İlişki aldatma

Seni kim yetiştirmiş böyle ya :) ne yaşadın sen çocukken

Sevilmeme hırsı bu :))
Kimse tarafından lafı sözü dikkate alınmayanlar genelde anonim takılınca kendini kabadayı sanıyor. Karşımıza geçse gözümüzün içine bakamaz. Herkesten azar yemiş gelmiş millete hakaret ediyor

Muhafazakar çevrelerde bazı adamlar kadınlara, seninle evlencem diyerek ilişki ikna ediyor sonra ya ortadan kayboluyor yada böyle başkası ile evleniyor. Yani böyle şeyler de yaşanıyor.
Evet müslüman geçinirler en büyük günahları işler böyleleri dinden ahlaktan vicdandan uzak riyakarlar var böyle

Aynen öyle sütü bozuk insanlara denk gelir diye korktum Allah karşılaştırmasın elelamin derdi size düşmedi derken buraya konu acilmissa ozellikten çıkmış demekki
böylelerine kesin düşer :)

Böyle şeyler duyunca mutlu oluyorum böyle annelerin erkek çocukları olduğunu duymak beni mutlu ediyor ne güzel çocuklar yetişecek..Allah uzun ömür sağlık versin canım sana ailene ve çocuklarına.

Konu sahibesi isteyerek sevişmişsin şimdi evlenmiyor diye hiç ağlama. Göz yaşına değmez. Suratına baksan köpek d.tü gibidir uğruna üzüldüğün insan. Allah kurtarmış seni öyle düşün. Bırak nişanlıyısla evlensin. Herkes ettiğini bulur. Sen kendi hayatına değer ver, kendine güzellikler biriktir. Ağla, üzül ama toparlan.

Iyy ne biçim yorum bu ya tadına bakmış nasıl bir laf bu böyle???
Bakire evlenip övüven birisin galiba. Hayatta başka marifetin yok demek ki. Olan sana olmuş ne demek nolmuş yani kıza?
ilk gördüğüne gitmiştir, acısını burda milletten çıkartıyordur. Nasıl bir mutsuzluksa artık :)

Sevgili Esma
Bu dediğinin mümkünatı yok.

Aşkım şu program var ya benim 24 saat ev konforunda çay içerek tak şikayet yapıştırmama imkan veren program ulusal yargı ağı. Korkacaksın tabi. Yapalım bakalım şikayet

Eklentiler

• IMG_0275.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 68
Standart türk erkeği işte. Tecrübeyle öğreniliyor bazı şeyler. Kadınlar olarak daha romantiğiz. Sevdiğim erkekle seviştim diyoruz ama onlar öyle bakmıyor pek. 5 senelik ilişkisini bitirip 2 ayda başkasıyla evlenenler tam olarak bu kafa işte. O kişi sizin ilkiniz bile olsa "bunun değer yargısı yok" kafasıyla bakıyorlar. Ya oyunu kuralına göre oynamak lazım ya da kafaya takmamak lazım. Kafaya takıyorsanız da yaşamayın cinsellik. Bu toprakların ikili yaşam tarzı beni yordu valla.

Yahu ben bazi kadinlarin eslerine buradaki gercek yuzlerinin ss'lerini atmak istiyorum bazen, sonra diyorum ki zaten bu zihniyetin kendisi ne ki eşi ne olsun. Insallah iyi birine denk gelip, adami da ziyan etmemistir, ne diyeyim.

Düşecek Katibin Ruhu kınadığını yaşayacak elbet.

Yahu ben bazi kadinlarin eslerine buradaki gercek yuzlerinin ss'lerini atmak istiyorum bazen, sonra diyorum ki zaten bu zihniyetin kendisi ne ki eşi ne olsun. Insallah iyi birine denk gelip, adami da ziyan etmemistir, ne diyeyim.
Eşi karısının forum sitelerinde dolaştığını bilse 4 kemiğini kıracak haberi yok

Hepimiz seviştik yani bu fark edilmeyecek bir şey değil ki.

Senin gibilerin evlatları yapıyor sanırım bunu herşeyi hak sanan erkek çocukları inanamıyorım gerçekyen.bir de terbiyesiz neler demiş ya.

Senin gibilerin evlatları yapıyor sanırım bunu herşeyi hak sanan erkek çocukları.bir de gururla 4 erkek anasıyım diyor inanamıyorım gerçekyen.bir de terbiyesiz neler demiş ya.
4 erkek anasıyım diyen benim ya. Bunun olmuyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…