İlgisiz eş

meleginn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
2
0
27
Merhaba kizlar eşimle 5 senedir evliyiz ve ne zaman ben biseye kirilsam kizsam bişey yüzünden kavga çıksa günlerce eve gelmez yazmaz aramaz. Eşim bazen göreve gidiyor farklı şehirlere hep görev bahanesi olur. En son 5. Evlilik yıldönümünde bişey yapmadı mesaj atmadı diye kırıldığımi söyledim 3 gündür ne arıyor ne soruyor gönül almak özür dilemek bu kadar mı zor kizlar ya kendimi o kadar kotu yalnız hissediyorum ki sevgisini hiç hissetmiyorum nasıl davranmaliyim

Psikolojik şiddet. İşine geliyor olabilir arada molalar vermek. Doktorla görüşün. Çift terapisi deneyin. Belli ki duygularınızı yok sayıyor. Ona kızamayacağınızı, kırılamayacağınızı, öyle bir hakkınızın olmadığını düşünüyor sanırım. Çok sinir bozucu

Merhaba kizlar eşimle 5 senedir evliyiz ve ne zaman ben biseye kirilsam kizsam bişey yüzünden kavga çıksa günlerce eve gelmez yazmaz aramaz. Eşim bazen göreve gidiyor farklı şehirlere hep görev bahanesi olur. En son 5. Evlilik yıldönümünde bişey yapmadı mesaj atmadı diye kırıldığımi söyledim 3 gündür ne arıyor ne soruyor gönül almak özür dilemek bu kadar mı zor kizlar ya kendimi o kadar kotu yalnız hissediyorum ki sevgisini hiç hissetmiyorum nasıl davranmaliyim
Olmamış şeyleri oldurmaya çalışmak ne kadar doğru? 5 senede adam orta yola gelmemiş. Bunun kumaşının cinsi bu. Ya bu deveyi böyle güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin.
Heleki çocuk falan da yoksa mental olarak seni aşağı çeken adamla evli olma dinamiğini yüksek tutan itici güç ne sende?

Psikolojik şiddet. İşine geliyor olabilir arada molalar vermek. Doktorla görüşün. Çift terapisi deneyin. Belli ki duygularınızı yok sayıyor. Ona kızamayacağınızı, kırılamayacağınızı, öyle bir hakkınızın olmadığını düşünüyor sanırım. Çok sinir bozucu
Azıcık umursama olduğunu zannetmiyorum

Eve gelmediği zamanlar nereye gidiyor? Her kavganızda göreve gidiyor olamaz heralde, denk gelmez o kadar.

Insan sevdiği, değer verdiği kişiyi mutlu görmek ister ve bunun için çabalar, eşinizde böyle bi çaba yoksa her şey ortada zaten. Kendinizi böyle bi evlilikle yıpratmaya değer mi?

Küsmeden, trip atmadan bi konuşun bakalım, o ne düşünüyor

Böyle birini inatla çekmek neden??? Sanki sizi bulutlarda gezdiriyor birde evlilik yıldönümü için sürpriz bekliyorsunuz.Kendinizi kandırmaya devam edebilirsiniz kendi tercihiniz adam kendine ayrı bir dünya kurmuş canı istedikçe sizi o hayata dahil ediyor sıkılınca bırakıp kendi mutlu dünyasında yaşayıp gidiyor.Siz de önünüze atılan kırıntılarla yetiniyorsunuz.......

fazla beklenti içerisindesiniz o da bunun farkında bence önce beklentinizi sıfıra indirip, ona değil kendi hayatınıza odaklanıp, umursamamayı öğrenmeniz gerekiyor, sessiz kalmak size yaptığı manipülasyon ve çok alçakça bunu ancak umursamayarak kırabilirsiniz o konuşmuyorsa siz de konuşmayın ama oturup tekrar konuştuğunuzda sessiz kalındığında ondan uzaklaştığınızı açıkca söyleyin, eve gelmemek benim için kabul edilemez bir durum ama siz görev vs dediniz o yüzden yorum yapmıyorum.

Manipüle ediyor sizi. Sen kirginsam bak ben de böyle yaparım ki sen bana yalvar diyor. Sizi sevmiyor. Bundan sonra kendiniz kendinize değer verin, o da gittiği yerde yediği haltlarla kalsin.

Sevgi hissedilmiyorsa yoktur.

Konu açıp kaçıp gidenleri de hiç anlamıyorum. İnsan bunca saattir merak eder neler yazılmış diye.

Adam başkasını bulmuş olabilir bacım her dakika neyin görevine gidiyor? Umurunda değilsin boşver sen de kendi hayatına bak.

Adam ellere yağmur olmuş size damlamıyor bile. Bu işi kağıt üzerinde uzatmaya gerek var mı ? 🤷‍♀️

Mesajlarınızı okudum kizlar, biraz ağır gelsede hepsi aslında benim de duygularımı yansıtıyor :KK43: biri yazmış ya sevgi hissedilmiyorsa yoktur diye aynen öyle aslında.. bir tane oğlum var. Keşke herşey o kadar basit olsa. Dünya bana hiç bir zaman bonkör davranmadı annem babam engelli onlara da bakıyorum ben annem yatalak.. yüzde 98 engeli var..
Bir kez olsun şu dünya benimde yüzüme gülsün istedim sevileyim simartilayim istedim evlendim ama kaderi gülmeyen insanların yüzünü güldürecek kimse cikmazmiş meger

Mesajlarınızı okudum kizlar, biraz ağır gelsede hepsi aslında benim de duygularımı yansıtıyor :KK43: biri yazmış ya sevgi hissedilmiyorsa yoktur diye aynen öyle aslında.. bir tane oğlum var. Keşke herşey o kadar basit olsa. Dünya bana hiç bir zaman bonkör davranmadı annem babam engelli onlara da bakıyorum ben annem yatalak.. yüzde 98 engeli var..
Bir kez olsun şu dünya benimde yüzüme gülsün istedim sevileyim simartilayim istedim evlendim ama kaderi gülmeyen insanların yüzünü güldürecek kimse cikmazmiş meger
Şimdi sen burda çok yüksek ihtimalle neden boşanmıyosun linci yiyeceksin ama durumun çok zor bacım geçmiş olsun. Çocuğa mı bakacaksın, ailene mi yoksa çalışacak mısın? Yine de gitmeyi bir dene derim belki kaybetme korkusu gelir adama, senin de çekip gidebileceğini görsün. Kolay kolay erkekler bırakmaz zaten evliliği. He bir de biraz araştır derim 5 günlük seyahatleri

X