İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

canim bekle bakalim biraz daha belki gec dollenmedir ama bu surecte aklinda acaba hamile miyim fikri olmasin bu fikri dusundukce adetin gecikmesi uzayabilir. Bir de korunmayi biraktiktan sonra ki bir kac ay vucut bi sasiriyor tekrardan duzen almasi bi kac ayi bulabiliyor. Benimde korunmayi ilk biraktigim aylardan sonra degisik sureclerde gecikmelerim olmustu ondan sonra rayina oturdu ve gunu gunune oluyordum ki hamile kaldim.. hakkinda hayirlisi olsun insallah
Peki canım geç döllenme olsa bile kanda çıkmazmıydı üç gün geçmişti ben tahlil yaptırdım. Yanılma ihtimali varmıdır ?

Peki canım geç döllenme olsa bile kanda çıkmazmıydı üç gün geçmişti ben tahlil yaptırdım. Yanılma ihtimali varmıdır ?
Canim gec dollenmelerde adetten 10 gun sonra filan cikabiliyor sen rahat ol icini ferah tut hayirlisiyla olur insallah

Hamile arkadaşlar belirtileriniz neydi ve adete yakın mı öğrendiniz yoksa geçince mi ???
Ben adetten 8gun once evde yaptigim testle ogrendim canim. testleri oylesine cikar mi acaba dusuncesiyle yapiyordum ufak tefek farkli belirtiler yasadim ama adetime iki gun kala, kan testinde pozitifi gorene kadar kesin hamileyim diyebilecegim net bi belirtim yoktu..

Ben adetten 8gun once evde yaptigim testle ogrendim canim. testleri oylesine cikar mi acaba dusuncesiyle yapiyordum ufak tefek farkli belirtiler yasadim ama adetime iki gun kala, kan testinde pozitifi gorene kadar kesin hamileyim diyebilecegim net bi belirtim yoktu..
adet ağrısı gibi sancın oldu mu bel ağrısı falan canım

adet ağrısı gibi sancın oldu mu bel ağrısı falan canım
Adetime iki gün kala kan vermeye giderken adet olacakmışım bi kaç dakikalık ağrım olmuştu canım kısa sürmüştü, ama ilk hamileliğim de sürekli adet olacakmışım gibi ağrılarım olurdu bunda bi sefer oldu sadece benim bu hamileliğimde ilk ve hala devam eden en büyük belirtim karın ağrısı...

Adetime iki gün kala kan vermeye giderken adet olacakmışım bi kaç dakikalık ağrım olmuştu canım kısa sürmüştü, ama ilk hamileliğim de sürekli adet olacakmışım gibi ağrılarım olurdu bunda bi sefer oldu sadece benim bu hamileliğimde ilk ve hala devam eden en büyük belirtim karın ağrısı...
anladım çanım bende de adet olacakmış gibi ağrılar var adete iki gün var

Takvim tutuyorum zaten ovülasyon testleri falan yumurtlama haftası bilinçli birlikteliklerimiz oldu. Ben anladım doktordan zaten bişey adet olmuyorum neden diye sordum strestendir dedi tamamda belki başka bişi var belki tedavilik bi durumum var baksana yani hee neden sesim çıkmadı doktora kan tahililim 0,5 ti oyüzden çarlamadım kan tahlilinin yanılma ihtimali yoktur dimi adetim üç gün geçmişti ben kan tahlili yaptırdım
Canım son ilişkiden sonra yaklaşık 15 gün geçtiyse kanda çıkması lazım. Yalnız kasık ağrısı da pek normal değil ne olursa olsun muayene de etmeliydi.

Takvim tutuyorum zaten ovülasyon testleri falan yumurtlama haftası bilinçli birlikteliklerimiz oldu. Ben anladım doktordan zaten bişey adet olmuyorum neden diye sordum strestendir dedi tamamda belki başka bişi var belki tedavilik bi durumum var baksana yani hee neden sesim çıkmadı doktora kan tahililim 0,5 ti oyüzden çarlamadım kan tahlilinin yanılma ihtimali yoktur dimi adetim üç gün geçmişti ben kan tahlili yaptırdım
Canım son ilişkiden sonra yaklaşık 15 gün geçtiyse kanda çıkması lazım. Yalnız kasık ağrısı da pek normal değil ne olursa olsun muayene de etmeliydi.

Merhaba kızlar size sorum olacak benim gibi yaşayan varmı aranızda veya çevrenizde yardımcı olursanız sevinirim
benim uzun ama kısa anlatmak istediğim bir hikayem var.Bu benim ikinci evliliğim ilk evliliğimde hamile kalamadım ikinci evliliğim 10 yıl sonra oldu yaşımda ileri olduğundan ve ilk evliliği göz önünde bulundurduğumdan kadın doğum uzmanına gittim bana bir teşhis koydular rahim ağzı kanseri dediler sonuçlarım çıkmadan neyseki 1 hafta sonra sonuçlarım çıktı temizdi.Neyse tekrardan gittim doktora çocuk sahibi olmak istediğimi söyledim tekrardan bakıldı ve septum göründüğünü söyledi orta seviyede ( rahimde perde ) neyse 20.09.2017 de 45 dakikalık bir operasyondu ofis histereskopi ile ...Ameliyat öncesi regl tarihim 09.09.2017 ameliyat sonrası 10.09.2017 ve şuan ne zaman olurum bilemiyorum ama en sonki regl tarihimde hiç yaşamadığım bir regl ve ağrı yaşadım asıl sorum şu regl bitti biteli özellikle şu 1 haftadır sol kasığım batıyor ağrıyor bel ağrılarım var bacağıma kadar vuran kabızlık hak getire zaten .Bu durumu yaşayan veya duyan varmı aranızda acaba hamilelik olabilirmi yada çokmu erken daha lütfen bilgilendirirseniz sevinirim

Kızlar ben kontrol hapını yarıda kestim ve 20 gündür adet olmadım sizce hamile kalmış olabilir miyim ? Bu durumu yaşayan var mı daha önce

Kizlar ablamın adetine 7 gun var. Test böyle çıktı sizceeee :)))

Eklentiler

• IMG_20171031_143000.jpg
    IMG_20171031_143000.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 326
X