Ilgisini kaybeden erkege hodri meydan demeli miyim?

Hodrimeydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.009
2.181
Merhabalar
Uzun suredir disaridan takip ediyorum. Bu konu icin uye oldum.

Konu yurtdisinda geciyor. Adam turk degil.

Is yerinden benden hoslandigini dusundugum bir kisi vardi. Yaklasik iki ay, yok hoslaniyor yok arkadas olarak goruyor diye gecti. Aramizda hic bir sey gecmedi. Son bir aydir da iyice arkadasa bagladi. Hoslandigini dusundurten hareketleri artik hic yok. Suan tamamen arkadas gibi.

Bu benim icime cok oturdu. Diyorum acaba bizden olmaz mi dedi (ki durust olayim cok farkli dunyanin insanlariyiz), benden sinyal mi alamadi da pes etti... Hos, bence ilgilendigimi bariz belli ettim ama.... Belki de baska biri var....

Koskoca kadinim liseliler gibi kaldim ortada. Sacma sapan ilgisini kaybeden erkege nasil davranilir videolari izliyorum. Sonunda delirdim. Planim acik acik "Aramizda bir sey oldugunu dusunmustum, yanildim mi?" diye sormak. Yuksek ihtimal yok oyle bir sey diyecek. O zaman da icimde bir sey kalmasin diye ve ileride "aslinda hoslaniyordu ama korktu" diye kendimi kandiramamak icin, "Madem bu kadar acik konusuyorum, sonunu getireyim. Ben seninle ilgileniyorum, bir ara benimle gercekten ilgilendigini dusunmustum. Yanildim mi?" derim. Yanildin derse ok, yanilmadin derse "Kararina saygi duyuyorum ama bu konuyu kafamda kapatmam icin yardim et. Neden?" desem....

Ne dersiniz kizlar?

Sikinti ayni is yerinde oldugumuzdan sik sik gorecek olmam. Bir de ben gurbetteyim. Tek sosyal cevrem de neredeyse o. Hos bu sosyal cevre artik pek huzur getirmiyor....

Edit: Biz disarida baya bir yemek yedik basbasa. Basta onceleri hep o sorardi cikista yemek yemeyi. Hala daha davet ettigimde geliyor. Insiyatif almiyor artik. Bu arada ortak arkadaslarla yine ayni ortamdan beraber takildigimiz da var. Is ortami dedigimde ofis hayal etmeyin. Doktora ogrencileriyiz.

Edit 2: Uzulerek goruyorum ki salla gitsinde oy birligi var. Ancak sallayip gidemedigim icin bu haldeyim. Bari bir el atin da inat edip konusursam ne diyeyim onu soyleyin. Inat ettim cunku. Konusma taktigi verirseniz sevinirim.

Edit 3: Kizlar daha vurmayin :KK70: Tamam belli ki yukaridaki konusma pek iyi bir fikir degil. Benim korkum deneyimsizligim yuzunden geri ilgimi belli etmeyi basaramadigim icin arkadasa baglamis olmasi. Once hayatinda biri olup olmadigini ogrenecegim. Eger hayatinda biri yoksa, ne yapmami tavsiye edersiniz? Unutup gitme disinda? O son cagre.... Ilgi benim durumumda nasil belli edilir?

Guncelleme 9. sayfada

Son düzenleme:
Belki de hiçbir zaman ilgisi yoktu siz anlam çıkardınız. Bunu olasılık dahiline bile almamışsınız ama bence kuvvetle muhtemel olan bu. Aramızda bir şey var sandım gibi bir konuşma sizi küçük düşürür. Kendi kendine gelin güvey olmuş pozisyonuna düşersiniz. İki yakın davrandık bi gelinlik bakmadığı kalmış diye düşünür.

Belki de hiçbir zaman ilgisi yoktu siz anlam çıkardınız. Bunu olasılık dahiline bile almamışsınız ama bence muhtemel olan bu. Aramızda bir şey var sandım gibi bir konuşma sizi küçük düşürür. Kendi kendine gelin güvey olmuş pozisyonuna düşersiniz
Yok bunu da aslinda dusundum. Ama pek zannetmiyorum acikcasi.

Kafami cok mesgul ediyor. Konsantrasyon fln hic bir sey kalmadi....
Acik acik konusursak en azindan defteri ic rahatligiyla kapatirim diyorum.
Bu arada evet kendisinde kicin arsa degme potansiyeli pek yuksek. Ama beni rencide edecegini sanmam.

Bence iş arkadaşın ise hiç soru sorma veya açılma çünkü o zamanlarda hoşlansa beğense bile şu an kabul etmemesi yüksek ihtimal , en iyisi umursamaz ol sende mesafe koy, bunları ona sorar bu konu üzerinde konuşursan aynı iş yerinde olduğu için yüz göz olmus olursun

Muhtemelen yeni limanlara yelken açmıştır.

Üç kuruş etmeyen erkeğe beş kuruş değer vermiş olursunuz. Gidin sadaka verin. Aynı anda bir k olasılığı değerlendirmiştir.

