İlgisiz eş

Merhaba kizlar eşimle 5 senedir evliyiz ve ne zaman ben biseye kirilsam kizsam bişey yüzünden kavga çıksa günlerce eve gelmez yazmaz aramaz. Eşim bazen göreve gidiyor farklı şehirlere hep görev bahanesi olur. En son 5. Evlilik yıldönümünde bişey yapmadı mesaj atmadı diye kırıldığımi söyledim 3 gündür ne arıyor ne soruyor gönül almak özür dilemek bu kadar mı zor kizlar ya kendimi o kadar kotu yalnız hissediyorum ki sevgisini hiç hissetmiyorum nasıl davranmaliyim
Emin miyiz evli oldugunuzdan o sanki bosanmiş gibi bi profil ciziyor da

Mesajlarınızı okudum kizlar, biraz ağır gelsede hepsi aslında benim de duygularımı yansıtıyor :KK43: biri yazmış ya sevgi hissedilmiyorsa yoktur diye aynen öyle aslında.. bir tane oğlum var. Keşke herşey o kadar basit olsa. Dünya bana hiç bir zaman bonkör davranmadı annem babam engelli onlara da bakıyorum ben annem yatalak.. yüzde 98 engeli var..
Bir kez olsun şu dünya benimde yüzüme gülsün istedim sevileyim simartilayim istedim evlendim ama kaderi gülmeyen insanların yüzünü güldürecek kimse cikmazmiş meger

Allah oğluna sağlıklı uzun bir ömür versin. ❤️
Boşanmak zor bu durumda. Eşinden beklentilerini azalt derim ben. Böyle bir adam ihtiyaçlarıbızı karşılasın yeter maddi olarak rahatsan gerisini görmemeye duymamaya çalış 😔

Merhaba kizlar eşimle 5 senedir evliyiz ve ne zaman ben biseye kirilsam kizsam bişey yüzünden kavga çıksa günlerce eve gelmez yazmaz aramaz. Eşim bazen göreve gidiyor farklı şehirlere hep görev bahanesi olur. En son 5. Evlilik yıldönümünde bişey yapmadı mesaj atmadı diye kırıldığımi söyledim 3 gündür ne arıyor ne soruyor gönül almak özür dilemek bu kadar mı zor kizlar ya kendimi o kadar kotu yalnız hissediyorum ki sevgisini hiç hissetmiyorum nasıl davranmaliyim
bence takıbe al whatsapp fln neden böyle oldugunu daha iyi anlarsın.. bu sorada sende umursamaz davran onun gibi arkadaslarınle eglen hayatın onun etrafında dönmedğini görsün

sen yalnızca evli işinde gücünde düzgün biri gibi olarak görünmek için kullandığı birisin. bana kalırsa tabi :halay:

X