İlişki aldatma

Yooo hayır. Direkt nerde çalıştığını biliyorsa oraya gidecek askermiş adam, hangi şehirde olduğunu biliyordur zaten. Varacak oradaki askeri birliğe, kapıdaki elemana durumu anlatacak, çıkacak komutanın yanına. Daha o herif ne ona ilişebilir ne de yaptığının cezasını görmeden yaşayabilir. Kapısına gitmesin tehlikeli.
Aynen. Çalıştığı yerin kapısında beklesin dedim evet diğer türlü ikili görüşmeler tehlikeli olur artık. Türkiyede ayrıldıktan sonra erkekler çok tehlikeli olabiliyor.

Ben ertesi gün kullandım sonra bu adı ilaçtan sonra bir daha boşalmış içime bana söylemedi peceteye boşalır gibi yaptı daha sonra hamile olduğumu öğrenince anlattı
Canım korunma denen şey dışarı boşalma yöntemi değil. Adama bu kadar güvenilir mi ya lütfen ama. Prezervatif kullanacaksınız. Adam kullanmıyorsa da sen doğum kontrol ilacı içeceksin düzenli olarak ertesi gün hapı değil. Ertesi gün hapı böyle sürekli içeri boşalıp içilecek bir ilaç değil. Kırk yılda bir kez prezervatif yırtılır herhangi bir aksilik olur falan o zaman ertesi gün ilacı içilir.

öyleymiss hamile olduguna yanmiyorda bekaretin bozulduguna yaniyor bir adama bu kadar güvenmek nedir hicmi yariyolda kalacagini düsünmedin
Ben bekarete değil zaten hamile olduğuma yanıyorum sen neyi kinadiginin farkında mısın Allah düşmanımı şu duruma düşürmesin benim bir suçum günahım yok aldatıldım kandirildim erkekler istedikleri zaman çok güzel rol yapabiliyorlar hamile halimle ortada kaldım bekareti siktir ettim bebegin babası telefonlara bile çıkmıyor ağzınıza hakim olun ben destek için yazdım buraya

Canım korunma denen şey dışarı boşalma yöntemi değil. Adama bu kadar güvenilir mi ya lütfen ama. Prezervatif kullanacaksınız. Adam kullanmıyorsa da sen doğum kontrol ilacı içeceksin düzenli olarak ertesi gün hapı değil. Ertesi gün hapı böyle sürekli içeri boşalıp içilecek bir ilaç değil. Kırk yılda bir kez prezervatif yırtılır herhangi bir aksilik olur falan o zaman ertesi gün ilacı içilir.
Biliyorum normal de prezervatif kullanıyordi zaten o an öyle bir durum oldu ilk defa ertesi gün kullandım ben hatalı olduğumun farkındayım lütfen üzerime gelmeyin şu an tek derdim bu bebekle ne yapacağım kahrımdan olmek üzereyim

Ben bekarete değil zaten hamile olduğuma yanıyorum sen neyi kinadiginin farkında mısın Allah düşmanımı şu duruma düşürmesin benim bir suçum günahım yok aldatıldım kandirildim erkekler istedikleri zaman çok güzel rol yapabiliyorlar hamile halimle ortada kaldım bekareti siktir ettim bebegin babası telefonlara bile çıkmıyor ağzınıza hakim olun ben destek için yazdım buraya
Basta söylemedin parca parca bizi sok etmeye devam ediyorsun :KK67:

Bu öyle kolay bir durum değil nasıl tepkiler alırım bilemedim kendimi daha kötü hissetmek istemedim destek çıkınca da söyledim zaten
Bazen bazi yasadigimiz seylerin bedeli agir olur kürtajdan sonra belki hic cocugun olmayacak kürtajda o kadar basit birsey degil söyleyeyim Anliyorum kandirildim diye sikayetci olun diyecegim ama ailem bilmesin diyorsun Allah yardimcin olsun ne diyeyim

Bazen bazi yasadigimiz seylerin bedeli agir olur kürtajdan sonra belki hic cocugun olmayacak kürtajda o kadar basit birsey degil söyleyeyim Anliyorum kandirildim diye sikayetci olun diyecegim ama ailem bilmesin diyorsun Allah yardimcin olsun ne diyeyim
Ne demek hiç çocuğun olmayacak

Sizi bayıltıp, o halde birlikte olup, içinize boşalıp söylemryip, hamile bırakıp, 3 aylık kıza nişan yapıp, telefonlarınızı açmıyor doğru mu anladım? Ve bu kız bunları biliyor en azından hamile olmana rağmen seni görmezden geldiğini?
Sana çok üzüldüm, adam denemeyecek herife içimden küfürler ediyorum, kızı da ağzım açık dinliyorum. Başka bi kadına bunu yapanın yüzüğünü nasıl takarsın aklım almıyor.

Şu anki önceliğin parayı denkleştirip hamileliği sonlandırmak. Kaçıncı haftadasın şu an? 10. Haftaya kadar vaktin var bilgin var dimi? Kürtaj için ne kadar lazım oluyor ki?

Gerek yok ailesine. Adam askermiş zaten, üstlerinin kulağına gitsin yeter. Kimlerin kimlerin oluyor çocuğu, merdiven altı yerlere gitmezse iyi bir hastanede olursa başına bir iş de gelmez.

X