İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

merhabalar ben de aranıza yeni katıldım. 6 aylık evliyim bu ay korunmadık ve adetim henüz bir gün geçti, adet belirtilerim var ama normalde gününü hiç şaşmazdı, yumurtlama günümüzü denk getirmeye çalıştık, adetim olacak diye çok mkorkuyorum valla, sizce hamileliğin ilk haftalarında ne gibi belirtiler olabilir?

adet olacakmıssın gıbı aynı belırtıler olur cnm ekstradan daha fazla yorgunluk halsızlıkte olabılır

Merhabalar,

Bir konuda çok acil fikrinize ve görüşlerinize ihtiyacım var. Biz yaklaşık 10-15 gün önce erkek arkadaşımla beraber olduk ancak hamile kalabileceğim kadar sınırları zorlamadık.(içeriye girdiğini pek sanmıyorum ama yine de soruyorum işte acemiyim de bilmiyorumkismile) Geçen ayın 11inde adet olmuştum ancak benim adetlerim düzenli değildir, yani 35 gün civarında seyreder. Şimdi de 1-2 gündür adet olacakmışım gibi geliyor, çoook hafif bir ağrı var kasıklarımda ve de bir doluluk hissi var. Bunun dışında sanki adet olmuşum gibi hafif kahverengi-kırmızı akıntılar görüyorum çamaşırımda ama devamı gelmiyor. Göğüslerimde belirgin bir şişme/hassasiyet de yok. Yani herhangi başka belirtim yok. Sizce bunlar neyin göstergesi? Belirtmek isterim ki özellikle son 1 haftadır da çokk yoğun bir üzüntü+stres dönemi geçirdim. Bunların adet düzenim üzerinde yarattığı bir sonuç olabilir mi? Yoksa hamile olma riskim var mıdır ?? eyvahedigeldismile
Yardımcı olursanız sevinirim...

ya kızlar bısı sorcam ben gecen ay esımle ılışkıye gırdıkten sonra normal adetımı gordum zaten adteım bıttıkten hemen sonra olmustu ..fakat bu ay hafıf hafıf bulantım var gogsumde agrı sızı şişkinlık hıc bır sey yok fakat bıraz bas donmem var ..esım bu arada gorev geregı yanımda degıl yanı o gunden berı tekrar ilişkiye gırmedık ..sızce hamıleyım yaa daha bebısm cok kucuk :KK43:((esıme soyluorum sacmalama normal adet gordun sen dıyor

bu arada strawberry benım de adetım senın gıbı olur once az gelır sonra cok ..bence degılsın

bu arada strawberry benım de adetım senın gıbı olur once az gelır sonra cok ..bence degılsın

emin misiniz? yani ben daha önce çok stres yaşadığım dönemler haricinde böyle bir adet dönemi yaşamadım da o yüzden bahsettiğim birliktelikle bir alakası var mıdır bilemedim bilmiyorumkismile

canım boşalıp bosalmadıgını bılmıyor musun ? ben zannetmıyorum benımde bazen oyle olur hatta bır ıkı damla gelır o gun hıc gelmez baska sonra ertesı gun tekrar normal olur bazen sekılde olabılıyor stresle alalı kafana taktıgın için ama bıraz daha bekle yanı 35 gun tam dolsun hala olmazsa test yap

canım boşalıp bosalmadıgını bılmıyor musun ? ben zannetmıyorum benımde bazen oyle olur hatta bır ıkı damla gelır o gun hıc gelmez baska sonra ertesı gun tekrar normal olur bazen sekılde olabılıyor stresle alalı kafana taktıgın için ama bıraz daha bekle yanı 35 gun tam dolsun hala olmazsa test yap

Anladım.. Ben boşalmadığını düşünüyorum çünkü aksi takdirde forumda diğer arkadaşların yazdıklarını okudum ve o belirtileri de göstermem gerekirdi diye düşünüyorum. Herhangi bir mide yanması, ağızda tat bozukluğu veya mide bulantısı tarzı şikayetlerim yok. Sadece adet benzeri gördüğüm akıntımın sebebini bulamadım. Sadece korktuğum şu ki içine girmese bile bir şekilde 1-2 damla o sıvıdan temas etmesi bile vajinadan içeri giderek yumurtalıklara ulaşır mı?

