İlişki aldatma

Aslında ben medeniyetin okumakla bir ilgisi olduğunu düşünenlerden değilim ,ilkokul mezunu tanıdığım bir anne var bir oğlu bir kızı var ikisine de eşit yaklaşıyor yetiştirmiş çocukları harika bireyler,okuyorlar biri psikolog oldu biri de okuyor hala.O yüzden okul bilgisini konunun dışımda tutmak istiyorum şu kadına sinirlenip kimseyi genellemek istemiyorum,belli ki bu şahıs mağarada yetişmiş.

Seviştiğin için değil,karşındaki insanı tanıyamadığın için üzül.
Neden böyle bir insana değer verdiğini düşün.Senin hangi boşluğunu doldurdu da bu kadar kolay kandın?Hayatını sorguya çekmen için bir adım olsun bu musibet.
Bekareti de takma…Sen takmazsan kimse takmaz.

Bir daha bdv'ye uğrayacağını sanmiyorum.

Allah bilir adaletini evet haklısın canım

yani dilerim cocugundan cikmaz, ustteki mesajimi yazdiktan sonra aklima boyle bir anlam cikarilabilecegi geldi ama duzeltemedim, bu vesileyle duzelteyim.

insallah bir kizi olur, kizi sayesinde akli basina gelir de o yavrucagi duzgun yetistirir demek istedim aslinda.
Erkek olursa da işte yetişecek olanın zihniyet belli tam kendini yetiştirememiş oğlan anası kafası var bunda. ama kız olursa görsün bakalım tadına bakmak neymiş öğrenir belki ilerde
Yok yok biz yine de oyle demeyelim, annesi kotu diye cocuktan cikmasin, dogmamis sabinin kabahati yok sonucta.

Ben kizi olursa elin kizlarina ettigi laflardan insallah utanir, akli basina gelir de o yavrucagi duzgun yetistirir demek istemistim.

İnşallah canım inşallah

Oğlundan çıkar demedim ki ben annesi bu zihniyette oğlan da böyle olur dedim kızı olursa da anlar dediklerini tadına bakmakmış bişeymiş bilip bilmeden kadınları yargılıyor burda başına gelmeden anlamaz insan o açıdan kınadığı şey başına gelir anlamında

Kaç sene önce ve daha önce çocuğum var mı biliyormusun embesil
İyyyy oggggk midem kalktı yeminle ama hakaret ettigin hanımefendinin hakim ve ya savcı olması şoku sana yetecek gibi cami duvarına isedin sen şimdi naneyi yemedin mi

Nerden biliyorsun olmadığını mal beyinli
Kendin konu açmışsın ya sivri zeka.
Hayır neye güvenerek böyle büyük laflar ediyorsun onu anlamıyorum. Allah tabii ki isteyen herkese bi evlat nasip etsin inşallah. Ama bu büyük konuşmaların ondan çıkarsa nolur? Kızın olursa mesela?
Ya da oğlun olmayacak birini gelin diye getirse kapına?
İmtihanın bitmiş de ununu eleyip eleğini asmışsın gibi konuşma bence. Daha hayat devam ediyor

Yok siz öyle dediginiz icin demedim aslinda, yani size beddua ediyorsunuz demek istemedim. Kendi yazdigim mesajdan sonra uzuldum biraz, iste kinadigi sey de basina gelmesin, basina gelmeden kizim oldu diyerek ders cikarsin.

Bebekler konusunda cok hassasim, hele ki kiz bebekler :)

Büyük konuşmamak aşağılamamak kınamamak gerek yoksa Allah o dediklerini bir şekilde veriyor insanın başına.beddua değil yani bu. o laflarına dikkat etsin insan olsun da gelmesin başına. bir laf ederken insan düşünür çünkü bir kızı bilip bilmeden ahlaksız olarak yargılayıp saçma sapan konuşmasın o zaman onun günahına girmesin lafını bilsin.

Ay bu 2 aylık hamileymiş ya Hangi kafayla çocuk yetiştirecek apaçık ortada. İnsan ailesini seçemiyor ne yazık ki

Hiç zarar vermekle uğraşmaya değmez. Aldatan insan sadakatsiz olduğu için aldatmıştır bunun aslında seninle de ilgisi yok. Senin başına geldiyse muhakkak zayıf olduğun bir noktayı güçlendirmen için hayat sana bir tecrübe yaşatmıştır. En basitinden insanların sözlerine hemen güvenmemen ve bazı durumlar da temkinli davranman gerektiğini öğrenmiş oldun. Dersini al yola devam et.

Bu kız şeker de mi adam tadına bakmış? Betimlemeye gel ya yemeden içmeden bunları düşünüyorsunuz herhalde.
O yorumu ben yazmadım ki yoruma tıklayınca da farklı bir sayfa açılıyor çok ilginç ya
Mune neden böyle olmuş olabilir,üyenin alıntıladığı mesaj bana ait değil nasıl olabilir böyle bir şey bakabilir misiniz?

Aynen öyle sütü bozuk insanlara denk gelir diye korktum Allah karşılaştırmasın elelamin derdi size düşmedi derken buraya konu acilmissa ozellikten çıkmış demekki
Sus be hadsiz. Pasta mı bu tadına baksın? Nasıl bir kafa yapısı bu? Bu yaşa kadar iyi gelmişsin sen bu kafayla. Muhtemelen mağarada yaşıyorsun zaten topluma karışma.

Sinirden yanlış mesajı alıntılamışım sanki siz yazmışsınız gibi gözükmüş kusura bakmayın Purpplee

Tamam hallettim sorun yok, U uyelikadi aynı anda 2 farklı konuyu okuyordu belki, sizin diğer konudaki mesajınızı okurken bu konudaki başka bir üyenin mesajını da alıntılamaya çalışmışsa çakışma yaşanmış olabilir, bazen oluyor böyle yanlış alıntılamalar, mesaj başkasının oluyor ama yazan üye farklı biri gözüküyor.

Aynen bu şekilde oldu teşekkür ederim Mune abla
Tekrar kusura bakmayın lütfen benim dikkatsizliğim Purpplee

Çok üzgünüm yaşadığın şey için aslında yaşadığın şey tecavüz. Bir şekilde psikolojik destek alman iyi olabilir diye düşünüyorum.

Senin hiçbir suçun yok sen hala çok değerli gencecik bir kızsın önünde güzel bir gelecek var. Karşına insan olmayan bir yaratık çıkmış ben bu hikayede o yaratığın nişanlısı olacak salağa acıyorum en çok, çünkü sen kurtuldun ama onun bu mağara adamıyla imtihanı yeni başlıyor... Sen kurtuldum diye sevin ve önüne bak güzel kardeşim kendini de değersiz filan görme. Bir ablan olarak söylüyorum inan hiç ama hiç değmez. Kendini sev geleceğine odaklan canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…