İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

yumurtlama döneminde her günü mü değerlendirdiniz?
yok kuzum soyle yaptim adetten sonra 9 gunu 11 gunu 13. 15 g
@Meylen A Annelerin en yorgunu kızlar hamilelikte herseye sinir oldunuzmu ? Ben kaç gündür sinir küpü gibiyim nerdeyse sinirden bayilicam . Ufacık şeylere bağırıp çağırıp kavga edesim geliyor , kafamda kurup kurup duruyorum söyle olursa böyle yaparım diye olmayan şeye bile sinirleniyorum, bazende eskiden beni çok sinirlendirmis olan olaylar aklıma geliyo onada sinir oluyorum , korkuyorum bebise bişey olcak diye :mad:
poregestronun etkisi kuzum daha dur durup durup aglamalar esinle luzumsuz tartismaya girmwlwr:) gayet dogal

Tam adetim başlamadan ilişki oldu olabilir mi ki acaba ondan önceki günde oldu :/ kız Allah seni napmasın adamın ne günahı var :rolleyes:
Olabilir geç yumurtladiysan Allah in hikmetinden sual olunmaz . Napıyım uyuyo erkenden namazida kilmamisti , hem namaz için kaldırdım hemde sinir oldum. Dedim bu sıra herşeye sinir oluyorum , banada sinir oluyonmu diye sordu bende uyuyunca sinir oluyom dedim :KK70::rolleyes:

Adamı kaldırdım oturuyoz :KK70:, heryerim ağrıyor uykusuz sinirliyim bi garip oldu psikolojim delirdim iyice :deli: bide vücudum kasiniyor seninde oldumu daha erken diilmi ya o_O
coook oldu .ilj gebeligimde kurbada et kesiyordk ben 6 yada 7 haftaligim allahim nasl kasiniyormmm gobek falan digerlerinde kafam kasiniyordu sanki bitlenmmmia gibiydim

Yok evde test hem bilmiyorum ya hiç yapmak istemiyorum belirti namına bişey yok ki zaten 1 2 güne hastalanırım bence :)

coook oldu .ilj gebeligimde kurbada et kesiyordk ben 6 yada 7 haftaligim allahim nasl kasiniyormmm gobek falan digerlerinde kafam kasiniyordu sanki bitlenmmmia gibiydim
Bende uyuz gibiyim heryerim kasiniyor gece olunca :KK70: ben kaçıyorum kızlar Melteminaa Melteminaa test yap kız meraktan catlariz :KK68:adamı kaldırdım gecenin 3 ünde , sonra demesin telle uynuyon diye :-) adamın gönlünü yapam :KK74: hayırlı geceler kızlar :KK15:

Olabilir geç yumurtladiysan Allah in hikmetinden sual olunmaz . Napıyım uyuyo erkenden namazida kilmamisti , hem namaz için kaldırdım hemde sinir oldum. Dedim bu sıra herşeye sinir oluyorum , banada sinir oluyonmu diye sordu bende uyuyunca sinir oluyom dedim :KK70::rolleyes:
Ahahhahahah deli kız ya koptum gülmekten :rolleyes: bakalım olursa olur olmazsa denemelere devammm:rolleyes:

Ben de az Biraz yüzümde kıllanma var. Onun dışında hiç kilom olmadı. 5 yıldır hep 52 yim. 52 nin üstüne çıkmadım. Başka da hiç bi şey yok. Ama yaklaşık 7 - 8 yıldır kendiliğinden adet olmam. 5 yıl civarı doğum kontrol hapları kullandım. Dostinex kullanırdım bi de prolactin yükselirdi pcodan dolayı. Başka da bi şey yok.. 1 yıldır da progestan lá adet oluyorum.
Benim kilo sorun ne yazık ki kıllanma , saç dökülmesi:KK43:

@Meylen A Annelerin en yorgunu kızlar hamilelikte herseye sinir oldunuzmu ? Ben kaç gündür sinir küpü gibiyim nerdeyse sinirden bayilicam . Ufacık şeylere bağırıp çağırıp kavga edesim geliyor , kafamda kurup kurup duruyorum söyle olursa böyle yaparım diye olmayan şeye bile sinirleniyorum, bazende eskiden beni çok sinirlendirmis olan olaylar aklıma geliyo onada sinir oluyorum , korkuyorum bebise bişey olcak diye :mad:
Hormonlar canım gayet normal :KK70: şuan bende sinir yok ama farkındayım alınganım birazcık

X