İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aman allahım şansımdan bugün iki tane annecik hamile imiş darısı bana inşallah AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
sende hamilesin daha yenisiniz fk0678 :anneadayı:
Canım inşallah hamileyimdir bende iki yıldan fazla oldu uğraşıyorum aşılama yaptırdım tutmadı bu ay tüp bebek tedavisine başlıycaktim inş sende hamilesindir Allah isteyen herkese nasip etsin

Erken gebelik belirtilerini ancak vucudunu cok iyi taniyan insanlar hissedebilir diye dusunuyorum..

Benim belirtilerim sunlardi, ani kramplar giriyordu bacagima sanki damarlarim cekiliyordu.
Ve bir gun koltukta uzanirken aniden sol kasigmn ust tarafnda sanki bi kelek kanat cirpiyordu pit pit pit :)) ayaga kalktgmda muthis bir agri hissettim. Ama usuttugumu felan dusundum. Cok fazla gaz sancisi, adet olacakms gbi agri ve fazlaca akintim oldu.. adetlerim duzensiz oldugu icin yaptgm testte birsey cikmaynca onemsemeyerek cope attim. Sonradan baktgmda ikinci cizgiyi gordum sonra sabah testi tekrarladm yine cok hafif ciknca kan verdm ve kizlar sonuc pozitif. Bhcg 191.1 :)

Canım inşallah hamileyimdir bende iki yıldan fazla oldu uğraşıyorum aşılama yaptırdım tutmadı bu ay tüp bebek tedavisine başlıycaktim inş sende hamilesindir Allah isteyen herkese nasip etsin
Amin inşallah bende birçok belirtiler var ama en çokda kasık ağrısı bel ağrısı göğüs sızısı var ama aman aman bir hassasiyet yok ve vücudumu çok dineleyen birisiyim aslında benimki bir umut işte bu ameliyatımdan sonraki dönemde inş'ALLAH isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin yanı sırada bizlere AMİNNNNN

Sizin ki bana biraz karışık geldi anlamadığım için yorum yapamadım
Aslında karışık değilde fazla uzun olmasın diye kısa dan anlattım.İlk evliğimden hamile kalamadım bu ikinci evliliğim ve yaşımda ilerlediği için doktora başvurdum doktor bana bir teşhis koydu endimetrium ( rahim ağzı kanseri ) denildi şu varki pataloji sonucum çok şükür temiz geldi tekrar doktora gittiğimde bana septum ( rahimde perde ) olduğunu söyledi.Sonuçta olurmuş çocuk ama perdeyi aşamadığı için tutunamazmış.Ve sizlere sorum şu etrafınızda bu perde olayını yaşayıp sonrasında hamile kalan varmı varsa kaçıncı ayda hamile kaldı belirtileri nelerdi.?

Aslında karışık değilde fazla uzun olmasın diye kısa dan anlattım.İlk evliğimden hamile kalamadım bu ikinci evliliğim ve yaşımda ilerlediği için doktora başvurdum doktor bana bir teşhis koydu endimetrium ( rahim ağzı kanseri ) denildi şu varki pataloji sonucum çok şükür temiz geldi tekrar doktora gittiğimde bana septum ( rahimde perde ) olduğunu söyledi.Sonuçta olurmuş çocuk ama perdeyi aşamadığı için tutunamazmış.Ve sizlere sorum şu etrafınızda bu perde olayını yaşayıp sonrasında hamile kalan varmı varsa kaçıncı ayda hamile kaldı belirtileri nelerdi.?
BENİM bildiğim yok ilk kez sizden duydum allah yardımcınız olsun

BENİM bildiğim yok ilk kez sizden duydum allah yardımcınız olsun
Çok teşekkür ederim .Unutmadan da şunu söyleyeyim rahimdeki perde ameliyatımı oldum ameliyat sonrası regl tarihim aynı gün oldu ve kırmızısı yoğundu ve uzun sürdü şunuda eklemek isterim kafanızı şişirdim ama regl bitti biteli şuana kadar kasık ağrım bel ağrım devam ediyor sanki regl olacakmışım gibi .Günlerdir bu benim başıma gelenleri takip ediyorum pek de yaşayan yok bu durumu eni sonunda buraya yazmak zorunda kaldım belki okuyan birisi çıkar diye

Çok teşekkür ederim .Unutmadan da şunu söyleyeyim rahimdeki perde ameliyatımı oldum ameliyat sonrası regl tarihim aynı gün oldu ve kırmızısı yoğundu ve uzun sürdü şunuda eklemek isterim kafanızı şişirdim ama regl bitti biteli şuana kadar kasık ağrım bel ağrım devam ediyor sanki regl olacakmışım gibi .Günlerdir bu benim başıma gelenleri takip ediyorum pek de yaşayan yok bu durumu eni sonunda buraya yazmak zorunda kaldım belki okuyan birisi çıkar diye

Canim oncelikle cok gecmis olsun. Umarim hersey gonlune gore olur.
Ne kadar oldu adetin biteli ?

Canım ben aynısını yaşamadım ama benimde durumum değişik 20 gün geçti adet olmam gereken tarihi hala olamadım ama 10 gündür karın ağrısı göğüsler de hassasiyet bek ağrısı var test yapıyorum silik çıkıyor şimdiye kadar kıp kırmızı olurdu diyorum test belki geç döllenme belkide testler bozuk bilmiyorum yani şuan hamilemiyim değilmiyim belli değil

Canım ben aynısını yaşamadım ama benimde durumum değişik 20 gün geçti adet olmam gereken tarihi hala olamadım ama 10 gündür karın ağrısı göğüsler de hassasiyet bek ağrısı var test yapıyorum silik çıkıyor şimdiye kadar kıp kırmızı olurdu diyorum test belki geç döllenme belkide testler bozuk bilmiyorum yani şuan hamilemiyim değilmiyim belli değil
Adetinizin üstünden çok geçmiş kan testi neden yaptırmıyorsunuz

Neden yapmıyorum çünkü çok umutsuzluğa kapıldım yoktur negatif diye hiç aklıma bile gelmiyordu hamile olduğum inş hamileyimdir
Çok geçmiş ama idrar testi de silik gözüküyor bi yaptırın bence gebelik olmasa böyle çıkacağını düşünmüyorum bebişiniz gelmiştir inşallah :)

Gec dollenme olabilir canm. Birde duzensiz adet oluyorsan senn hesabina uymayablr o 20 gun dedgn gecikme.

Herkese merhaba inşallah hamilelerin haberlerini aloroz bana dua edin diş operasyonu geçireceğim Pazartesi bebek istediğim için yaptoroyorum ınsallah en kosa zamanda bende sızın gıbı belırtılerle yazarım

X