Ileride pisman olur muyum ?

zy90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
14
1
34
Tabi bu herkese gore degiskenlik gosterir ama bu devirde 2.cocuk dusunmek bana korkunc geliyor. Halimiz vaktimiz yerinde ama iyi imkanlar sunmakta onemli. Ama kardes istemeye basladi. Okulda kardesi abisi ablasi olanlardan bahsetmeye basladi. Cevrem yas farki iyi tam zamani diyor ama ben kendimi hicbir zaman 2.cocuga hazir hissedemiyorum. Tek cocukta kalip pisman oldum diyenler var mi ?

Tabikide sizin bedeniniz sizin karariniz. Kendinizi hazir hissetmiyorsaniz o sorumlulugun altina girmeyin. Kendimden ornek vercek olursam bende sizin gibi dusunuyordum ikinci cocuk konusunda. Kizim daha 6 aylikken hamile kaldim😄 15 aylikken de dogum yaptim. Simdi iyiki olmus diyorum. Cunku birbirlerinin en iyi arkadasi oldular. Ne kadar cok kavga etselerde:) Eger icinizde birazcik bir kirinti varsa kardeslik duygusunu cocugunuza cok gormeyin derim ben. Onunda her zaman yaninda buyudugunde bir can yoldasi olsun. Tabikide sizin karariniz❤️

Su kardeş baskısı yüzünden, hem etraftan hem cocuktan hem de kendimden ötûru ilk çocuğumu da yatigima pişman oldum

X