İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

mi-nick canım benim tsh 3,37 çıktı doktor ilaçta vermedi korkmaya başladım çok mu yüksek
Canim benim ilk 5 cikti sonra 3,81 cikti.. doktorun bana dedigi; ‘ilk uc ayda 2 nin altinda olmasini istiyoruz sonra ki aylarda da 3un altinda olmasi gerekir’ dedi, bugun eski tahlillerime baktim ogluma hamileyken olanlara, tsh im ilk aylar dusukken doguma bir ay kala 3,24 olmus kimse de bana yuksek dememisti o zaman.. sen sonucunla birlikte bi dahiliyeye gorun canim en dogru bilgiyi verir sana gerekirse tekrar bakilir.

Ovulasyon testi ilk kez yapıyorum..normalde iki adetimin tam ortası yarın..sadece dün ve bugün saat 17 de yaptığım testler bu şekilde..bugün bu denli koyu çıkması bugün mü yumurtlamış olduğumu gösteriyor?

Eklentiler

• 20171102_191934-1-1.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 94
Evet canim muhtemelen yumurtluyosun degerlendir bugunu yarin bi daha yap bakalim daha koyu cikicak mi daha koyu cikarsa muhtemeln yarin yumurtlarsin ama her zaman bi kac gun onceden degerlendrmeye baslamak iyidir sen isi garantiye al

Selam kızlar
Adetime 5 gün var kuyruk sokumunda iki gündür şiddetli ağrı ve mide bulantısı yaşıyorum ama göğüslerde falan birşey yok birde vücut ısım çok yüksek bunlar belirti midir bilen varmı ??

Evet canim muhtemelen yumurtluyosun degerlendir bugunu yarin bi daha yap bakalim daha koyu cikicak mi daha koyu cikarsa muhtemeln yarin yumurtlarsin ama her zaman bi kac gun onceden degerlendrmeye baslamak iyidir sen isi garantiye al
Teşekkür ederim..ancak 3 başarısız tüp bebek denemesinin ardından bu bir yılı dinlenme dönemi olarak geçirmeyi planladık..benim merak ettiğim acaba gerçekten iki adetin tam ortasında mı yumurtladığımdı..sanırsam bu tez bende doğru çıktı..bugün bu denli koyu olduğuna göre..yarın yine tekrarlayacağım..bu günleri özellikle değerlendirip ALLAH tan mucize bekleyeceğim..
Size de güzel ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmenizi dilerim..ALLAH hayırlısıyla kucağa almayı nasip etsin..

Kendini bilen ve dinleyen insan farkedebiliyor. Ben de cok cok erken fark etmistim degisimleri. Net bir sey diyemem ama daha onceki aylarda yasamadigim seyler vardi. Test yapmak icin adet tarihimi bile beklememistim :))

Şuan kaç peki canım senin? Geçen hafta sadece kese vardı ozaman yapıldı bu hafta bebeğide gördük kalp sesinide duyduk bugün baktım sonuçlara doktor 3 hafta sonra tekrarlayalım yükselirse dahiliye yönlendiricem dedi. 3.37 çok mu yüksek sence? Senin şuan değerin nasıl ve ilaç kullanıyomusun

Canim belirti olarak gecer mi bilmem ama kuyruk sokumunda ki agri bende hem ilk gebeligim de hemde simdi ara ara oluyor felaket bisey yurumek oturmak iskence oluyor agri oldugu zaman vucut isin ne kadar mesela benim hamilelik oncesi hep 36.3 olurdu simdi 36.6 filan

Allah razi olsun Rabbim sizlere de en hayirli zamanda saglik ve sihhatle nasip etsin insallah

Adet günümü beklicem bişey kalmadı zaten :) teşekkür ederim cevap için

En son 24 ekimde olcturmustum canim 3.81 cikmisti ve ilac kullanmaya basladim gebelik suresince her ay kan verip takip edecegiz ve muhtemeln 9ay boyunca ilac kullanicam, 3.37 hamilelik disinda aslinda normal bir deger ama dedigim gibi hamilelikte daha da dusuk olmasini bekliyorlar

Sicak su torbasini beline karnina filan koyma canim eger hamilelik varsa sikinti olabilir

Anladım canım peki sağlık ocağına gidince aile hekimi ilgilenir mi toksa direkt dahiliye mi gideyim

Sicak su torbasini beline karnina filan koyma canim eger hamilelik varsa sikinti olabilir
Yaa bilmiyordum karna koymam zaten de belimi rahatlatiyordu..birde bugün biraz akıntı başladı beyaz renk normalde hiç olmaz böyle şeyler..bu da belirti midir?
Tabi ben ilk olacağı için herşeyi belirti görüyorum şu an ama uzun zamandır korunmuyorum hiç yaşamadım bunları..

Kızlar bu göğüs hassasiyeti nedir ağrı değil mi birde sık idrara çıkma derken saat başı mı oluyor belli bir vakti var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…