İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

12 ila 36 saat içinde yumurtlayacaksın bugünü veya yarını kaçırma.

Anladım canım peki sağlık ocağına gidince aile hekimi ilgilenir mi toksa direkt dahiliye mi gideyim
Direk dahiliyeye git canim zaten aile hekimi de seni oraya yonlendirir buyuk ihtimal
Beyaz akinti hamilelikte oluyor canim bende ilk zamanlar pek yoktu ama su an baya yogun beyaz akintim var
Kızlar bu göğüs hassasiyeti nedir ağrı değil mi birde sık idrara çıkma derken saat başı mı oluyor belli bir vakti var mı
evet canim goguste agri ve sislik. Sık idrara cikma yine aldigin sivi miktariyla alakali, mesela bi kupa cay ictim bi saat icinde uc defa lavaboya gittim onun haricinde bu aralar sivi tuketemiyorum o yuzden sk idrara cikmiyorum mesela iki saatte bir normal rutinim

Yanıltsın lütfen :)
Bak canım altta ki bebetime, üstte ki de benim toplu olarak aldığım freely marka testim, bebetimein hassasiyeti çok daha az

Eklentiler

• 75F858BB-E1DE-4547-9586-F619A8AB195A.jpeg
    165,8 KB · Görüntüleme: 156
Bende öyleyim sürekli tuvalete çıkıyorum göğüs uçlarımda da sızlama kaşıntı gibi bişi var yanları zaten ağrıyor

Bak canım altta ki bebetime, üstte ki de benim toplu olarak aldığım freely marka testim, bebetimein hassasiyeti çok daha az

Benim testte kesinlikle sorun vardı çünkü net olarak çıkması gereken c çizgisi yarım yamalak çıktı buraya ekleyemedim fotoyu

Kızlar bu göğüs hassasiyeti nedir ağrı değil mi birde sık idrara çıkma derken saat başı mı oluyor belli bir vakti var mı

Benim adetime 2 3 gün var göğüslerim hiç önceden şişmezdi yumurtlamadan 4 5 gün sonra şişti ve acımaya başladı hele ki şu son 3 gündür kaşıntı da eklendi çok hassaslar dokunamıyorum

Benim adetime 2 3 gün var göğüslerim hiç önceden şişmezdi yumurtlamadan 4 5 gün sonra şişti ve acımaya başladı hele ki şu son 3 gündür kaşıntı da eklendi çok hassaslar dokunamıyorum
Benim daha on gün var bence benimkiler psikolojik

Beyaz akinti hamilelikte oluyor canim bende ilk zamanlar pek yoktu ama su an baya yogun beyaz akintim
Direk dahiliyeye git canim zaten aile hekimi de seni oraya yonlendirir buyuk ihtimal

Beyaz akinti hamilelikte oluyor canim bende ilk zamanlar pek yoktu ama su an baya yogun beyaz akintim var
Ne zaman test yapsam acaba iyice süphelendim

Keşke dememek için yarın sabah ilk idrarla yap canım

Tamam canım sağol. Senin de adet ağrın oldu mu? Benim normalde sadece adet günüm ağrım olur hemen o gün adet olurum daha 2 3 gün var adetime. Sabah akıntı geldi oldum sandım baktım beyaz yoğun akıntı

mi-nick çok teşekkür ederim canım sabah gittim özele dahiliyeye durumu anlattım 3,3 normal kabul ediyorum dedi 2.5 değeri gebeler için evet ama senin normal aralıklar değer yüksek değil yine tekrar kanına bakalım dedi yükselmişse ilaç verebiliriz dedi. En azından içim rahatladı.

Tamam canım sağol. Senin de adet ağrın oldu mu? Benim normalde sadece adet günüm ağrım olur hemen o gün adet olurum daha 2 3 gün var adetime. Sabah akıntı geldi oldum sandım baktım beyaz yoğun akıntı
benim de normalde sadece adet olacagım gün ağrım olur ve bi kaç saat içinde de adet olurdum canım gecen ay ara ara bel ve kasık ağrıları yaşadım

gittiğin iyi olmuş canım tekrar değerlendirilir inşallah yükselmemiştir ilaç kullanmana gerek kalmaz

İnşallah canım bakalım artık ilaç zararlı değilmiş sanırım sağlıklı olsunda herşey yoluna girer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…