İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Adete bır hafta kalanfalan yumurtladım cnm 17 ekımdı en son zaten adetgunum en son 27gundenbırdı aksam olmadı hassas test alıcam belkı net cıkar
Geç döllenme olduysa normal olabilir canım yada testin hassasiyeti düşüktür inşallah hamilesindir

10 günse silik çıkması normal olabilir canım hassas testle de dene ama gecikme devam ederse kan ver
Canım benim son attıgım teste bi bakarmısın yorumunu merak ediyorum

Eklentiler

• B2C689F9-0C76-4998-8521-FBF0A1ED77EC.jpeg
    B2C689F9-0C76-4998-8521-FBF0A1ED77EC.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 116
Gölge gibi bi görüntü var canım ama emin olamıyorum ilk attığın test bariz çizgi şeklindeydi koyulaşacağına emindim ama şu an net bişey diyemem
Cok saskınım bende canm ya koyulascak gibiydi ama sanırım kimyasal olacak gibi

Hayırlısı olsun benim konu açma sebebim de tam olarak bu kadar erken belirti olup olmadığı ve yaşadıklarım gerçekten bir gebelikle sonuçlanırsa anne olmak isteyenlerin bir merakını gidermiş olurum. gun gun yasadigim her belirtiyi not aliyorum umarim herkese yardimci olur actigim bu konu :)
Merhaba canin oncelikle oglusuna Allahsaglik mutluluk nasip etsin insallaj.ona kardes dusunmen cok guzel bi incelik insallahkardesi olur. Sen benden daha tecrubelisin henuz bi bebisim yok benim 1 yill yasminle korundum suanda esim halaistemiyor ama bdn 6 aydir korunmuyorum esim geri cekilmd yintemiylr korunuyor. Arada bir kacmalar oluyor bende onlardan medet umuyorm bu ayda yumurtlama donemimde oldu . benim adetime 6 gun vr bende asiri siddetli bi gogus agrisi normalde olurdu adete 3bgun kala falan ve bbundan 3 gun once kramplar girdi suan ise sol ymurtalgmda siddetli bi agri varbacagima dogru inen onun disinda uykum gelyo surekli bide bi kirpik muhabbeti var tam biomiyorum ama alt kirpikler birbirine karisirmis uat uste gelirmis bende suanda oyle bi durum var twkrar belirteyim adete 6 gun var sseninlilere benziyor biraz belirtiler ama bilmiyorum psikolojik olmasin insallah

Son adetimin üzerinden 35 gün geçti ve hala regl olmadım:KK43: olacak gibi de değilim sanki hiçbir belirti hissetmiyorum. Daha önce hiç bu kadar gecikmemişti.
Cuma günü kan testi yaptırdım nefatif çıktı. İyice korkmaya başladım acaba başka birşey mi var diye. Erken menopoz bile aklımdan geçmiyor değil. Allahım sen yardım et:KK61:

Not: 2 haftadır ilişkiye giremiyoruz bir takım sıkıntılardan dolayı

Merhaba canin oncelikle oglusuna Allahsaglik mutluluk nasip etsin insallaj.ona kardes dusunmen cok guzel bi incelik insallahkardesi olur. Sen benden daha tecrubelisin henuz bi bebisim yok benim 1 yill yasminle korundum suanda esim halaistemiyor ama bdn 6 aydir korunmuyorum esim geri cekilmd yintemiylr korunuyor. Arada bir kacmalar oluyor bende onlardan medet umuyorm bu ayda yumurtlama donemimde oldu . benim adetime 6 gun vr bende asiri siddetli bi gogus agrisi normalde olurdu adete 3bgun kala falan ve bbundan 3 gun once kramplar girdi suan ise sol ymurtalgmda siddetli bi agri varbacagima dogru inen onun disinda uykum gelyo surekli bide bi kirpik muhabbeti var tam biomiyorum ama alt kirpikler birbirine karisirmis uat uste gelirmis bende suanda oyle bi durum var twkrar belirteyim adete 6 gun var sseninlilere benziyor biraz belirtiler ama bilmiyorum psikolojik olmasin insallah
canım teşekkür ederim çok şükür ikinci bebeğime hamileyim şimdi, Allah kimseyi bu yolda bekletmesin inşallah, geri çekilme yöntemi asla korunma yöntemi değil ve bu sebeple hamile kalan çok insan var, belirtiler kafa karıştırıyor genelde 6gün az bi süre bence reglinin geçmesini bekle, kirpik olayını saymazsak diğer belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor inşallah pozitif haberini alırız burdan

Son adetimin üzerinden 35 gün geçti ve hala regl olmadım:KK43: olacak gibi de değilim sanki hiçbir belirti hissetmiyorum. Daha önce hiç bu kadar gecikmemişti.
Cuma günü kan testi yaptırdım nefatif çıktı. İyice korkmaya başladım acaba başka birşey mi var diye. Erken menopoz bile aklımdan geçmiyor değil. Allahım sen yardım et:KK61:

Not: 2 haftadır ilişkiye giremiyoruz bir takım sıkıntılardan dolayı
Canım 35 gün çok uzun bir süre doktora gitmende fayda var

Carsamba aksama kdr olmassam dr a gıdıp kan verıcem cnm gecıkmeden 3 4 gun gecmıs oluyo olmadı buaksam hassas test yaparım
inşallah vardır canım testi yaparsan haber ver mutlaka :)

Kızlar az önce ıkı damla kan geldı adetmı olcam yoksa tutunma kanamasımı yoksa baska bıseymı napmamı onerırsınız

X