İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

merhaba ben test yaptı kontrol çizgisi çıktı 2 çizgi kırmızı boya gibı çıktı sizce hamilemiyim

ılk basta hemen bır tane kırmızı cızgı cıkar canım... ıkıncısıde yavasca belirir... yanyana ıkı tane cızgı olacak kırmızı cnm... boya gıbı dedıgın dağıldı mı yani?

arkadaslar merhaba ben ne zamandır yazmıyodum buraya ama sımdı mutlulugumu paylasmak ıstedım hamıleyımmm ALLAH ısteyen herkese versın aminnnnn.....

arkadaslar merhaba ben ne zamandır yazmıyodum buraya ama sımdı mutlulugumu paylasmak ıstedım hamıleyımmm ALLAH ısteyen herkese versın aminnnnn.....

hayırlı olsun gözünaydın canım rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip eder.darısı bütün isteyenlere ve tabiki benimde başıma inşallah :Saruboceq:

Benim belirtilerim çok erken başladı psikolojik olarak yaptığımı falan sandım ama hamileyim :KK70:

hayırlı olsun gözünaydın canım rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip eder.darısı bütün isteyenlere ve tabiki benimde başıma inşallah

saol canımm ALLAH sanada nasip etsn tum ısteyenlerede en kısa zamanda. AMİNNNN...

arkadaşlar bne yeni katıldım buraya ve merak ediyorum ilişkiden ne kdr sonra ortaya çıkar hamilelik? epilasyona gidiyorum eğer hamilelik varsa gitmemem gerek bu ay gitmesemmi acaba ?

arkadaşlar merhaba bizde dört aydır bebek için uğraıyoruz adet günüm ayın 19 u ancak benim bir haftadır çok fena ara ara mide bulantım ve halsizliklerim oluyor cok iştiyorum belirtiler şimdiden başlarmı acaba adet günüme var cünkü

arkadaşlar biz geçen aydan beri denioruz bebek için geçen ay olmadı hastalandım bu ay biter bitmez tekrar başladık :kedi: hastalığım bittikten sora bööle az az akıntı gibi kanamam oldu wee çok yorgun bitkin hissediorum kendimi bugnde hiç olmadığı gibi bi mide bulantım oldu sizcee ????

arkadaşlar biz geçen aydan beri denioruz bebek için geçen ay olmadı hastalandım bu ay biter bitmez tekrar başladık :kedi: hastalığım bittikten sora bööle az az akıntı gibi kanamam oldu wee çok yorgun bitkin hissediorum kendimi bugnde hiç olmadığı gibi bi mide bulantım oldu sizcee ????

bebiş olabilir canım bebek rahme tutunurken bu tip kanamalar olurmuş hadi işallah diyelim kaydirigubbakcemile5

kanama her gebelikte oluyor mu? ben de tüm belirtiler var ama lekelenme yok.. bebiş var gibi hissediyorum hayırlısı artık.

Benim belirtilerim çok erken başladı psikolojik olarak yaptığımı falan sandım ama hamileyim :KK70:

Canım senin belirtiler ne kadar erken başladı bir de nasıldı yazarsan çok sevinirim.
Benim reglme çok var ama belirtiler var ben de bazeb psikolojikmi diyorum?
Tek taraflı kasık,karın,göbek ağrım,gazım,karın şişliğim var

mısra aynen ben de senin gibiyim çok belirtim var hatta hepsi var ve adetime de çok var kendimden şüphelenmeye başladım psikolojik mi gerçek mi ? bir de adet geçmeden test yapmak istemiyorum.

merhabalar benim de sizinki gibi durumum,adete 13 gün öncesinden göğüslerde ağrı başladı,hala ağrıyor,dün adet günümdü merak etmiyor da değilim,bugün adet olmazsam yarına test yapıcam inşaallah...hayırlısıyla hamileyizdir inşaallah hepimiz

Canım senin belirtiler ne kadar erken başladı bir de nasıldı yazarsan çok sevinirim.
Benim reglme çok var ama belirtiler var ben de bazeb psikolojikmi diyorum?
Tek taraflı kasık,karın,göbek ağrım,gazım,karın şişliğim var

canım aynı belirtiler bendede mevcut bel ağrım ve akıntımda var benim bilmiyorum hamilemiyim :emir_bebek:

X