İlişki aldatma

Yahu ben bazi kadinlarin eslerine buradaki gercek yuzlerinin ss'lerini atmak istiyorum bazen, sonra diyorum ki zaten bu zihniyetin kendisi ne ki eşi ne olsun. Insallah iyi birine denk gelip, adami da ziyan etmemistir, ne diyeyim.
Yani eşinin medeniyetin son büyük temsilcisi olduğunu hiç sanmıyorum muhtemelen kendisiyle bu kadar zıt düşünenleri ilk defa burada gördü ve ufo gören masum köylü gibi bakıyor.

Medeniyet nedir ? Bacak arasını korumak mı ? Gencecik bir kızın hayatında yolunda gitmeyen bir şey olduğunda tadına bakmış diye iğrenç cümlelerle betimlemek mi demek bu mu l…..n medeniyet

Hahshsh şurda kiz kizayiz diye rahat takiliyordur, ama kociskoşokelattasi icin ben de farkedecegini sanmiyorum.
ayyy bunun bir de kocası mı var??? :)

Yani eşinin medeniyetin son büyük temsilcisi olduğunu hiç sanmıyorum muhtemelen kendisiyle bu kadar zıt düşünenleri ilk defa burada gördü ve ufo gören masum köylü gibi bakıyor.

Bazi yerlerde hala ortacag yasaniyor belli, bu da ordan buraya gelmis, simdi şoklardan şoklara sürükleniyor iste.

Bu gece de ahlak dersimizi aldik cok sukur.

Bazi yerlerde hala ortacag yasaniyor belli, bu da ordan buraya gelmis, simdi şoklardan şoklara sürükleniyor iste.

Bu gece de ahlak dersimizi aldik cok sukur.
Epey bi süre gebelik bölümünde takılmış. Bu konu en başta yanlışlıkla tüp bebek bölümünde açılmış, sonra BDV'ye taşındı ondan böyle oldu. Artık şoklardan şoklara girebilir yeni keşfettiği bölümde. Hayırlı olsun.

Dogum mucizevi birsey biliyorsunuz ki, belki kizi olur da elin kizlarina ettigi laflari lokma lokma yutmak zorunda kalir.
Erkek olursa da işte yetişecek olanın zihniyet belli tam kendini yetiştirememiş oğlan anası kafası var bunda. ama kız olursa görsün bakalım tadına bakmak neymiş öğrenir belki ilerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…