İlişki aldatma

Biliyorum normal de prezervatif kullanıyordi zaten o an öyle bir durum oldu ilk defa ertesi gün kullandım ben hatalı olduğumun farkındayım lütfen üzerime gelmeyin şu an tek derdim bu bebekle ne yapacağım kahrımdan olmek üzereyim
Tamam canım ben bilgin yoksa diye tane tane anlattım. Geri çekilmeyi korunma yöntemi olarak kabul eden çok kişi var o yüzden söyledim. Kahrından ölmeden önce kendini ilk sıraya koyacaksın ve hamileliği sonlandırmalısın. Yoksa çok sıkıntı çekersin dediklerimizi yap. Asker adam kariyeriyle ilgili risk almaz. İş üzerinden yürü.

Canım korunma denen şey dışarı boşalma yöntemi değil. Adama bu kadar güvenilir mi ya lütfen ama. Prezervatif kullanacaksınız. Adam kullanmıyorsa da sen doğum kontrol ilacı içeceksin düzenli olarak ertesi gün hapı değil. Ertesi gün hapı böyle sürekli içeri boşalıp içilecek bir ilaç değil. Kırk yılda bir kez prezervatif yırtılır herhangi bir aksilik olur falan o zaman ertesi gün ilacı içilir.
kiz tecavüze ugradim diyor senin dedigine bak

Merhaba lütfen yadirgamayin çaresizligimden buraya yazıyorum kadın kadının halinden anlar belki yardımınız dokunur üç yıllık bir ilişkim vardı ilk sevgilimdi onun için yapabileceğim herşeyin fazlasını yaptım kendimi adadım resmen bekaretimi bozdu evlilik sözü vererek bir sürü yemin ederek benimlyeken üç ay önce başkası ile nişanlanmis kendisi asker çok şık gorusemiyorduk onu daha fazla görebilmek için çalıştığı şehre geldim okul okumaya ama o benleyken başkası ile nişanlanmis kızla da konuştum aralarından çekilmemi istiyor üç aylık bir kız bana bunları söylüyor aklımı kaçırmak üzereyim siz olsanız ne yapardınız dayanamıyorum nefes alamıyorum beni resmen peçete gibi kullanıp attı şimdi ben kimsenin yüzüne bakamıyorum ona çok güveniyordum ama beni yerle bir etti açıdan geberiyorum
Sadece cinsellik için mi görüşüyordu acaba. Çok sık görüşmüyorduk dedin ya. Her buluşmada birlikte mi oluyordunuz.

Malesef ki bazı karakteri bozuk erkeklerde olabiliyor sende onlardan birine denk gelmişsin yapacak bişey yok. Yoluna devam edeceksin.

Nişanlısı da 3 aylık değildir daha uzun süreden beridir vardır da sana öyle diyordur.

Kız öyle diyorsa belki nişanlısı da değildir sen peşini bırak diye nişanlısıyım da diyebilir. Yada nişanlısıdır belli olmaz öyle saplantılı kadınlarda var tabiki.

Neyse ne olan olmuş artık iyiki de ayrılmışsın yoksa seninle evlenince de aldatacakti böyle düşün ve unutmaya çalış yeni olunca ölüyorum bitiyorum demelerin normal zamanla tamamen geçecek. İyiki bitmiş bundan koca olmaz

Merhaba lütfen yadirgamayin çaresizligimden buraya yazıyorum kadın kadının halinden anlar belki yardımınız dokunur üç yıllık bir ilişkim vardı ilk sevgilimdi onun için yapabileceğim herşeyin fazlasını yaptım kendimi adadım resmen bekaretimi bozdu evlilik sözü vererek bir sürü yemin ederek benimlyeken üç ay önce başkası ile nişanlanmis kendisi asker çok şık gorusemiyorduk onu daha fazla görebilmek için çalıştığı şehre geldim okul okumaya ama o benleyken başkası ile nişanlanmis kızla da konuştum aralarından çekilmemi istiyor üç aylık bir kız bana bunları söylüyor aklımı kaçırmak üzereyim siz olsanız ne yapardınız dayanamıyorum nefes alamıyorum beni resmen peçete gibi kullanıp attı şimdi ben kimsenin yüzüne bakamıyorum ona çok güveniyordum ama beni yerle bir etti açıdan geberiyorum
Hangi birliğe bağlıysa direkt size tecavüz eden kişiden sorumlu kişiye gidin derhal lütfen. Bu sebepten ötürü başı çok ağrır asker olduğu için özellikle. İlk amacınıza ulaşırsınız böylelikle. Ayrıca adama ve nişanlısından ziyade ikisininde ailesine özellikle gitmeniz herşeyi anlatıp onu iki tarafada rezil edebilmeniz de iyi olur. Ki siz bunları özellikle ailelere anlattığınızda yine başı fena ağrır kendi ailesi neyse oğlumuz der ama kızın ailesinin aynı şeyi düşüneceğini sanmıyorum.

