Iletisimin bir anda kesilmesi

pembecicekli

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
136
49
27
Selam kızlar,

Yaklaşık iki hafta önce biriyle tanıştım ve üç kere buluştuk. Adamda tam bir "lovebombing" durumu var, sürekli güzelliğimden bahsedip beni iltifata boğuyor. En son pazar günü buluştuk, bana eski kız arkadaşından bahsetti. Beş ay çıkmışlar, "aslında ondan çok hoşlanmıştım ama üç gün boyunca bana yazmadı, o yüzden ayrıldık" dedi. Ben de "yani sana mı cevap vermedi?" diye sordum, evet dedi. Bu noktada kendimi tutamayıp, ben de eski erkek arkadaşımla neden ayrıldığımızı anlattım. Daha önce hiç eski ilişkilerimden bahsetmemiştim, ama sanki bir nevi misilleme oldu.

Eski kız arkadaşı Romanyalıymış ve flörtlerimiz sırasında sürekli Romanya'dan bahsediyordu: "Romanya’da şöyle yaparlar," "Romanyalı kız tavuk ciğeri pişirirdi," "Romanyalı kız ayak tırnaklarımı kesmişti" gibi sürekli bir şekilde eski sevgiliyi hatırlatacak şeyler söylüyordu. Sanırım benim eski ilişkimle ilgili konuşmam onun çok hoşuna gitmedi. Pazartesi sabahı, yani dün, bana soğuk bir "günaydın" mesajı attı. Normalde "seni şimdiden özledim, tekrar görmek için sabırsızlanıyorum" diyen adam, bir saat cevap yazmasam telefonla arayan adam, tam 24 saattir mesaj atmadı.

Sizce ne yapmalıyım? Beklemeli miyim yoksa bu işten bir cacık olmaz mı? "Sana Romanyalı kızla mutluluklar" diyerek triplere mi girmeliyim? Yardım edin, ne yapayım?
----------------------------
Guncelleme yapiyorum, bu sabah ben yazdim ve asagidaki gibi konustuk, daha cevap vermedim

Bugunku konusmamizi size yaziyorum

Ben: Günaydın. naber?

O: Gunaydin , nasilsin?

Ben: iyiyim , Sessiz kaldın, bunun sebebi sence ne?

O: Aslında ikimiz de sessiz kaldık, sence neden? Dürüst olmam gerekirse, hafta sonundan sonra biraz kararsız hissettim. Birbirimiz için çok da uygun olduğumuzdan emin değilim. Bu tamamen seninle ilgili bir durum değil, sadece dürüst oluyorum.

Ben: O zaman ben dürüst olmaya gecmeden önce sormak istiyorum, tam olarak ne konuda kararsız kaldın?

O: sadece bağlantımızla ilgili. Karakter, ilgi alanları ve entellektuel seviye açısından çok farklı olduğumuzu hissediyorum. Aramizdaki cekime birsey soylemem

Ben: Şimdi dürüst olma sırası bende. Evet, farklıyız herkes farklidir, Dürüst olmak gerekirse, bunun bir problem olacağını hiç düşünmemiştim bile. Aslında, ben bundan daha büyük bir sorunun olduğunu düşünüyorum.
Hafta sonu boyunca eski Romanyali sevgilini her saat başı gündeme getirmen benim için gerçekten saygısızlıktı.Sana tavsiyem, bir sonraki iliskilerinde onu bu kadar çok bahsetmekten vazgec. Bol sanslar.

O: Tamam, haklisin, ve eski sevgilimden biraz bahsettiğimi biliyorum ama senin eski sevgililerinden bahsettiğinden daha fazla değil. Bu beni rahatsız etmedi ve bu yüzden eski sevgililerimden bahsetmenin sorun olmadığını düşündüm.
Bence saygısızlık konusunda biraz hassas olduğunu düşünüyorum, dürüst olmak gerekirse. Çünkü ben hiç de saygısız biri değilim. Sayginin tek taraflı olduğunu düşünmen beni biraz rahatsız etti. Eğer çözmeye çalışsaydın, şimdi bunu düzeltmeye çalışırdık. Ama sana da iyi şanslar. Ama sana da iyi şanslar. gercekten harika birsin, ne yazık ki olmadi.

Son düzenleme:
hahahah , ciddi bir cevap verin, gercekten trajikomik farkindayim
Tamam tamam mantıklı şeyler söylemeye çalışıcam😂🤭 zaten yeni tanışmışsınız belki beklediği gibi değilsiniz ya da aranızda bi çekim olmadı ya da aklı başka yere de kaymış olabilir oturmuş bi ilişki yok şu an. Eski sevgili konusu açmak da ayıp yani o ne size onu niye anlatıyor

Tamam tamam mantıklı şeyler söylemeye çalışıcam😂🤭 zaten yeni tanışmışsınız belki beklediği gibi değilsiniz ya da aranızda bi çekim olmadı ya da aklı başka yere de kaymış olabilir oturmuş bi ilişki yok şu an. Eski sevgili konusu açmak da ayıp yani o ne size onu niye anlatıyor
sizce o benim soguk yaptigimi dusunup, geri cekilmis olabilir mi? en son konusmamizda biraz kestrip attim

Böyle bir sicak bir soguk davranan adamlardan pek bir cacik olmuyor. Ne istedigini bilmiyor genelde. Üstelik bu kadar eski sevgiliden bahsetmek ne alaka? Hele ki daha ilk bulusmalarda. Eski eskide kalir. Bu adamin akli hala eski sevgilisinde. Ondan gel gitler yasiyor bence kafasinda. Böyle biriyle hem niye sevgili olmak istersiniz ki? Tirnak kesmek falan, ne kadar hadsiz seyler bunlar. Birde flörtüne anlatiyor. Sacmalik. Bence his konusmayin bu adamla. Daha kibar ve samimi insanlarla tanisin derim.

