İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hakkınızda hayırlısı olsun kızlar Rabbim yüzünüzü güldürsün en kısa zamanda

Sabrina hayran kaldim onca
Hakkınızda hayırlısı olsun kızlar Rabbim yüzünüzü güldürsün en kısa zamanda

Gozun aydin canm dicem ben yeniyim burda tarihi gormedim bayaolmus 6 aylik hamilesin sanrm Allah saglik bi dogum nasip etsin insallah bebisini kucagina al mutlu seklde. Bugun gun boyunca rahmimde agrilar oldu adet sancisi gibi degl bildigin agri kafam iyice karisti cok istiyorum belkide ondan . insallah dedigin gibi hamilelik belirtisi die bunlar guzel dualarin i in cok tesekur ederm rabbim isyyen herkese bu duyguyu yasatslir insallah

Yok canım daha yeni iki aylık oldum Allahın izniyle,belirtiler çok yanıltıyor kendini dinleme inşallah vakti geldiğin de burdan güzel haberini verirsin

Selam canım mesajını okuyunca cevap yazma gereği duydum; biz de ger çekilme ile korunuyoruz; şüphelendiğim ilişki yumurtlama haftamda oldu(tam günü bilemiyorum adetim düzensiz) ; eşim çok afedersiniz boşaldıktan sonra ikinci ilişkiye girdik. Önceki ilişkiden sperm kalabiliyor diye okumuştum daha önce. Ama benim çok garip ilişkiden 3 gün sonra aşırı uyku çökmesi başladı; orda soru işareti oluştu kafamda. Şimdi de kirpik olayı hariç saydığın tüm belirtiler bende de var. Sağ kasığımda agrı ve bacağa vurmalar; arada uyku bastırması; koku hassasiyeti oluştu iki gündür. Açıkçası ben o kadar kolay hamilelik olmayacağını düşünüyorum. Ama görülmemiş şey de değil. BAT a adet takvimime göre 4 gün var ama dediğim gibi benim düzensiz olduğu için bilemiyorum iki hafta sonra da olabilir. Sadece aynı durumda olduğum için paylaşmak istedim takip edelim durumlarımızı diye.

Merhaba canim ya kirpik olayi hurafede olabilir bizim bi buyugumz soylemisti herneyse sey sorcam sana herkes idrara sk cikmaktan bahsedyor bende bi o. Yok sendeki durum nedir gunde kac kere cikyosun ne kdr su ictigini de belirtirsen iyi olur. Dedigin gibi geri xekilmede risker vardir fakat o kdr kolay olmuyor. Senin durumu dusununce mesela esin bosaldktn ne ksr sure snra ikinci iliski oldu o sure se onemli hemen olmus ise bnmle ayi durumdasin bendede esim feri cekildi ama. Akma oldu biraz iceri birde galibs bnm elimden de bulasmis olablr sabirsizlkla bekliyorum . sen istiyor musun peki gebelik . benim esim istemedigi icin oorunuyo ben cok istiyorum aslnds hayirlisi canim haberdar edelim birbirimizi

Bizim ikinci ilişki ilkinden yaklaşık yarım saat sonra oldu; bilemiyorum bu sürede sperm kalır mı..

Biz seneye başlarız çalışmalara diye düşünüyoruz eşimle ; ama zaten seneye ne kaldı şurda :) Ne kadarlık evlisiniz? BEn istiyorum yavaş yavaş artık; kendimi hazır hissediyorum. 1.5 senelik evliyim.

Şöyle ben normalde ortalama günde 1.5 2 litre su tüketirim ve kendimi bildim bileli sık idrara çıkarım zaten o nedenle bunu kendimde belirti sayamıyorum normalde de sık çıkarım çünkü :)

İnşallah senin güzel haberin gelir sabırsızlıkla beklicem :)

Anladim canim. Derlerki sperm dis ortamda 72 saat. Canli kalabilir ihtimaldusukte olsa var benim ihtinalim neyse seninkide o :) bende 15 aylikevliyim bende ayni zamanlards evlenmisiz .ikimiz icinde hayirlisi olsun en onemli eşimizle olan mitlulugumuz sonrasindada bebisimizin olmasi :)

Evet durumlarımız çok benzer :)

Benim eşim de bugüne kadar istemiyordu, sanırım erkekler daha mantıksal bakıyorlar önce biz bir birbirimize alışalım karı koca; sonra ortama üçüncü kişiyi alalım misali :) Çünkü evliliğin başları güvenin oturmasıyla geçiyor; veya aynı evde yaşamaya alışmakla. Zaten bir sürü sorun yaşıyorsun bir de üstüne bebek; ben o anlamda çok güçlü biri olmadığım için çok yıpranırdım mesela. Azcık bir tartışmada bile içimi çok acaip huzursuzluk kaplıyor yemeden içmeden kesiliyorum Önce bu huyumu törpülemem gerekiyordu :)

Bu ay zaten olmaz diyodun diş sebebiyle ama silik çizgi görünce ümitlendin testte silik çıkınca nasıl üzülüyor insan biliyorum ama önümüzde ay inşallah güzel haberler vereceğiz
Evet bıkac dega korunmamıstık cnm ama oncızgıyı ılk kez gorunce sasırdım hayırlısı boyleymıs buaksam dr a gıdıcem kadın doguma bakalım ıns bıde kızamık bagısıklıgın yok ası ol demez sende durumlar ne cnn

ben test falan yapmadım hiç bu ay çok yoğunlaşamadık zaten şehir dışına gittik hasta falan olduk ama umudum herzamnaki gibi var 18 bat bakalım ne olacak

ben test falan yapmadım hiç bu ay çok yoğunlaşamadık zaten şehir dışına gittik hasta falan olduk ama umudum herzamnaki gibi var 18 bat bakalım ne olacak
Hayırlısı canım bu aya kaldı umudum var dıcem artık dr buaksam kotu bısey demesse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…