Valla içkili değilse bir insan uykusunda bir şeyler olup nasıl fark etmez. Hem de ilk ilişkisi olacak
O kısım bence tamamen uydurma.
ilk tecavüzmüş sonra kendi isteğiyle olmuş devamlı aman onun derdi benimi gerdi boşver ne yaptıysa bedelini ödeyecek bu hayat böyle artık çocuğuda şikayetmi eder ne yapıyorsa yapsınlar ama konu bana da başta fake geldı

ilk tecavüzmüş sonra kendi isteğiyle olmuş devamlı aman onun derdi benimi gerdi boşver ne yaptıysa bedelini ödeyecek bu hayat böyle artık çocuğuda şikayetmi eder ne yapıyorsa yapsınlar ama konu bana da başta fake geldı

Bana da fake gibi geliyor
Yani hamilelik şüphesi olan birinin derdi nişanlandı aldattı olmaz bence.

Hangi birliğe bağlıysa direkt size tecavüz eden kişiden sorumlu kişiye gidin derhal lütfen. Bu sebepten ötürü başı çok ağrır asker olduğu için özellikle. İlk amacınıza ulaşırsınız böylelikle. Ayrıca adama ve nişanlısından ziyade ikisininde ailesine özellikle gitmeniz herşeyi anlatıp onu iki tarafada rezil edebilmeniz de iyi olur. Ki siz bunları özellikle ailelere anlattığınızda yine başı fena ağrır kendi ailesi neyse oğlumuz der ama kızın ailesinin aynı şeyi düşüneceğini sanmıyorum.
Kızın herşeyden haberi var kız kabulleniyor

banlanmış biri yeni hesap açıp bizle kafa buluyor olabilir :KK53:
Ben kimseye yalan söylemiyorum dediğim gibi nasıl tepkiler alacağımı bilemedim o yüzden herşeyi hemen anlatmak istemedim destek görünce de anlattım lütfen siz de daha dikkatli olun yazarken karsi tarafın ne hissettiğini ne yaşadığını bilemezsiniz

Ben kimseye yalan söylemiyorum dediğim gibi nasıl tepkiler alacağımı bilemedim o yüzden herşeyi hemen anlatmak istemedim destek görünce de anlattım lütfen siz de daha dikkatli olun yazarken karsi tarafın ne hissettiğini ne yaşadığını bilemezsiniz
mesela dedik 🤓Allah yardımcın olsun demedimmi kız aaa

Valla içkili değilse bir insan uykusunda bir şeyler olup nasıl fark etmez. Hem de ilk ilişkisi olacak
O kısım bence tamamen uydurma.
Sen ne biçim bir kadınsin bütün gün kötü yorumlar yaptın kim bile isteye başına böyle şeyler getirir ben günlerdir Allah'a yalvarıyorm bana yardım etsin diye bir tane insandan yardim isteyemiyorum yorum yapma artık Allah aşkına yazık ya gerçekten yazık

Bana da fake gibi geliyor
Yani hamilelik şüphesi olan birinin derdi nişanlandı aldattı olmaz bence.
Benim derdim bu değil zaten konuyu açtım devamını da anlattim ben orda kalkıp da onları nasıl ayırabilirim falan yazmadım sadece beni ortada bıraktığına dile getirdim sen beni anlayamazsin Allah anlamak zorunda da bırakmasın akıl verçek destek olacak herkese teşekkür ederim ama sen ve senin gibiler yorum yapmasın

X