Selam kızlar,

Yaklaşık iki hafta önce biriyle tanıştım ve üç kere buluştuk. Adamda tam bir "lovebombing" durumu var, sürekli güzelliğimden bahsedip beni iltifata boğuyor. En son pazar günü buluştuk, bana eski kız arkadaşından bahsetti. Beş ay çıkmışlar, "aslında ondan çok hoşlanmıştım ama üç gün boyunca bana yazmadı, o yüzden ayrıldık" dedi. Ben de "yani sana mı cevap vermedi?" diye sordum, evet dedi. Bu noktada kendimi tutamayıp, ben de eski erkek arkadaşımla neden ayrıldığımızı anlattım. Daha önce hiç eski ilişkilerimden bahsetmemiştim, ama sanki bir nevi misilleme oldu.

Eski kız arkadaşı Romanyalıymış ve flörtlerimiz sırasında sürekli Romanya'dan bahsediyordu: "Romanya’da şöyle yaparlar," "Romanyalı kız tavuk ciğeri pişirirdi," "Romanyalı kız ayak tırnaklarımı kesmişti" gibi sürekli bir şekilde eski sevgiliyi hatırlatacak şeyler söylüyordu. Sanırım benim eski ilişkimle ilgili konuşmam onun çok hoşuna gitmedi. Pazartesi sabahı, yani dün, bana soğuk bir "günaydın" mesajı attı. Normalde "seni şimdiden özledim, tekrar görmek için sabırsızlanıyorum" diyen adam, bir saat cevap yazmasam telefonla arayan adam, tam 24 saattir mesaj atmadı.

Sizce ne yapmalıyım? Beklemeli miyim yoksa bu işten bir cacık olmaz mı? "Sana Romanyalı kızla mutluluklar" diyerek triplere mi girmeliyim? Yardım edin, ne yapayım?

bulusmadan sonraki konusmamiz da asagidaki gibi, x o, pembecicekli de ben,

x: gunaydin
Pembecicekli: gunaydin :)
x: nasilsin?
pembecicekli: iyiyim sen?
x: iyi iyi, yogun birgundu, neler yaptin,?
pembecicekli: pek birsey yapmadim , sen ?
x: isteyim, gyme gidiyorum, sonrada alisveris yapip eve gidicem
pebecicekli: anladim, iyi vakitler :)
x: hic planin yok mu bu aksam, annen nasil?
pembecicekli: pek bir planim yok, annem de iyi , sagol
x: iyi sevindim
pembecicekli: :)
x: :)
Zoruna gitmiştir senin eski sevgilinden bahsetmen. Ne umuyordu acaba. Kendisinin istediği kadar eski sevgilisi olabilir,bundan rahatça bahsedebilir ayak tırnağını kesmesine kadar… ama konu size gelince zoruna gitmiş olabilir.

Böyle bir sicak bir soguk davranan adamlardan pek bir cacik olmuyor. Ne istedigini bilmiyor genelde. Üstelik bu kadar eski sevgiliden bahsetmek ne alaka? Hele ki daha ilk bulusmalarda. Eski eskide kalir. Bu adamin akli hala eski sevgilisinde. Ondan gel gitler yasiyor bence kafasinda. Böyle biriyle hem niye sevgili olmak istersiniz ki? Tirnak kesmek falan, ne kadar hadsiz seyler bunlar. Birde flörtüne anlatiyor. Sacmalik. Bence his konusmayin bu adamla. Daha kibar ve samimi insanlarla tanisin derim.
ben onun eline krem surmustum otururken , bir de o esnada soyledi , hakaret etse daha iyiydi

Selam kızlar,

bulusmadan sonraki konusmamiz da asagidaki gibi, x o, pembecicekli de ben,

x: gunaydin
Pembecicekli: gunaydin :)
x: nasilsin?
pembecicekli: iyiyim sen?
x: iyi iyi, yogun birgundu, neler yaptin,?
pembecicekli: pek birsey yapmadim , sen ?
x: isteyim, gyme gidiyorum, sonrada alisveris yapip eve gidicem
pebecicekli: anladim, iyi vakitler :)
x: hic planin yok mu bu aksam, annen nasil?
pembecicekli: pek bir planim yok, annem de iyi , sagol
x: iyi sevindim
pembecicekli: :)
x: :)

Bir insan durduk yere neden eski iliskisini anlatir ki? Cok sacma. Boyle biri yazsa ne olur yazmasa ne olur.

Sürekli exten bahseden onu ima eden şeyler söyleyen biriyle olmaz zaten sal gitsin engelle herywrden. Nerden biliyorsun diye sorma 2 tane ilişkim böyleydi sonu hep aynı ya ex e dönüyor ya da ex için oturup ağlamaya başlıyor seni kendinden soğutuyor. Gururunu çiğnemeden önce başın dik bi şekilde ayrılmalısın

X