İleri yaş ngs tüp bebek

Semasema123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
6
0
Merhaba arkadaşlar ben artık 44 oldum ve 43 yaşlarında tüp bebeğe başladık beş kez ilaç tedavisi ve 2.3.gün dondurulan 5 embriyo oluştu. Bu gün haber geldi ngs ye gideceği için 5.güne bekletilmiş ve 1 adet 3ab embriyo kaldığı söylendi bir adet bu embriyomuza ngs yapılacakmış mecburen 25 gün kadar beklicez aranızda var mı tutan bu şekilde ben çok üzgünüm ve yorumlarınıza ihtiyacım var başa dönmek çok zor olucak ve artık bir yıl daha yaş aldım yorumlarınızı bekliyorum sizce olur mu başına gelen var mı?

Merhaba. Ben 43 yaşindayim. 39 yaşimdayken başladim tup bebek tedavim. 3 kere tedavi gordum. En son geçen sene austosda. Ileri yaş odum için biz de ngs yaptirdik. Size korkutmak istemiyorum, bu bi gerçek. Malesef yaş ilerledikçe şans azaliyor. benim 2ci tedavide 3 tane , 3 cu tedavimde 2 tane embriyolardan hiç biri sağlikli gelmedi ve transfer iptal oldu. Bizim yaşlarda bir arkadaş car. 7 tane gondermiş saglikli gelmedi. Sonra tup bebek diyetisiandan destek almiş. Uc ay diyet yapmiş eş ile beraber. Takvielar kulanmiş. 5 tane embiyo oluşmuş 2 tane sağlikli gelmiş. Şimdi transfer için hazirlaniyor. Yumurta varsa umut her zaman var
Bende diyetisiandan yeni deştek aldim. Bakalim sonuç ne olucak. Size başarilar diliyorum.

X