canım cok nadır olarak sıvı ıle de olabılıyoama bı sekılde ıcerı gırmesı lazım mesela ayakarını dıkıp durman fılan yanı yoksa normalda bulaşan sıvının gırmemesı gerek ..bence stres yapma ..olursa eger evlenme durumunuz var mı

canım cok nadır olarak sıvı ıle de olabılıyoama bı sekılde ıcerı gırmesı lazım mesela ayakarını dıkıp durman fılan yanı yoksa normalda bulaşan sıvının gırmemesı gerek ..bence stres yapma ..olursa eger evlenme durumunuz var mı

yok yok öyle abartılı durumlar söz konusu değil. bizimki daha masumane bir beraberlik oldu zaten kendisi de beni üzmemek adına böyle bir girişimde bulunmayacağını söylemişti ama ben yine de stresin de yapmış olabileceği bu aksaklıklardan dolayı tedirgin oldum. benneyaptımki

anladım cnm sadece surtunme yolu ıle olmussunuzdur korkac bır sey yok içingırmedıkten sonra .rahat ol

aslına bakarsanız bu benim ilk ilişkimdi de o yüzden içine girip girmediği konusunda da tereddütlerim var yani girmedi bence çünkü öyle belli bir zorlanma durumu olmadı (sadece dediğiniz gibi değdirme/sürtünme yoluyla bir yakınlık oldu) ve ben erkek arkadaşıma da bunu istemediğimi, hazır olmadığımı daha öncesinde de söylemiştim. zaten 2miz de cahil insanlar değiliz bu konuda beni üzeceğini sanmıyorum.. o da bana benim kendimi onun yanında mutlu ve huzurlu hissetmemi istedigini ve bu yüzden de beni üzecek birşey yapmayacagını söylemişti. Heralde buna dikkat etmiştir diye düşünmekteyim çünkü açıkçası içeri girme durumu ne kadar ileriye gidiyor çok bir fikrim yok bilmiyorumkismile

Anladım.. Ben boşalmadığını düşünüyorum çünkü aksi takdirde forumda diğer arkadaşların yazdıklarını okudum ve o belirtileri de göstermem gerekirdi diye düşünüyorum. Herhangi bir mide yanması, ağızda tat bozukluğu veya mide bulantısı tarzı şikayetlerim yok. Sadece adet benzeri gördüğüm akıntımın sebebini bulamadım. Sadece korktuğum şu ki içine girmese bile bir şekilde 1-2 damla o sıvıdan temas etmesi bile vajinadan içeri giderek yumurtalıklara ulaşır mı?

canım 1-2 damlanın giripte hamilelik oluşması binde bir olur hamile değilsindir...içine girmemiştir girse emin ol anlardın...

canım 1-2 damlanın giripte hamilelik oluşması binde bir olur hamile değilsindir...içine girmemiştir girse emin ol anlardın...

teşekkür ederim biraz olsun içim rahatladı şimdi..o zaman strese veriyorum ben bu aksaklıkları. umarım birkaç güne de normal adet periyodum gerçekleşir.. :eek:

tam anlamıyla bırlesme yasasaydın emın olurdun cnm,ama bu sekılde hamıle kalanlarda var elbettekı herseye hazırlıklı olmak lazım derım ama arkadasında dedıgı gıbı bınde bırrrr :)

tam anlamıyla bırlesme yasasaydın emın olurdun cnm,ama bu sekılde hamıle kalanlarda var elbettekı herseye hazırlıklı olmak lazım derım ama arkadasında dedıgı gıbı bınde bırrrr :)

yani açıkçası bana da saçma geldi insanlar bu kadar türlü yöntemlere başvururken hamile kalabilmek adına , bu kadar basit olamaz değil mi? dediğim gibi ilk olmasından, acemiliğimden kaynaklanan bir tedirginlik var :1rolleyes:

selam ben bugün katıldım aranıza benimde 6 gün günüm geçti çok merak ediyorum eşimde 10 gün olmadan test yaptırmıyooo nasıl dayanacam ben ya:KK43::sinifsinif:

X