İlişki aldatma

Merhaba lütfen yadirgamayin çaresizligimden buraya yazıyorum kadın kadının halinden anlar belki yardımınız dokunur üç yıllık bir ilişkim vardı ilk sevgilimdi onun için yapabileceğim herşeyin fazlasını yaptım kendimi adadım resmen bekaretimi bozdu evlilik sözü vererek bir sürü yemin ederek benimlyeken üç ay önce başkası ile nişanlanmis kendisi asker çok şık gorusemiyorduk onu daha fazla görebilmek için çalıştığı şehre geldim okul okumaya ama o benleyken başkası ile nişanlanmis kızla da konuştum aralarından çekilmemi istiyor üç aylık bir kız bana bunları söylüyor aklımı kaçırmak üzereyim siz olsanız ne yapardınız dayanamıyorum nefes alamıyorum beni resmen peçete gibi kullanıp attı şimdi ben kimsenin yüzüne bakamıyorum ona çok güveniyordum ama beni yerle bir etti açıdan geberiyorum
Sizin için bekaret bu kadar önemliyse birlikte olmayacaktınız

Nasıl aldircam tek başıma beş kuruş param yok düşük ilaçları tehlikeli reçetesiz de satılmıyor mesajlarıma bakmıyor aramalarım açmıyor şu an kızın yanında
Valla gerekirse çalıştığı yere git kapıda bekle seni görünce zaten stresten kalp krizi geçirir. Çocuk aldırma parasını vermek zorunda olduğunu hemen vermezse de direkt bağırmaya başlayacağını hamile bıraktığını söyleyeceğini onu rezil edeceğini söyle hemen verir. Bu arada bir daha sakın ama sakın evlenmeden korunmasız ilişkiye girme. Biz evli olduğumuz halde şartlar hazır değilse korunmasız ilişkiye girmiyoruz. Sen neye güvenerek böyle bir şey yaptın?

Valla gerekirse çalıştığı yere git kapıda bekle seni görünce zaten stresten kalp krizi geçirir. Çocuk aldırma parasını vermek zorunda olduğunu hemen vermezse de direkt bağırmaya başlayacağını hamile bıraktığını söyleyeceğini onu rezil edeceğini söyle hemen verir. Bu arada bir daha sakın ama sakın evlenmeden korunmasız ilişkiye girme. Biz evli olduğumuz halde şartlar hazır değilse korunmasız ilişkiye girmiyoruz. Sen neye güvenerek böyle bir şey yaptın?
Ben ertesi gün kullandım sonra bu adı ilaçtan sonra bir daha boşalmış içime bana söylemedi peceteye boşalır gibi yaptı daha sonra hamile olduğumu öğrenince anlattı

Yooo hayır. Direkt nerde çalıştığını biliyorsa oraya gidecek askermiş adam, hangi şehirde olduğunu biliyordur zaten. Varacak oradaki askeri birliğe, kapıdaki elemana durumu anlatacak, çıkacak komutanın yanına. Daha o herif ne ona ilişebilir ne de yaptığının cezasını görmeden yaşayabilir. Kapısına gitmesin tehlikeli.

Ya bir sus ya senin gibi kadınlar yorum yapmasın kendi istegunle olmadı

Tamam yazdım hala cevap yok sallamıyor
aa kiz sen demedinmi yemin etmis senle evlencem diye simdi kiza niye kizarsin tecavüzmü etmis sana aa niye demiyorsun basta ilk geceden hamile kaldin yani aa :KK64:

Yooo hayır. Direkt nerde çalıştığını biliyorsa oraya gidecek askermiş adam, hangi şehirde olduğunu biliyordur zaten. Varacak oradaki askeri birliğe, kapıdaki elemana durumu anlatacak, çıkacak komutanın yanına. Daha o herif ne ona ilişebilir ne de yaptığının cezasını görmeden yaşayabilir. Kapısına gitmesin tehlikeli.
Şu an ırak da görevde normal de izne çıktı ama çalıştığı şehir farklı kışın orda duruuyo yazın İraga gidiyor tugaya gitsem olur mu o şu an Tugay da değil

Şu an ırak da görevde normal de izne çıktı ama çalıştığı şehir farklı kışın orda duruuyo yazın İraga gidiyor tugaya gitsem olur mu o şu an Tugay da değil
Olur olur. İletişim bilgileri varsa bi telefon aç. Derdini anlat. Ona göre bakarsın.

X