İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Belirtiler aynı göğüs hassasiyeti sadece eşim de anlıyor hamilesin demişti geçen ay öyle oldu ama kimyasal malesef dün de dedi hamilesin diye Allah bilir inş bu kez normal bir gebelik olur da sağlıkla geçiririz 1 hafta 10 güne belli olur benim haber veririm

Bat ne zaman senin bir de en son ne zaman birlikte oldun benim bat 8 kasım 26 28 de oldum iki kez

Günaydın kızlar adetime 3 4 gün var eşim gebelik testi aldı bebe time marka testi yaptım negatif ama idrar damlatma yerinin yarısına kadar kağıt vardı daha önce bu markanın gebelik testi güvenilir değil diye yazı okumuştum nette. Kullanan daha sonra başka bir testle gebeliği kesinleşen var mı?

benim eşimde hadi test yapalım diyo eğer hamleysen dikkatli beslenirsin diyo ama kendime söz verdim 10 kasıma kadar yapmıycam

Kızlar kasık ağrınız ne zaman başlamıştı benim adetime 10 gün var ama adet olacak gibi ağrılarım oluyor sonra geçiyor bel ve sırt ağrım da çok erken değil mi

benim eşimde hadi test yapalım diyo eğer hamleysen dikkatli beslenirsin diyo ama kendime söz verdim 10 kasıma kadar yapmıycam

Senin bat 28 ekimse o kadar bekleme bence en azından evde bak test yap da benim bat 8 kasım diye o günü bekliyorum

kızlar ben de gebelik testi almak istiyorum ama önerdiğiniz güvenilir bi marka var mı. netten sipariş edicem. kimi markada surekli bozuk çıkabiliyomuş falan diye duydum ama sizlere sorayım en iyisi

Kızlar kasık ağrınız ne zaman başlamıştı benim adetime 10 gün var ama adet olacak gibi ağrılarım oluyor sonra geçiyor bel ve sırt ağrım da çok erken değil mi
canım ama bata iki gün kala bel ve kasığımda hafif kramp tarzı ağrım olmuştu sadece bi kere bi de yumurtlama günümde olmustu

kızlar ben de gebelik testi almak istiyorum ama önerdiğiniz güvenilir bi marka var mı. netten sipariş edicem. kimi markada surekli bozuk çıkabiliyomuş falan diye duydum ama sizlere sorayım en iyisi
Freely al canım ben ondan almıştım 40 lı paket 26.90 dı gg de

Bebetime yapmıştım ben canım ama önceki testlerim aynı markaydı ve farklılık olsun diye bebetime yapmıştım o da pozitif çıkarmıştı bende doğru çıktı ama genelde yanıltıcı oluyomuş

canım ama bata iki gün kala bel ve kasığımda hafif kramp tarzı ağrım olmuştu sadece bi kere bi de yumurtlama günümde olmustu
Bilemedim valla canım belki kullandığım ilaçtandır birazda heyecanlıyım ne oldu diye ama sol tarafım çok ağrıyor kist filan oldu diye korkuyorum

Bebetime güvenilir bi test canım ama hassasiyeti düşük diger testlere göre. Bebetime ile adetin gecerse daha net bi sonuç alabilirsin adetine daha varmış o yüzden hamileysen bile bu testte günün geçmediği için cikmamistir. Adet gününde ya da geçince bi test daha yap istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…