İlişki aldatma

Hayır ilki öyle olmuş sonrası normal rıza ilişkisi
Evet ilki öyle oldu sonrası benim kendi rizamla oldu zaten karımsin artık evleneceğiz dedi bende bu laflara kandım salak gibi başıma bunların geleceğini bilseydim o olaydan sonra asla bir dahs birlikte olmazdim

Ben nerede onları ayırmak istiyor yazmışım bir oku bakalım.
Burada herkese ses çıkaran ayar çeken hemcinlerimiz aynı performansı erkeklere karşı da göstermenizi beklerim.
Ayrıca canımın istediği şeye yorum yaparım:)

Ne yaptıysa bedelini ödeyecek diyorsun neden bedel ödeyen taraf ben oluyorum ben onunla olduğum süre boyunca hep sevdim saydım ilgilendim bir Allah'ın kuluna yan gözle bile bakmadım ah dedi yanında bittim şimdi neden ben bedel ödüyorum bunu söylemeye dilim varmazdi normal de ama umarım biride senin böyle canını yakar

Bana bak ayağımın altına alırım seni sen kimsin benim kadınlığıma laf ediyorsun haddini bil!!!!
Nerede kötü yorum yapmışım işine gelmeyince saldırma
Git sesini peşinde koştuğun adama yükselt
İstediğin yorumlar gelmeyince saldırma banane ben mi dedim böyle adamla erkek arkadaş ol diye

Kimsenin yüzüne bakilamayacak bir durum yok. Karşılıklı rıza ile bir iliski olduysa yoluna bakacaksın. Hayatına devam edip önce mesleğini eline alacaksın. Yok rizam dışı zorla birlikte oldu diyorsan mahkemeye basvuracaksin.

Ben hamile olduğumu söyledim onlara aldırmami istiyorlar ben ne yapacağım bilmiyorum intihar etmeyi düşünüyorum
Tabi ki aldiracaksin çocuğu. Ne bekliyordun ki ? Hamileyim diyince barışalım evlenelim demesini mi ? Aldır yoluna bak. Ne intihari! tecavüzde eminsen git şikayetçi ol. Ama hakim ilki tecavuzdu de diğerleri rizandi der mi diyebilir.

Nasıl aldircam tek başıma beş kuruş param yok düşük ilaçları tehlikeli reçetesiz de satılmıyor mesajlarıma bakmıyor aramalarım açmıyor şu an kızın yanında
191 liran vardır.

Eklentiler

• Screenshot_20240526-184059.png
    166,1 KB · Görüntüleme: 35
kız ben 10 senelik evliyim şuna bak hiç karşıma almam seni seni düşünende kabahat kız iyisen iyi olarak bedel ödersin kötüysen kötülüğün bedelini ödersin bedel herşeyde ödersin kötümü dedim sen niye kıçından huylanırsın hatanın bedeli acı çekmek yalanmı bana niye sorarsın gözü kapalı güvendin adama hesap sor

15 Mayıs 2024 konunuz:

Ben ertesi gün kullandım sonra bu adı ilaçtan sonra bir daha boşalmış içime bana söylemedi peceteye boşalır gibi yaptı daha sonra hamile olduğumu öğrenince anlattı

Yeniden kan verdiniz mi ?

Ona bakmamisim haklısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…