Dengesiz, saçma sapan bir şeyden kurtulmuşsunuz. Bir daha dönüp bakmayın bile. Ağır tepki verirseniz kendini bir şey zanneder.

Bence takmayin bile yeni iliskilere acik olun. Is yerinde olunca birde hic degmez konusmaya acilmaya.

Başka biri vardır. hiç sormayın

sen ne söylersen söyle onun kıçı arşa değecek. o yüzden en iyisi hiç umursamamak. çok mu aşıksın? ya da çok mu hoşlanıyorsun yoksa olay sadece senin egonun kırılmış olması mı? bunu bi düşün.

Bu arada evet kendisinde kicin arsa degme potansiyeli pek yuksek. Ama beni rencide edecegini sanmam.

Belki soğuk davranırsanız ne olacağı belli olur.

Bu kadar düşünmenize gerek yok bence.
Başkası olur,herhangi bir tavrinizdan ötürü sizden uzaklaşmış olur yahut hep arkadaş gormustur ancak yanlış anlamışsınızdır ; fark etmez.
Bir şey olmuyorsa zorlamaya gerek yok.
Olacaksa şimdiye olurdu zaten.
Uzatıp sakız kıvamına getirmeye,milleti sıkıştırmak suretiyle sorgu sual eylemeye gerek yok.
Bir erkeğin üzerine hemde aynı isyerindeyken bu kadar fazla gidersiniz sonuçları sizin için hos olmayabilir.

Merhabalar
Uzun suredir disaridan takip ediyorum. Bu konu icin uye oldum.

Is yerinden benden hoslandigini dusundugum bir kisi vardi. Yaklasik iki ay, yok hoslaniyor yok arkadas olarak goruyor diye gecti. Aramizda hic bir sey gecmedi. Son bir aydir da iyice arkadasa bagladi. Hoslandigini dusundurten hareketleri artik hic yok. Suan tamamen arkadas gibi.

Bu benim icime cok oturdu. Diyorum acaba bizden olmaz mi dedi (ki durust olayim cok farkli dunyanin insanlariyiz), benden sinyal mi alamadi da pes etti... Hos, bence ilgilendigimi bariz belli ettim ama.... Belki de baska biri var....

Koskoca kadinim liseliler gibi kaldim ortada. Sacma sapan ilgisini kaybeden erkege nasil davranilir videolari izliyorum. Sonunda delirdim. Planim acik acik "Aramizda bir sey oldugunu dusunmustum, yanildim mi?" diye sormak. Yuksek ihtimal yok oyle bir sey diyecek. O zaman da icimde bir sey kalmasin diye ve ileride "aslinda hoslaniyordu ama korktu" diye kendimi kandiramamak icin, "Madem bu kadar acik konusuyorum, sonunu getireyim. Ben seninle ilgileniyorum, bir ara benimle gercekten ilgilendigini dusunmustum. Yanildim mi?" derim. Yanildin derse ok, yanilmadin derse "Kararina saygi duyuyorum ama bu konuyu kafamda kapatmam icin yardim et. Neden?" desem....

Ne dersiniz kizlar?

Sikinti ayni is yerinde oldugumuzdan sik sik gorecek olmam. Bir de ben gurbetteyim. Tek sosyal cevrem de neredeyse o. Hos bu sosyal cevre artik pek huzur getirmiyor....
yakın davranmıştır sonra ikinizin olamayacağını anlamış mesafe koymuştur . adamın tamamen arkadaş gözüyle gördüğünü bile bile aynı iş yerinden biriyle bu konuda yüz göz olmaya gerek var mı ?

Bir erkek hoşlanıyorsa adım atar.
Bence kendini küçük düşürme
Belki biri vardır hayatında yada yeni bir sevgilisi vardır
Hayatını bilmediğiniz sadecw iş arkadasu olduğunuz iş ortamında konuştuğumuz kişi bu sonuçta.
Sizi iş çıkışı bir kahve içelim teklifi yapmamış bile
Kendş kendinize gelin güvey olmuşssunuz
Adam sanki sizi ortada bırakmış gibi konuşmayın

Bir erkek hoşlanıyorsa adım atar.
Bence kendini küçük düşürme
Belki biri vardır hayatında yada yeni bir sevgilisi vardır
Hayatını bilmediğiniz sadecw iş arkadasu olduğunuz iş ortamında konuştuğumuz kişi bu sonuçta.
Sizi iş çıkışı bir kahve içelim teklifi yapmamış bile
Kendş kendinize gelin güvey olmuşssunuz
Adam sanki sizi ortada bırakmış gibi konuşmayın
Sizin icin konumu editliyorum. 1 sn

Zaten ayrı dünyaların insanıymışsınız. Şuan kaçtığı yüz vermediği için çekici geliyor size. Sevgili falan olsanız bu ilişki yürümez. En iyisi sizde ona arkadaş gözüyle bakın

X