kadından bu ki nasıl çıkmış anlamadim) ama Hayır duada edesim gelmiyor :lülülü:
Bazen Allah bu hayırsızlardan alacağın hayrı başkasından nasip ediyor. Üzme kendini. Bak hayır işlemek de nasip işi. Onlara iyilik yapmak bile nasip olmuyor böle düşün.

İnşallah hamilesindir hoşgeldin bu arada

Canım yumurtlama günün hangi gündü peki? Ben de bu ay öyle denedim, bakalım.

Bazen Allah bu hayırsızlardan alacağın hayrı başkasından nasip ediyor. Üzme kendini. Bak hayır işlemek de nasip işi. Onlara iyilik yapmak bile nasip olmuyor böle düşün.

ben 27 günde bir adet oluyorum 11. gün ovülasyonda koyu çıktı 12. günde koyu çıktı 13. gün silikleşti bende 3 günde kocalık beyfendiyi rahat bırakmadım :KK70:

ben 27 günde bir adet oluyorum 11. gün ovülasyonda koyu çıktı 12. günde koyu çıktı 13. gün silikleşti bende 3 günde kocalık beyfendiyi rahat bırakmadım :KK70:
Ayy tabi herkesinki farklı olur ama aynı şekilde değerlendirdim inşallah senin gibi tutar. ben de ovu 21. Gündü. 19,20,21,22 yi değerlendirdim

mesela gecen sene. cocugun 3 lu testini yaptik orda. dollenme yani yumurta gunu yaziyordu. oyle teste anlasiliyor kizlar ben 18 de addet gordum. 26. gun calismaya basladim tutan tarih ayin 1 yaziyordu dollenme zamnani ona gore baslayin kuzucuklar

mesela gecen sene. cocugun 3 lu testini yaptik orda. dollenme yani yumurta gunu yaziyordu. oyle teste anlasiliyor kizlar ben 18 de addet gordum. 26. gun calismaya basladim tutan tarih ayin 1 yaziyordu dollenme zamnani ona gore baslayin kuzucuklar
Bi sonraki ayın 1 i mi anlamadım sanırım:KK43: cehaletime ver

X