İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Merhaba kızlar dün öglen ve bu sabah yumurta akı uzayan akıntım oldu sanırım yumurtlama günüm geldi ama bebek yapamıyorum Pazartesi diş amelıyatı olucam benım gıbı olan varmı

Kızlar kızamıkngecırmedım bagısıklıgım yok gebelıkten once asınyapışması gerekırmı böyle bir tecrubesı olan varmı

Kızlar kızamıkngecırmedım bagısıklıgım yok gebelıkten once asınyapışması gerekırmı böyle bir tecrubesı olan varmı
Canım gebelikte geçirilmesi durumunda bebekte hasar bırakabilirmis Allah korusun varsa aşısı yaptır sağlık ocağına bi sor istersen

Hamileyken geçirirsen çocuk büyük ihtimal sakat doğuyor düşüyor veya doktorlar almayı teklif ediyor. KKK aşısını sağlık ocaklarındaki ebeler 35 yaş altı kadınlara ücretsiz yapıyordu bir ara bende ne olur ne olmaz yaptırmıştım. Bir sıkıntı olmadı çok şükür.

Hayırlı akşamlar gecen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay adetimin 13.günü ilişki oldu ve yaklaşık 24saat sonra aşırı derecede karın bel ve kasık ağrım oldu..o günden beri de kasık ağrım devam ediyor oturamıyorum yürüyemiyorum sadece yatıyorum adetime 1 gün kaldı hamile kalmış olabilirmiyim acba yoksa kendimi mi kandırıyorum. 4 yıldır olmuyor

İhtimal her zaman vardr canım inşallh adetin gelmez gecikirse test yap hemen

mi-nick canım kusura bakma sana soruyorum ama doktor bana bugün euthyrox adında bi ilaç verdi tsh değerim için 20 gün aç karna sabahları bitane kullanmam için. Benim folik asitim de var sabahları onu kullanıyodum. Sen nasıl kullanıyosun ikisini birlikte söylermisin

Bende ondan kullanıyorum canım, doktorum sabah yalnızca euthyrox u al dedi folikasiti de akşamları içiyorum

Bende folikasiti akşam içeyim ozaman yemekten önce içiyosun dimi folikasiti? Buarada teşekkür ederim canım Allah razı olsun
Yemekten sonra alıyorum canım.9-10 arası yatmadan hemen önce alıyorum.. rica ederim canım benim Allah hepimizden razı olsun.. tel elimde uyuyakalmışım daha yeni cvp verebildim :))

Slm kızlar bugun o muhteşem duyguyu tattım sonunda idrar testi yaptım hemen belirdi 2.testte hemen belirdi. Kan tahlili yaptrdın 156.6 cıktı cok erken daha dedi

Eklentiler

• IMG-20171104-WA0000.jpeg
    26,8 KB · Görüntüleme: 171
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…