İLİŞKİ ÜSTÜNDEN TAM 1 AY GEÇTİ GEBELİK TESTİ DOĞRU MUDUR

ne kadar gecikti adetiniz?
bende sürtünme yoluyla ilişki yaşadım 5 saat sonra ertesi gün hapı içtim kasık ağrım ve kahverengi akıntım var. adetime 6 gün kaldı çok tedirginim. adet günüm ilişkiden 20 gün sonraya denk geliyor. erken gebelik testi yapsam çıkar mı 20 gün sonra?

ne kadar gecikti adetiniz?
bende sürtünme yoluyla ilişki yaşadım 5 saat sonra ertesi gün hapı içtim kasık ağrım ve kahverengi akıntım var. adetime 6 gün kaldı çok tedirginim. adet günüm ilişkiden 20 gün sonraya denk geliyor. erken gebelik testi yapsam çıkar mı 20 gün sonra?
sürtünerek nasıl hamile olabilirsiniz saçmalamayın

sürtünerek nasıl hamile olabilirsiniz saçmalamayın
birçok yerde zevk suyu veya spermin sürtünme esnasında vajinaya girebildiği söyleniyor bende bundan korktum ve 5 saat içerisinde ilacı içtim bir hafta sonra kahverengi lekelenmem oldu sonra normal akıntıya döndü.
şuan adetime 2 gün kaldı ama belirti yok umarım gecikme yaşamam veya gebelik söz konusu değildir. çok gerginim açıkcası

arkadaslar 9 martta geri cekilme ile iliski yasadim ama yumurtlama donemim değildi yine de ella ertesi gün hapı kullandim iki saat içinde. içime bosalma olmadı. 2 nisanda adet olmam gerekiyordu 3-4 gun gecikince normal gebelik testi yaptım negatif 1 hafta gecikince predictor erken gebelik testi yaptım o da negatif ve aradan 3-4 saat geçtiğinde de negatifti. ama hala adet olmadım aklımı kaçırmak üzereyim aradan 1 ay gecti gebelik olsa predictor testte silik çizgi de olsa gözükmez miydi?
Eki Görüntüle 2617998 Eki Görüntüle 2618000 testler bunlar
Erken gebelik testinde mutlaka görülürdü stres yapma muhtemelen ondan olmuyorsun başka bir sağlık sorunun yoksa

19CD430E-4864-499D-BF0C-19C3DE49C716.jpeg

adetim 1 gün geçtikten sonra yani ilişki üzerinden 20 gün geçmiş oluyor, miratech erken gebelik testi yaptım ve sonuç bu sizce kesin doğru mudur?

X